Antrenör
Ülkü Ayboğa
Ülkü Ayboğa'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ülkü Ayboğa antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 890 | 60 | 67 | 62 | %6,7 | %21,2 | −%64,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 24.05.2025, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 223 | 13 | 20 | 16 | %5,8 | %22,0 |
| 2024 | 230 | 14 | 12 | 16 | %6,1 | %18,3 |
| 2023 | 217 | 16 | 17 | 16 | %7,4 | %22,6 |
| 2022 | 204 | 14 | 16 | 13 | %6,9 | %21,1 |
| 2021 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| 2020 | 9 | 2 | 2 | 0 | 2/9 | 4/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 814 | 49 | 62 | 56 | %6,0 | %20,5 |
| Bursa | 34 | 5 | 2 | 3 | %14,7 | %29,4 |
| İstanbul | 15 | 1 | 0 | 0 | %6,7* | %6,7* |
| Antalya | 14 | 5 | 0 | 3 | %35,7* | %57,1* |
| Kocaeli | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Ankara | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 458 | 31 | 39 | 30 | %6,8 | %21,8 |
| Çim · Normal | 248 | 12 | 19 | 12 | %4,8 | %17,3 |
| Kum · Nemli | 61 | 5 | 6 | 7 | %8,2 | %29,5 |
| Kum · Islak | 37 | 3 | 2 | 5 | %8,1 | %27,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 27 | 1 | 0 | 2 | %3,7* | %11,1* |
| Sentetik · Normal | 18 | 4 | 0 | 2 | %22,2* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| Kum · Sulu | 15 | 2 | 0 | 3 | %13,3* | %33,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 231 | 14 | 13 | 13 | %6,1 | %17,3 |
| 1201–1600 m | 358 | 23 | 29 | 23 | %6,4 | %20,9 |
| 1601–2000 m | 267 | 20 | 23 | 23 | %7,5 | %24,7 |
| 2001+ m | 34 | 3 | 2 | 3 | %8,8 | %23,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 553 | 36 | 38 | 30 | %6,5 | %18,8 |
| İngiliz | 337 | 24 | 29 | 32 | %7,1 | %25,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 265 | 15 | 30 | 18 | %5,7 | %23,8 |
| Handikap | 254 | 16 | 19 | 20 | %6,3 | %21,7 |
| Maiden | 233 | 14 | 9 | 12 | %6,0 | %15,0 |
| Satış | 55 | 7 | 3 | 4 | %12,7 | %25,5 |
| KV-6 | 28 | 3 | 3 | 3 | %10,7* | %32,1* |
| KV-7 | 18 | 3 | 0 | 0 | %16,7* | %16,7* |
| Maiden/Satış | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| KV-8 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| G | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| KV-9 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2025 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Yağmur Fırtınası | B. Mırık | 6/12 | 4,70 |
| 24.05.2025 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Prince Of Danger | O. Eren | 10/10 | 59,85 |
| 24.05.2025 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Hard And Fast | M. Çiçek | 5/10 | 13,75 |
| 24.05.2025 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Always A Reason | B. Mırık | 5/13 | 23,85 |
| 24.05.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1100 Kum | Nil Fırtınası | M. Ok | 5/5 | 20,85 |
| 24.05.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1300 Çim | Batmanbeyi | A. Oluk | 7/7 | 21,35 |
| 22.05.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1300 Çim | İltersoylu | A. Altın | 5/13 | 17,85 |
| 22.05.2025 | İzmir | Maiden | 1000 Kum | Ferzana | M. Turan | 4/8 | 11,50 |
| 22.05.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Çim | Yalı Efesi | E. Kadirler | 9/11 | 6,95 |
| 22.05.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Beyond The Sea | H. Gökçe | 5/9 | 6,60 |
| 22.05.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Castle Faıry | M. Karabulut | 7/9 | 6,60 |
| 19.05.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Uzun Dalga | B. Mırık | 1/16 | 2,70 |
| 19.05.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Felektay | İ. Söğüt | 10/11 | 13,95 |
| 17.05.2025 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Ateş Prens | F. Avcı | 17/17 | 97,85 |
| 17.05.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1300 Çim | Yalı Efesi | E. Kadirler | 8/9 | 17,35 |
| 17.05.2025 | İzmir | KV-6 | 1300 Çim | Kara Mehmet | İ. Söğüt | 7/8 | 20,15 |
| 17.05.2025 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Doğu Aslanı | C. Altun | 5/13 | 10,90 |
| 17.05.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Çim | Lets Love | E. Aktuğ | 2/9 | 12,35 |
| 17.05.2025 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Always A Reason | Ö. Özen | 6/14 | 88,80 |
| 17.05.2025 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Yağmur Fırtınası | T. Alıcı | 4/14 | 20,60 |
Sık sorulanlar
Ülkü Ayboğa bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ülkü Ayboğa'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 24.05.2025, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.