Antrenör
Kaan Güneş
Kaan Güneş'ın atları son 12 ayda 98 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 35 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (85 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kaan Güneş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 88 | 7 | 13 | 11 | %8,0 | %35,2 | +%21,4 |
| Son 12 ay | 98 | 7 | 16 | 12 | %7,1 | %35,7 | +%9,0 |
| 2020'den bu yana | 724 | 50 | 73 | 60 | %6,9 | %25,3 | −%49,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 88 | 7 | 13 | 11 | %8,0 | %35,2 |
| 2025 | 27 | 1 | 3 | 1 | %3,7* | %18,5* |
| 2024 | 37 | 2 | 4 | 4 | %5,4 | %27,0 |
| 2023 | 51 | 5 | 3 | 3 | %9,8 | %21,6 |
| 2022 | 195 | 14 | 18 | 17 | %7,2 | %25,1 |
| 2021 | 255 | 15 | 25 | 19 | %5,9 | %23,1 |
| 2020 | 71 | 6 | 7 | 5 | %8,5 | %25,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 85 | 6 | 14 | 10 | %7,1 | %35,3 |
| Bursa | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Ankara | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 38 | 1 | 4 | 9 | %2,6 | %36,8 |
| Çim · Normal | 36 | 3 | 9 | 2 | %8,3 | %38,9 |
| Kum · Normal | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 53 | 3 | 8 | 9 | %5,7 | %37,7 |
| 1601–2000 m | 26 | 2 | 3 | 2 | %7,7* | %26,9* |
| 2001+ m | 12 | 1 | 4 | 1 | %8,3* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 75 | 6 | 12 | 7 | %8,0 | %33,3 |
| Arap | 23 | 1 | 4 | 5 | %4,3* | %43,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 29 | 2 | 4 | 2 | %6,9* | %27,6* |
| Handikap | 27 | 3 | 6 | 3 | %11,1* | %44,4* |
| Maiden | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| KV-7 | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| KV-6 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| G | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Satış | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 394 | 29 | 35 | 27 | %7,4 | %23,1 |
| İstanbul | 225 | 15 | 25 | 20 | %6,7 | %26,7 |
| Kocaeli | 64 | 4 | 9 | 10 | %6,3 | %35,9 |
| İzmir | 29 | 2 | 3 | 1 | %6,9* | %20,7* |
| Ankara | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 241 | 21 | 25 | 21 | %8,7 | %27,8 |
| Çim · Normal | 227 | 15 | 27 | 15 | %6,6 | %25,1 |
| Sentetik · Normal | 130 | 6 | 12 | 15 | %4,6 | %25,4 |
| Kum · Nemli | 39 | 1 | 4 | 3 | %2,6 | %20,5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 26 | 4 | 2 | 2 | %15,4* | %30,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 24 | 2 | 1 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| Kum · Islak | 22 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %13,6* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 107 | 9 | 17 | 7 | %8,4 | %30,8 |
| 1201–1600 m | 379 | 19 | 30 | 33 | %5,0 | %21,6 |
| 1601–2000 m | 194 | 20 | 17 | 17 | %10,3 | %27,8 |
| 2001+ m | 44 | 2 | 9 | 3 | %4,5 | %31,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 516 | 32 | 57 | 45 | %6,2 | %26,0 |
| Arap | 208 | 18 | 16 | 15 | %8,7 | %23,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 211 | 18 | 24 | 19 | %8,5 | %28,9 |
| Handikap | 207 | 12 | 21 | 16 | %5,8 | %23,7 |
| Maiden | 181 | 14 | 13 | 9 | %7,7 | %19,9 |
| Satış | 39 | 2 | 3 | 4 | %5,1 | %23,1 |
| KV-7 | 28 | 2 | 2 | 6 | %7,1* | %35,7* |
| KV-6 | 23 | 1 | 6 | 2 | %4,3* | %39,1* |
| G | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| KV-8 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| A | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| KV-9 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Bozdağ | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Ö. Yıldırım | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| A. Kurşun | 10 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %50,0* |
| E. Çizik | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| O. Atmaca | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| İ. Yıldırım | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| A. Çelik | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| A. Yıldız | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| V. Abiş | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| M. Kaya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sirius Vega | 17 | 1 | 4 | 1 | %5,9* | %35,3* |
| Shıroke | 14 | 2 | 3 | 2 | %14,3* | %50,0* |
| Eflah | 11 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %54,5* |
| Sword Of Honour | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
| Ohrid İncisi | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Nasibeyn | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Sky Of Khan | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Karanimo | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Menkar | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Arkadiopolis | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-9 | 1500 Sentetik | Mr Çırak | S. Kaya | 3/6 | 2,85 |
| 20.09.2026 | İstanbul | KV-9 | 2000 Sentetik | Mr Çırak | S. Kaya | 4/4 | 2,55 |
| 20.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Shıroke | A. Yıldız | 1/8 | 7,45 |
| 20.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Ohrid İncisi | E. Bozdağ | –/8 | 7,45 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Sky Of Khan | V. Abiş | 2/6 | 4,80 |
| 19.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Karanimo | C. Altun | 2/12 | 7,70 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Sirius Vega | V. Abiş | 5/8 | 8,50 |
| 05.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Shıroke | A. Yıldız | 9/10 | 14,00 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Sky Of Khan | M. Kaya | 4/11 | 7,05 |
| 01.09.2026 | Ankara | Handikap 17 | 2600 Çim | Sirius Vega | E. Çizik | 5/7 | 8,20 |
| 01.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Mütefekkir | G. Kocakaya | 4/7 | 3,75 |
| 28.08.2026 | İstanbul | KV-9 | 1000 Çim | Shıroke | E. Çizik | 5/7 | 9,75 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Sirius Vega | A. Kaçmaz | 4/9 | 16,05 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Meister Of Honour | K. Yılmaz | 13/14 | 77,90 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Sirius Vega | İ. Yıldırım | 7/8 | 5,00 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Ohrid İncisi | İ. Yıldırım | –/5 | 4,75 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Sky Of Khan | M. Kaya | 5/10 | 15,90 |
| 03.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Kum | Karanimo | H. Gökçe | 4/8 | 8,30 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Şahi | İ. Yıldırım | 1/10 | 18,80 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Sky Of Khan | M. Kaya | 6/10 | 12,55 |
Sık sorulanlar
Kaan Güneş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 88 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kaan Güneş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Kaan Güneş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 85 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.