Antrenör
Ömer Gündüz
Ömer Gündüz'ın atları son 12 ayda 103 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 23 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (81 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Gündüz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 82 | 5 | 6 | 6 | %6,1 | %20,7 | −%58,1 |
| Son 12 ay | 103 | 5 | 9 | 9 | %4,9 | %22,3 | −%66,7 |
| 2020'den bu yana | 103 | 5 | 9 | 9 | %4,9 | %22,3 | −%66,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.06.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 82 | 5 | 6 | 6 | %6,1 | %20,7 |
| 2025 | 21 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %28,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 81 | 3 | 7 | 7 | %3,7 | %21,0 |
| Adana | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Diyarbakır | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| Elazığ | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 77 | 3 | 8 | 6 | %3,9 | %22,1 |
| Kum · Sulu | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Nemli | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 28 | 3 | 2 | 0 | %10,7* | %17,9* |
| 1201–1600 m | 19 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,3* |
| 1601–2000 m | 49 | 2 | 6 | 7 | %4,1 | %30,6 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 87 | 5 | 9 | 6 | %5,7 | %23,0 |
| İngiliz | 16 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %18,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 35 | 2 | 5 | 4 | %5,7 | %31,4 |
| Maiden | 30 | 2 | 2 | 0 | %6,7 | %13,3 |
| Şartlı | 27 | 1 | 2 | 5 | %3,7* | %29,6* |
| KV-6 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 81 | 3 | 7 | 7 | %3,7 | %21,0 |
| Adana | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Diyarbakır | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| Elazığ | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 77 | 3 | 8 | 6 | %3,9 | %22,1 |
| Kum · Sulu | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Nemli | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 28 | 3 | 2 | 0 | %10,7* | %17,9* |
| 1201–1600 m | 19 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,3* |
| 1601–2000 m | 49 | 2 | 6 | 7 | %4,1 | %30,6 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 87 | 5 | 9 | 6 | %5,7 | %23,0 |
| İngiliz | 16 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %18,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 35 | 2 | 5 | 4 | %5,7 | %31,4 |
| Maiden | 30 | 2 | 2 | 0 | %6,7 | %13,3 |
| Şartlı | 27 | 1 | 2 | 5 | %3,7* | %29,6* |
| KV-6 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Altın | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| N. Demir | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| İ. Akyavuz | 9 | 2 | 4 | 0 | 2/9 | 6/9 |
| Y. Cengiz | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| B. Bektaş | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| İ. Akın | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| F. Yardımcı | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| E. Akkılıç | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| H. Yönden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Bayar | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gökkara | 17 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %29,4* |
| Oğuzbeyi | 11 | 2 | 4 | 1 | %18,2* | %63,6* |
| Rıo The Glory | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Yaralı Akbaş | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Altındağ | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Akgold Datça | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kızımanna | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Fatma Hanım | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kara Tahir | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Çaykara kızı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Pınar | N. Altın | 9/10 | 9,20 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Zehra Hira | Y. Cengiz | 8/10 | 5,60 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1700 Kum | Lıght To Vıctory | İ. Akın | 5/12 | 19,65 |
| 01.06.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 2100 Kum | Oğuzbeyi | F. Yardımcı | 9/13 | 1,55 |
| 31.05.2026 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Çaykara kızı | N. Demir | 10/11 | 36,00 |
| 23.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Melihin İzi | M. Şakir | 13/15 | 18,15 |
| 23.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kaşıkçıbeyi | F. Yardımcı | 1/15 | 5,05 |
| 18.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Can Hilalim | H. Yönden | 8/11 | 29,65 |
| 18.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Çaykara kızı | R. Doğan | 10/11 | 31,30 |
| 18.05.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1700 Kum | Oğuzbeyi | İ. Akyavuz | 2/16 | 3,00 |
| 18.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Kurudut | N. Altın | 8/12 | 15,00 |
| 18.05.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 2000 Kum | Gökkara | L. Taptık | 2/5 | 6,30 |
| 16.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1700 Kum | Lıght To Vıctory | M. Şakir | 3/16 | 3,15 |
| 16.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Altındağ | M. Doğan | 10/15 | 48,50 |
| 09.05.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Çuha Gülü | N. Altın | 4/14 | 6,75 |
| 09.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1700 Kum | Gökkara | A. Bayar | 4/14 | 8,70 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Can Hilalim | İ. Akın | 11/11 | 50,75 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Çaykara kızı | İ. Akyavuz | 10/11 | 7,10 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Kurudut | M. Işık | 8/11 | 20,75 |
| 02.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Kıng Eymen | E. Akkılıç | 4/15 | 31,15 |
Sık sorulanlar
Ömer Gündüz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 82 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Gündüz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.06.2026, Şanlıurfa.
Ömer Gündüz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 81 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.