Antrenör
Muharrem Can
Muharrem Can'ın atları son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (4 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muharrem Can antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 | – |
| Son 12 ay | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 | – |
| 2020'den bu yana | 183 | 31 | 26 | 23 | %16,9 | %43,7 | −%20,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.09.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 2025 | 8 | 3 | 0 | 1 | 3/8 | 4/8 |
| 2024 | 29 | 4 | 4 | 3 | %13,8* | %37,9* |
| 2023 | 50 | 7 | 9 | 6 | %14,0 | %44,0 |
| 2022 | 41 | 8 | 4 | 5 | %19,5 | %41,5 |
| 2021 | 42 | 8 | 7 | 8 | %19,0 | %54,8 |
| 2020 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 64 | 8 | 7 | 7 | %12,5 | %34,4 |
| İzmir | 42 | 13 | 8 | 3 | %31,0 | %57,1 |
| İstanbul | 29 | 2 | 6 | 4 | %6,9* | %41,4* |
| Kocaeli | 28 | 6 | 3 | 4 | %21,4* | %46,4* |
| Ankara | 14 | 1 | 2 | 5 | %7,1* | %57,1* |
| Antalya | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 100 | 22 | 12 | 8 | %22,0 | %42,0 |
| Çim · Normal | 24 | 2 | 4 | 5 | %8,3* | %45,8* |
| Sentetik · Normal | 23 | 2 | 6 | 3 | %8,7* | %47,8* |
| Kum · Nemli | 14 | 2 | 2 | 1 | %14,3* | %35,7* |
| Kum · Islak | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 4 | 5 | 1 | %25,0* | %62,5* |
| 1201–1600 m | 84 | 13 | 10 | 11 | %15,5 | %40,5 |
| 1601–2000 m | 62 | 12 | 9 | 10 | %19,4 | %50,0 |
| 2001+ m | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 127 | 21 | 20 | 17 | %16,5 | %45,7 |
| İngiliz | 56 | 10 | 6 | 6 | %17,9 | %39,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 64 | 13 | 5 | 6 | %20,3 | %37,5 |
| Şartlı | 58 | 8 | 12 | 11 | %13,8 | %53,4 |
| G | 15 | 3 | 3 | 4 | %20,0* | %66,7* |
| KV-6 | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| Maiden | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| KV-8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-9 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| A | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kurşun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eğrican | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Muzatcan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Telserencan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Aklımcan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Alyacan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Eğrican | M. Çelik | 2/15 | 10,45 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Muzatcan | A. Kurşun | 8/13 | 14,35 |
| 13.04.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 2100 Kum | Telserencan | M. Turan | 16/16 | 25,60 |
| 03.02.2026 | Antalya | KV-6 | 2000 Kum | Muzatcan | A. Kurşun | 5/8 | 3,20 |
| 03.02.2026 | Antalya | KV-6 | 2000 Kum | Aklımcan | M. Turan | 8/8 | 3,20 |
| 03.02.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1700 Sentetik | Eğrican | A. Yıldız | 10/13 | 19,25 |
| 03.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Kum | Alyacan | H. Yıldız | 11/11 | 45,00 |
| 18.08.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Dermancan | M. Akyavuz | 4/12 | 9,20 |
| 27.07.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Dermancan | G. Özçelik | 11/11 | 42,75 |
| 13.07.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Gamzelimcan | M. Akyavuz | 10/10 | 29,00 |
| 26.05.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Muzatcan | S. Çelik | 3/7 | 2,05 |
| 05.05.2025 | Bursa | KV-6 | 1700 Çim | Canko | M. Çelik | 6/7 | 10,05 |
| 05.05.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Vector | A. Sözen | 1/7 | 1,45 |
| 05.05.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 800 Çim | Eğrican | E. Kadirler | 1/12 | 11,15 |
| 09.01.2025 | Antalya | Şartlı 3 | 2000 Kum | Cix Life | C. Altun | 1/9 | 1,80 |
| 13.12.2024 | Antalya | KV-8 | 1400 Kum | Cix Life | M. Akyavuz | 5/9 | 11,05 |
| 18.10.2024 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Benice Gülü | Ç. Ok | 2/9 | 4,35 |
| 18.10.2024 | Bursa | Şartlı 5 | 1500 Çim | Vector | Z. Karabulut | 2/8 | 3,25 |
| 11.10.2024 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Cix Life | M. Bilgin | 2/9 | 3,55 |
| 03.09.2024 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Aklımcan | N. Avci | 4/6 | 1,40 |
Sık sorulanlar
Muharrem Can bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 7 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muharrem Can'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.09.2026, Bursa.
Muharrem Can en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 4 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.