Jokey
Muharrem Ok
Muharrem Ok son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muharrem Ok jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 1046 | 47 | 63 | 73 | %4,5 | %17,5 | −%60,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 25.10.2025, İzmir.
Yıllara göre birincilik
2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
0
18
18
4
2
5
202020212022202320242025
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104 | 5 | 2 | 7 | %4,8 | %13,5 |
| 2024 | 77 | 2 | 4 | 5 | %2,6 | %14,3 |
| 2023 | 89 | 4 | 7 | 4 | %4,5 | %16,9 |
| 2022 | 299 | 18 | 23 | 28 | %6,0 | %23,1 |
| 2021 | 281 | 18 | 22 | 22 | %6,4 | %22,1 |
| 2020 | 196 | 0 | 5 | 7 | %0,0 | %6,1 |
Favoriyle performans
Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Ganyan favorisine bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
AGF 1'e bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 1015 | 43 | 61 | 68 | %4,2 | %16,9 |
| Bursa | 13 | 2 | 0 | 3 | %15,4* | %38,5* |
| Antalya | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| Kocaeli | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| İstanbul | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 511 | 29 | 31 | 38 | %5,7 | %19,2 |
| Çim · Normal | 328 | 8 | 13 | 21 | %2,4 | %12,8 |
| Kum · Nemli | 66 | 2 | 5 | 4 | %3,0 | %16,7 |
| Kum · Islak | 46 | 3 | 6 | 6 | %6,5 | %32,6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 30 | 1 | 2 | 1 | %3,3 | %13,3 |
| Kum · Sulu | 23 | 3 | 3 | 0 | %13,0* | %26,1* |
| Çim · Yumuşak | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Ağır | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 272 | 10 | 9 | 15 | %3,7 | %12,5 |
| 1201–1600 m | 443 | 22 | 33 | 34 | %5,0 | %20,1 |
| 1601–2000 m | 276 | 13 | 15 | 23 | %4,7 | %18,5 |
| 2001+ m | 55 | 2 | 6 | 1 | %3,6 | %16,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 639 | 33 | 42 | 55 | %5,2 | %20,3 |
| İngiliz | 407 | 14 | 21 | 18 | %3,4 | %13,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Timeless | M. Tezel | 12/12 | 13,55 |
| 18.10.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Çim | Akaydın | M. Tezel | 3/13 | 6,45 |
| 18.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Çiğdemim | T. Temizer | 13/13 | 133,15 |
| 16.10.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Çim | Özgür Baba | B. Özgür | 9/9 | 11,30 |
| 16.10.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Çim | Canfeza | M. Tezel | 10/11 | 31,05 |
| 16.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Bosko | A. Ataş | 8/11 | 29,65 |
| 16.10.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Rise Reason | S. Yanık | 8/8 | 43,80 |
| 11.10.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Judgment | M. Tezel | 14/15 | 50,80 |
| 11.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Salto | Ş. Gümüş | 11/11 | 75,45 |
| 11.10.2025 | İzmir | Şartlı 19 | 1800 Çim | Bash Lee Noo | A. Özmüş | 14/14 | 77,30 |
| 11.10.2025 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Deryadil | H. Kurt | 7/7 | 6,15 |
| 11.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Cherry Bomb | L. Özmergen | 11/12 | 91,05 |
| 09.10.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Elzemkız | M. Karaca | 12/12 | 21,40 |
| 09.10.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Canfeza | M. Tezel | 1/10 | 38,70 |
| 04.10.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Akaydın | M. Tezel | 3/9 | 14,25 |
| 02.10.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Çim | Charizard | T. Duran | 11/11 | 72,60 |
| 02.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Rise Reason | S. Yanık | 10/12 | 46,50 |
| 27.09.2025 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Edoras | L. Berkol | 21/21 | 77,50 |
| 27.09.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Canfeza | M. Tezel | 7/13 | 66,85 |
| 27.09.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Set Fatih | H. Kurt | 9/11 | 49,35 |
Sık sorulanlar
Muharrem Ok bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muharrem Ok bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 25.10.2025, İzmir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.