Antrenör
Toros Kıyas
Toros Kıyas'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Toros Kıyas antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 567 | 27 | 35 | 46 | %4,8 | %19,0 | −%39,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.01.2025, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| 2024 | 438 | 24 | 26 | 38 | %5,5 | %20,1 |
| 2023 | 125 | 3 | 9 | 7 | %2,4 | %15,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 314 | 9 | 18 | 22 | %2,9 | %15,6 |
| İstanbul | 81 | 4 | 8 | 6 | %4,9 | %22,2 |
| Kocaeli | 71 | 5 | 3 | 3 | %7,0 | %15,5 |
| İzmir | 69 | 5 | 3 | 12 | %7,2 | %29,0 |
| Antalya | 30 | 4 | 3 | 2 | %13,3 | %30,0 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 221 | 8 | 12 | 22 | %3,6 | %19,0 |
| Çim · Normal | 139 | 6 | 9 | 6 | %4,3 | %15,1 |
| Sentetik · Normal | 86 | 5 | 6 | 8 | %5,8 | %22,1 |
| Kum · Nemli | 38 | 2 | 1 | 2 | %5,3 | %13,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 1 | 3 | 1 | %5,0* | %25,0* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 1 | 1 | 4 | %5,6* | %33,3* |
| Kum · Islak | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Çim · Ağır | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Çim · Biraz Ağır | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 134 | 7 | 12 | 9 | %5,2 | %20,9 |
| 1201–1600 m | 332 | 14 | 20 | 30 | %4,2 | %19,3 |
| 1601–2000 m | 81 | 5 | 2 | 6 | %6,2 | %16,0 |
| 2001+ m | 20 | 1 | 1 | 1 | %5,0* | %15,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 497 | 24 | 29 | 42 | %4,8 | %19,1 |
| İngiliz | 70 | 3 | 6 | 4 | %4,3 | %18,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 238 | 9 | 17 | 18 | %3,8 | %18,5 |
| Şartlı | 152 | 9 | 10 | 13 | %5,9 | %21,1 |
| Handikap | 118 | 6 | 6 | 10 | %5,1 | %18,6 |
| Satış | 27 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,7* |
| Maiden/Satış | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| KV-7 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| KV-6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Afşıntay | E. Ökten | 9/11 | 18,10 |
| 03.01.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Edalıyar | İ. Söğüt | 5/11 | 20,20 |
| 03.01.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Özernaz | Y. Akkaya | 3/11 | 12,80 |
| 01.01.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Anemon Çiçeği | M. Kaya | 9/10 | 14,70 |
| 30.12.2024 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Irmak Çiçeği | A. Ceylan | 12/15 | 33,60 |
| 30.12.2024 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Aster Güzeli | O. Atmaca | 13/15 | 46,70 |
| 30.12.2024 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Kum | Ufkun Ötesi | E. Korkmaz | 8/13 | 41,20 |
| 30.12.2024 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Uzun Dalga | A. Ceylan | 2/11 | 2,15 |
| 23.12.2024 | Bursa | Handikap 17 | 1400 Kum | Mittelmeer | C. Altun | 4/5 | 3,80 |
| 23.12.2024 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Tekir Beyi | M. Kaya | 9/12 | 9,30 |
| 23.12.2024 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Arctıc Ghost | İ. Söğüt | 4/5 | 22,70 |
| 23.12.2024 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Speeding Bullet | N. Avci | 2/7 | 2,45 |
| 19.12.2024 | İzmir | Satış 2 | 1600 Kum | Ufkun Ötesi | İ. Soyad | 8/10 | 10,80 |
| 19.12.2024 | İzmir | Satış 2 | 1600 Kum | Horasankaya | A. Altın | 6/10 | 4,75 |
| 19.12.2024 | İzmir | Şartlı 4 | 2100 Kum | Ponçiktay | D. Budak | 6/6 | 10,50 |
| 18.12.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | İzmirli Beyi | Z. Karabulut | 11/11 | 24,20 |
| 18.12.2024 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Esrigün | E. Bozdağ | 7/9 | 19,60 |
| 16.12.2024 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Hope Saver | E. Kadirler | 11/11 | 25,75 |
| 14.12.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Ponçiktay | H. Gökçe | 3/6 | 12,10 |
| 14.12.2024 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Anemon Çiçeği | E. Kadirler | 6/6 | 8,35 |
Sık sorulanlar
Toros Kıyas bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Toros Kıyas'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.01.2025, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.