Antrenör
Koray Kıygır
Koray Kıygır'ın atları son 12 ayda 4 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (4 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Koray Kıygır antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 | – |
| 2020'den bu yana | 22 | 3 | 4 | 2 | %13,6* | %40,9* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 11.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2025 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 2023 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 2022 | 9 | 3 | 2 | 1 | 3/9 | 6/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şartlı | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 14 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %21,4* |
| İstanbul | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Diyarbakır | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Bursa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Sentetik · Normal | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| 1601–2000 m | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 22 | 3 | 4 | 2 | %13,6* | %40,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 12 | 3 | 1 | 1 | %25,0* | %41,7* |
| Şartlı | 9 | 0 | 3 | 1 | 0/9 | 4/9 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kıyak | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| M. Solmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alphecca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Berhudar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bal Porsuğu | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Mira Ceti | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Alphecca | M. Akyavuz | 7/11 | 5,65 |
| 13.12.2025 | Adana | Handikap 16 | 1500 Kum | Berhudar | E. Cankılıç | 6/6 | 10,55 |
| 13.12.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | Bal Porsuğu | M. Kıyak | 2/7 | 14,90 |
| 16.11.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Mira Ceti | M. Solmaz | 13/14 | 46,40 |
| 23.11.2024 | Adana | Şartlı 1 | 1200 Kum | Bal Porsuğu | A. Kurşun | 2/10 | 4,05 |
| 16.04.2023 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Çim | Ballı Kaymaklı | M. Bayır | 7/12 | 8,75 |
| 16.04.2023 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Çim | Bangır Bangır | N. Demir | 10/12 | 8,75 |
| 28.03.2023 | Adana | Handikap 15 | 1800 Çim | Ballı Kaymaklı | F. Çetin | 9/12 | 4,25 |
| 18.03.2023 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Muharebe | K. Demirel | 8/12 | 6,15 |
| 11.03.2023 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Lust For Life | N. Demir | 14/16 | 13,80 |
| 05.03.2023 | Adana | Handikap 16 | 2000 Çim | Ballı Kaymaklı | M. Sunkar | 4/12 | 7,60 |
| 05.03.2023 | Adana | Handikap 16 | 2000 Çim | Muharebe | M. Bayır | 11/12 | 7,60 |
| 29.01.2023 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Lust For Life | A. Kaçmaz | 3/8 | 4,20 |
| 28.12.2022 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Tefobey | V. Abiş | 1/9 | 2,05 |
| 27.12.2022 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Garonor | H. Altunkılıç | 3/7 | 6,00 |
| 24.12.2022 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Wmurcott | Ö. Yıldırım | 6/10 | 7,00 |
| 20.12.2022 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1700 Kum | Lust For Life | U. Demir | 4/6 | 4,00 |
| 13.12.2022 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1900 Kum | Lust For Life | U. Demir | 2/8 | 24,15 |
| 07.12.2022 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Tefobey | Ö. Yıldırım | 2/10 | 5,75 |
| 05.12.2022 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Kum | Kar Tanesi | H. Yolaçıcı | 1/11 | 6,15 |
Sık sorulanlar
Koray Kıygır bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Koray Kıygır'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 11.10.2026, Adana.
Koray Kıygır en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 4 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.