Antrenör
Mehmet Ali Çiçek
Mehmet Ali Çiçek'ın atları son 12 ayda 48 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (31 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Ali Çiçek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 3 | 4 | 2 | %12,5* | %37,5* | – |
| Son 12 ay | 48 | 5 | 5 | 5 | %10,4 | %31,3 | – |
| 2020'den bu yana | 779 | 58 | 67 | 71 | %7,4 | %25,2 | −%44,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.02.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 3 | 4 | 2 | %12,5* | %37,5* |
| 2025 | 124 | 13 | 10 | 6 | %10,5 | %23,4 |
| 2024 | 42 | 1 | 6 | 3 | %2,4 | %23,8 |
| 2023 | 117 | 7 | 9 | 9 | %6,0 | %21,4 |
| 2022 | 29 | 5 | 3 | 4 | %17,2* | %41,4* |
| 2021 | 235 | 14 | 20 | 22 | %6,0 | %23,8 |
| 2020 | 208 | 15 | 15 | 25 | %7,2 | %26,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 31 | 4 | 4 | 1 | %12,9 | %29,0 |
| Adana | 15 | 1 | 1 | 3 | %6,7* | %33,3* |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 38 | 3 | 4 | 4 | %7,9 | %28,9 |
| Kum · Sulu | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| 1201–1600 m | 19 | 1 | 1 | 3 | %5,3* | %26,3* |
| 1601–2000 m | 17 | 4 | 3 | 1 | %23,5* | %47,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 37 | 5 | 5 | 5 | %13,5 | %40,5 |
| İngiliz | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 18 | 1 | 2 | 2 | %5,6* | %27,8* |
| Handikap | 13 | 2 | 2 | 0 | %15,4* | %30,8* |
| Şartlı | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Maiden/Satış | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 460 | 35 | 41 | 28 | %7,6 | %22,6 |
| Diyarbakır | 143 | 9 | 11 | 20 | %6,3 | %28,0 |
| Adana | 92 | 8 | 9 | 13 | %8,7 | %32,6 |
| Elazığ | 66 | 3 | 4 | 7 | %4,5 | %21,2 |
| Ankara | 17 | 3 | 2 | 2 | %17,6* | %41,2* |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 626 | 45 | 57 | 56 | %7,2 | %25,2 |
| Kum · Nemli | 71 | 6 | 5 | 2 | %8,5 | %18,3 |
| Çim · Normal | 38 | 3 | 4 | 4 | %7,9 | %28,9 |
| Kum · Islak | 23 | 1 | 1 | 3 | %4,3* | %21,7* |
| Kum · Sulu | 10 | 2 | 0 | 3 | %20,0* | %50,0* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 236 | 12 | 12 | 20 | %5,1 | %18,6 |
| 1201–1600 m | 221 | 7 | 22 | 22 | %3,2 | %23,1 |
| 1601–2000 m | 301 | 34 | 29 | 28 | %11,3 | %30,2 |
| 2001+ m | 21 | 5 | 4 | 1 | %23,8* | %47,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 498 | 40 | 42 | 47 | %8,0 | %25,9 |
| İngiliz | 281 | 18 | 25 | 24 | %6,4 | %23,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 270 | 20 | 22 | 25 | %7,4 | %24,8 |
| Şartlı | 270 | 21 | 20 | 27 | %7,8 | %25,2 |
| Maiden | 195 | 12 | 18 | 18 | %6,2 | %24,6 |
| KV-8 | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| KV-6 | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Satış | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Maiden/Satış | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| KV-7 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| G | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Cengiz | 12 | 3 | 2 | 0 | %25,0* | %41,7* |
| E. Çankaya | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| F. Yardımcı | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| S. Kaplan | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A. Akdemir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Demir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Çizik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Şakir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İ. Katar | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| H. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kafkas Yiğidi | 8 | 0 | 1 | 3 | 0/8 | 4/8 |
| Pervari | 7 | 3 | 2 | 0 | 3/7 | 5/7 |
| Quenn Asmin | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Malibeyhan | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Afrozy Red Line | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Koca Sabri | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Aksu Kaan | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Sararhan | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Uzun Yunus | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kıyı | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Çal Beyi | H. Turan | 9/11 | 30,00 |
| 25.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Pervari | Y. Cengiz | 2/11 | 3,95 |
| 18.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Tostos Tuğrul | Y. Cengiz | 6/11 | 10,05 |
| 16.02.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Pervari | Y. Cengiz | 6/8 | 5,95 |
| 11.02.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Quenn Asmin | M. Akgöbek | 12/14 | 45,45 |
| 09.02.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1800 Kum | Kafkas Yiğidi | A. Akdemir | 8/11 | 17,80 |
| 02.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Pervari | Y. Cengiz | 1/8 | 2,95 |
| 02.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Malibeyhan | F. Yardımcı | 7/8 | 2,85 |
| 28.01.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Quenn Asmin | N. Demir | 7/12 | 35,65 |
| 26.01.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1200 Kum | Afrozy Red Line | A. Akdemir | 7/8 | 10,35 |
| 25.01.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Kafkas Yiğidi | E. Çankaya | 10/12 | 13,15 |
| 21.01.2026 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1800 Kum | Pervari | Y. Cengiz | 1/8 | 3,75 |
| 21.01.2026 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1800 Kum | Malibeyhan | F. Yardımcı | 2/8 | 3,10 |
| 19.01.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1200 Kum | Afrozy Red Line | M. Işık | 11/12 | 9,55 |
| 17.01.2026 | Adana | Satış 2 | 1200 Kum | Koca Sabri | M. Çelik | 11/13 | 1,80 |
| 17.01.2026 | Adana | Satış 2 | 1200 Kum | Aksu Kaan | E. Çankaya | 4/13 | 1,80 |
| 14.01.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Quenn Asmin | N. Demir | 8/11 | 23,90 |
| 13.01.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Kafkas Yiğidi | M. Sunkar | 3/7 | 2,85 |
| 12.01.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Pervari | Y. Cengiz | 1/11 | 3,05 |
| 07.01.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Quenn Asmin | M. Doğan | 10/10 | 20,80 |
Sık sorulanlar
Mehmet Ali Çiçek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 24 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Ali Çiçek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.02.2026, Şanlıurfa.
Mehmet Ali Çiçek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 31 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.