Jokey
Danyal Kaya
Danyal Kaya son 12 ayda 3 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (2 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Danyal Kaya jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 | – |
| Son 12 ay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 | – |
| 2020'den bu yana | 1076 | 60 | 81 | 90 | %5,6 | %21,5 | −%60,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 09.07.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2023 | 21 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,8* |
| 2022 | 235 | 10 | 14 | 24 | %4,3 | %20,4 |
| 2021 | 363 | 18 | 26 | 26 | %5,0 | %19,3 |
| 2020 | 451 | 32 | 40 | 40 | %7,1 | %24,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 627 | 31 | 35 | 35 | %4,9 | %16,1 |
| Kocaeli | 266 | 14 | 23 | 32 | %5,3 | %25,9 |
| Antalya | 67 | 4 | 7 | 13 | %6,0 | %35,8 |
| Adana | 48 | 2 | 7 | 4 | %4,2 | %27,1 |
| Bursa | 44 | 5 | 7 | 5 | %11,4 | %38,6 |
| Ankara | 18 | 2 | 2 | 1 | %11,1* | %27,8* |
| İzmir | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 408 | 22 | 28 | 25 | %5,4 | %18,4 |
| Kum · Normal | 321 | 17 | 35 | 38 | %5,3 | %28,0 |
| Çim · Normal | 213 | 11 | 9 | 8 | %5,2 | %13,1 |
| Kum · Nemli | 52 | 4 | 5 | 9 | %7,7 | %34,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 30 | 3 | 0 | 4 | %10,0 | %23,3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| Kum · Islak | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| Çim · Ağır | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 164 | 7 | 8 | 16 | %4,3 | %18,9 |
| 1201–1600 m | 530 | 26 | 37 | 28 | %4,9 | %17,2 |
| 1601–2000 m | 290 | 18 | 29 | 39 | %6,2 | %29,7 |
| 2001+ m | 92 | 9 | 7 | 7 | %9,8 | %25,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 558 | 34 | 43 | 38 | %6,1 | %20,6 |
| İngiliz | 518 | 26 | 38 | 52 | %5,0 | %22,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yetim Amca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Hama Destination | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Mamba Forever | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Yetim Amca | Ö. Güneli | 9/11 | 16,20 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Hama Destination | Y. Arhım | 13/13 | 17,20 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1400 Çim | Mamba Forever | C. Güneş | 8/9 | 23,95 |
| 14.10.2025 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Şintoli Ali | A. Bozkurt | 9/13 | 14,05 |
| 24.09.2025 | İstanbul | Şartlı 19 | 1200 Çim | Rapid Son | V. Yüksel | 17/20 | 37,10 |
| 28.12.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Tatanga | E. Çukurkaş | 6/7 | 27,00 |
| 06.12.2023 | İstanbul | Satış 2 | 2100 Sentetik | End Of The Road | E. Eren | 8/10 | 41,95 |
| 23.11.2023 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Halduntay | E. Çukurkaş | 8/8 | 15,55 |
| 27.09.2023 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Müjdat Hoca | E. Uslu | 14/15 | 35,90 |
| 17.09.2023 | İstanbul | Şartlı 19 | 1200 Çim | Under The Stars | E. Uslu | 7/15 | 18,90 |
| 18.03.2023 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Dorukhanbey | E. Uslu | 6/8 | 18,70 |
| 01.03.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Payidar | M. Öz | 12/13 | 7,15 |
| 01.03.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Mirkızım | H. Acar | 10/12 | 97,00 |
| 25.02.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Under The Stars | E. Uslu | 14/14 | 93,60 |
| 22.02.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Ebralzade | S. Yanmaz | 7/10 | 40,50 |
| 22.02.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Dorukhanbey | E. Uslu | 5/10 | 22,10 |
| 04.02.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Under The Stars | E. Uslu | 11/12 | 45,50 |
| 02.02.2023 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Dorukhanbey | E. Uslu | 4/8 | 4,90 |
| 01.02.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Ebralzade | S. Yanmaz | 9/13 | 62,90 |
| 01.02.2023 | İstanbul | Satış 1 | 2000 Sentetik | Shehzade | E. Koca | 5/7 | 17,05 |
Sık sorulanlar
Danyal Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 3 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Danyal Kaya bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 09.07.2026, Kocaeli.
Danyal Kaya en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 2 koşu, 0 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.