Antrenör
Metin Erkuş
Metin Erkuş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Metin Erkuş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 390 | 43 | 42 | 46 | %11,0 | %33,6 | −%41,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.05.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 2024 | 20 | 2 | 3 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| 2023 | 13 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %23,1* |
| 2022 | 107 | 14 | 11 | 12 | %13,1 | %34,6 |
| 2021 | 218 | 26 | 25 | 27 | %11,9 | %35,8 |
| 2020 | 25 | 1 | 1 | 5 | %4,0* | %28,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 317 | 33 | 36 | 36 | %10,4 | %33,1 |
| Kocaeli | 34 | 4 | 3 | 3 | %11,8 | %29,4 |
| Bursa | 31 | 6 | 3 | 5 | %19,4 | %45,2 |
| İzmir | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 194 | 20 | 21 | 21 | %10,3 | %32,0 |
| Çim · Normal | 108 | 8 | 10 | 17 | %7,4 | %32,4 |
| Kum · Normal | 42 | 8 | 6 | 4 | %19,0 | %42,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 3 | 2 | 1 | %21,4* | %42,9* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 3 | 2 | 1 | %30,0* | %60,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 59 | 9 | 8 | 12 | %15,3 | %49,2 |
| 1201–1600 m | 211 | 20 | 23 | 23 | %9,5 | %31,3 |
| 1601–2000 m | 82 | 10 | 7 | 8 | %12,2 | %30,5 |
| 2001+ m | 38 | 4 | 4 | 3 | %10,5 | %28,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 249 | 29 | 28 | 26 | %11,6 | %33,3 |
| İngiliz | 141 | 14 | 14 | 20 | %9,9 | %34,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 136 | 18 | 14 | 14 | %13,2 | %33,8 |
| Şartlı | 130 | 11 | 14 | 22 | %8,5 | %36,2 |
| Maiden | 40 | 6 | 4 | 0 | %15,0 | %25,0 |
| Satış | 24 | 1 | 2 | 2 | %4,2* | %20,8* |
| KV-6 | 20 | 5 | 3 | 3 | %25,0* | %55,0* |
| KV-7 | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| KV-8 | 13 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %38,5* |
| G | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Cemile Sultan | B. Çığla | 9/13 | 73,00 |
| 05.04.2025 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Cemile Sultan | G. Özçelik | 10/11 | 62,70 |
| 15.03.2025 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Cemile Sultan | G. Özçelik | 9/15 | 41,60 |
| 05.02.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Bellinzona | E. Bozdağ | 8/9 | 30,00 |
| 29.01.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Cemile Sultan | B. Gökçe | 12/12 | 47,75 |
| 25.01.2025 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Bellinzona | M. Kaya | 5/7 | 4,95 |
| 08.01.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Bellinzona | S. Boyraz | 6/10 | 17,90 |
| 11.12.2024 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Cemile Sultan | G. Bektaş | 9/11 | 36,20 |
| 20.11.2024 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Mengisoy | M. Bilgin | 6/10 | 10,15 |
| 20.11.2024 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Azeri Damat | M. Bilgin | 1/10 | 9,40 |
| 15.10.2024 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Beyond Redemption | C. Altun | 3/6 | 4,95 |
| 13.09.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Ova Sarı | A. Yıldız | 6/6 | 8,10 |
| 30.08.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Sentetik | Savaşçıtay | A. Kaçmaz | 9/10 | 15,00 |
| 30.08.2024 | İstanbul | Satış 2 | 1200 Sentetik | Ova Sarı | A. Çelik | 2/10 | 1,85 |
| 21.08.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Azeri Damat | A. Sözen | 2/10 | 17,00 |
| 11.08.2024 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Star Of The Day | E. Çankaya | 7/8 | 42,20 |
| 07.08.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Savaşçıtay | A. Aslan | 9/10 | 45,80 |
| 07.08.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Azeri Damat | B. Gökçe | 10/10 | 43,80 |
| 23.06.2024 | İstanbul | Şartlı 3 | 1900 Çim | Vaveyla | E. Aktuğ | 13/13 | 52,35 |
| 14.06.2024 | İstanbul | Satış 1 | 1400 Çim | Baturreis | G. Özçelik | 15/15 | 50,25 |
Sık sorulanlar
Metin Erkuş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Metin Erkuş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.05.2025, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.