Jokey
Çetin Ok
Çetin Ok son 12 ayda 47 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 5 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (44 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Ok jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %10,7* | – |
| Son 12 ay | 47 | 1 | 0 | 4 | %2,1 | %10,6 | – |
| 2020'den bu yana | 920 | 56 | 63 | 73 | %6,1 | %20,9 | −%25,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 22.06.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %10,7* |
| 2025 | 154 | 6 | 6 | 10 | %3,9 | %14,3 |
| 2024 | 212 | 21 | 11 | 15 | %9,9 | %22,2 |
| 2023 | 162 | 7 | 13 | 13 | %4,3 | %20,4 |
| 2022 | 48 | 1 | 5 | 5 | %2,1 | %22,9 |
| 2021 | 130 | 6 | 11 | 9 | %4,6 | %20,0 |
| 2020 | 186 | 15 | 17 | 18 | %8,1 | %26,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 44 | 1 | 0 | 4 | %2,3 | %11,4 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 1 | 0 | 3 | %4,0* | %16,0* |
| Çim · Normal | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| 1201–1600 m | 24 | 1 | 0 | 0 | %4,2* | %4,2* |
| 1601–2000 m | 12 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 24 | 1 | 0 | 4 | %4,2* | %20,8* |
| Arap | 23 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 475 | 30 | 22 | 35 | %6,3 | %18,3 |
| İzmir | 410 | 24 | 38 | 36 | %5,9 | %23,9 |
| Kocaeli | 29 | 1 | 3 | 0 | %3,4* | %13,8* |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 444 | 24 | 28 | 42 | %5,4 | %21,2 |
| Çim · Normal | 264 | 18 | 18 | 22 | %6,8 | %22,0 |
| Kum · Islak | 52 | 2 | 4 | 4 | %3,8 | %19,2 |
| Kum · Nemli | 43 | 1 | 3 | 2 | %2,3 | %14,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 33 | 2 | 1 | 1 | %6,1 | %12,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 30 | 1 | 4 | 1 | %3,3 | %20,0 |
| Kum · Sulu | 21 | 4 | 3 | 0 | %19,0* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 19 | 3 | 0 | 1 | %15,8* | %21,1* |
| Çim · Ağır | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 230 | 15 | 18 | 21 | %6,5 | %23,5 |
| 1201–1600 m | 444 | 30 | 29 | 32 | %6,8 | %20,5 |
| 1601–2000 m | 206 | 5 | 14 | 18 | %2,4 | %18,0 |
| 2001+ m | 40 | 6 | 2 | 2 | %15,0 | %25,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 592 | 36 | 47 | 49 | %6,1 | %22,3 |
| İngiliz | 328 | 20 | 16 | 24 | %6,1 | %18,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Tosun | 6 | 0 | 0 | 3 | 0/6 | 3/6 |
| K. Elaldı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| İ. Yakut | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| M. Özgül | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Avcı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Düşünceli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| R. Akduman | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Şengel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yılmakenan | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
| Colton | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Prens Tuna | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Uçanoğlu Güçlübey | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Uğurlu Nilgün | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Altın Dost | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Nurbanu Sultan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Hegel | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sınır Kartalı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bay Utku | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.06.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Sınır Kartalı | R. Akduman | 10/16 | 58,75 |
| 22.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Çim | Bay Utku | K. Şengel | 17/20 | 5,80 |
| 05.06.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Çim | Yılmakenan | E. Turan | 9/14 | 11,35 |
| 05.06.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Aybuga | S. Baydan | 8/20 | 41,55 |
| 25.05.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Gül Mevsimi | M. Türkoğlu | 8/9 | 36,00 |
| 22.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Yılmakenan | F. Tosun | 3/10 | 7,65 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Yılmakenan | F. Tosun | 6/20 | 6,75 |
| 08.05.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Kum | Yılmakenan | F. Tosun | 3/7 | 9,30 |
| 01.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Yılmakenan | F. Tosun | 3/14 | 21,10 |
| 01.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Colton | K. Elaldı | 6/10 | 4,50 |
| 20.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Bahriyeli Çikok | R. Demirdoğan | 6/9 | 23,20 |
| 20.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Yılmakenan | F. Tosun | 7/8 | 10,75 |
| 17.04.2026 | Bursa | KV-6 | 1700 Çim | Uçanoğlu Güçlübey | M. Kaya | 12/17 | 71,00 |
| 17.04.2026 | Bursa | KV-6 | 1200 Çim | Colton | K. Elaldı | 12/15 | 41,30 |
| 13.04.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Gazne Efesi | R. Coşkun | 9/16 | 76,55 |
| 10.04.2026 | İzmir | Satış 1 | 1200 Kum | Uğurlu Nilgün | A. Avcı | 4/6 | 10,60 |
| 06.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Julyus | H. Cansu | 8/11 | 13,25 |
| 06.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Yılmakenan | F. Tosun | 4/12 | 5,60 |
| 03.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Uçanoğlu Güçlübey | M. Kaya | 8/11 | 28,95 |
| 03.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Prens Tuna | K. Elaldı | 6/12 | 16,70 |
Sık sorulanlar
Çetin Ok bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 28 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Ok bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 22.06.2026, Bursa.
Çetin Ok en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 44 koşu, 1 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.