Antrenör
Hakkı Tarık Dikencik
Hakkı Tarık Dikencik'ın atları son 12 ayda 8 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (7 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakkı Tarık Dikencik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 | – |
| Son 12 ay | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 | – |
| 2020'den bu yana | 66 | 4 | 4 | 6 | %6,1 | %21,2 | −%86,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 2025 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| 2024 | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2021 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2020 | 35 | 3 | 4 | 4 | %8,6 | %31,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 31 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %9,7 |
| Bursa | 22 | 2 | 2 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| İzmir | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| İstanbul | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 39 | 3 | 3 | 3 | %7,7 | %23,1 |
| Çim · Normal | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 28 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| 1601–2000 m | 24 | 2 | 1 | 3 | %8,3* | %25,0* |
| 2001+ m | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 42 | 1 | 3 | 6 | %2,4 | %23,8 |
| İngiliz | 24 | 3 | 1 | 0 | %12,5* | %16,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 40 | 1 | 3 | 4 | %2,5 | %20,0 |
| Şartlı | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Maiden | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Solmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Akın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Şen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Akkaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cüda | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şah Dragon | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Pliosaur | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İkigai | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Toulayna | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Fortunello | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İspanoz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Aydınefesi | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Cüda | M. Solmaz | 7/11 | 7,50 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Şah Dragon | İ. Akın | 10/12 | 14,10 |
| 19.09.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1200 Kum | Pliosaur | S. Çelik | 11/12 | 30,70 |
| 12.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | İkigai | E. Cankılıç | 10/10 | 14,90 |
| 16.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Toulayna | N. Şen | 5/9 | 12,45 |
| 08.08.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Kum | Fortunello | S. Çelik | 5/7 | 14,55 |
| 27.06.2026 | Ankara | KV-7 | 1600 Çim | İspanoz | M. Akyavuz | 6/7 | 13,90 |
| 26.06.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Aydınefesi | E. Akkaya | 7/11 | 22,75 |
| 12.07.2025 | Ankara | G 1 | 2100 Kum | Seçerhan | N. Şen | 10/15 | 53,00 |
| 03.07.2025 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Çim | İspanoz | G. Kocakaya | 4/8 | 3,60 |
| 28.06.2025 | Ankara | KV-9 | 1500 Kum | Seçerhan | N. Şen | 7/9 | 30,15 |
| 10.06.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1800 Kum | Saluki | E. Kadirler | 3/12 | 13,55 |
| 07.11.2024 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Madeira | O. Atmaca | 10/12 | 35,95 |
| 07.11.2024 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Aydınefesi | E. Çankaya | 8/8 | 26,85 |
| 07.11.2024 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Cüda | E. Çankaya | 4/8 | 7,35 |
| 16.07.2024 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | Şintay | Z. Karabulut | 3/9 | 3,45 |
| 16.07.2024 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Çim | Behramkale | Z. Karabulut | 7/7 | 44,65 |
| 16.07.2024 | Ankara | Handikap 14 | 1600 Çim | Burakşah | Z. Karabulut | 8/8 | 32,05 |
| 09.07.2024 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Çim | Cüda | İ. Yıldırım | 5/8 | 7,50 |
| 04.07.2024 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Aydınefesi | Ö. Yıldırım | 6/8 | 8,25 |
Sık sorulanlar
Hakkı Tarık Dikencik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 8 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakkı Tarık Dikencik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, Ankara.
Hakkı Tarık Dikencik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 7 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.