Antrenör
Fikret Çeltik
Fikret Çeltik'ın atları son 12 ayda 51 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 17 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (45 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fikret Çeltik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 37 | 2 | 6 | 2 | %5,4 | %27,0 | – |
| Son 12 ay | 51 | 4 | 8 | 5 | %7,8 | %33,3 | −%65,6 |
| 2020'den bu yana | 528 | 79 | 79 | 63 | %15,0 | %41,9 | −%24,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 37 | 2 | 6 | 2 | %5,4 | %27,0 |
| 2025 | 79 | 15 | 14 | 8 | %19,0 | %46,8 |
| 2024 | 93 | 14 | 9 | 14 | %15,1 | %39,8 |
| 2023 | 128 | 18 | 19 | 14 | %14,1 | %39,8 |
| 2022 | 89 | 14 | 12 | 9 | %15,7 | %39,3 |
| 2021 | 60 | 11 | 12 | 9 | %18,3 | %53,3 |
| 2020 | 42 | 5 | 7 | 7 | %11,9 | %45,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 45 | 4 | 7 | 5 | %8,9 | %35,6 |
| Bursa | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 32 | 1 | 6 | 3 | %3,1 | %31,3 |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Normal | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| 1201–1600 m | 18 | 1 | 3 | 2 | %5,6* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 13 | 1 | 4 | 0 | %7,7* | %38,5* |
| 2001+ m | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 34 | 1 | 7 | 4 | %2,9 | %35,3 |
| Arap | 17 | 3 | 1 | 1 | %17,6* | %29,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 19 | 2 | 4 | 2 | %10,5* | %42,1* |
| Şartlı | 15 | 1 | 2 | 1 | %6,7* | %26,7* |
| Maiden | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| G | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 460 | 68 | 71 | 57 | %14,8 | %42,6 |
| Antalya | 26 | 5 | 1 | 4 | %19,2* | %38,5* |
| Bursa | 22 | 5 | 4 | 1 | %22,7* | %45,5* |
| İstanbul | 13 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %30,8* |
| Kocaeli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 244 | 29 | 35 | 28 | %11,9 | %37,7 |
| Çim · Normal | 161 | 32 | 27 | 20 | %19,9 | %49,1 |
| Kum · Islak | 31 | 3 | 4 | 6 | %9,7 | %41,9 |
| Kum · Nemli | 29 | 4 | 5 | 2 | %13,8* | %37,9* |
| Sentetik · Normal | 26 | 4 | 2 | 4 | %15,4* | %38,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 3 | 2 | 0 | %30,0* | %50,0* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| Kum · Sulu | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 97 | 16 | 16 | 8 | %16,5 | %41,2 |
| 1201–1600 m | 240 | 43 | 25 | 33 | %17,9 | %42,1 |
| 1601–2000 m | 155 | 17 | 36 | 16 | %11,0 | %44,5 |
| 2001+ m | 36 | 3 | 2 | 6 | %8,3 | %30,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 288 | 40 | 52 | 37 | %13,9 | %44,8 |
| Arap | 240 | 39 | 27 | 26 | %16,3 | %38,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 176 | 25 | 28 | 18 | %14,2 | %40,3 |
| Handikap | 161 | 22 | 22 | 20 | %13,7 | %39,8 |
| Maiden | 85 | 18 | 9 | 13 | %21,2 | %47,1 |
| KV-8 | 24 | 4 | 6 | 3 | %16,7* | %54,2* |
| KV-6 | 23 | 2 | 5 | 3 | %8,7* | %43,5* |
| KV-7 | 22 | 4 | 2 | 2 | %18,2* | %36,4* |
| G | 17 | 1 | 4 | 1 | %5,9* | %35,3* |
| Satış | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| KV-9 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Maiden/Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Keçeci | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| A. İnci | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| M. Çiçek | 5 | 1 | 3 | 1 | 1/5 | 5/5 |
| M. Bilgin | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| İ. Söğüt | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| M. Göl | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Kabadayı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Akpınar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Y. Gökçe | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| H. Şimşek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Iron Will | 13 | 0 | 5 | 2 | %0,0* | %53,8* |
| Sözü Geçer | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| Mösyö Deniz | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Cerenity Cat | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Şafak Zamanı | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Devrim | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Leaving A Trace | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| King Asgard | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Miralayım | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Özyürek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Mösyö Deniz | A. Küründük | 10/13 | 47,65 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Cerenity Cat | M. Çiçek | 1/9 | 2,75 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Devrim | M. Bilgin | 4/10 | 2,80 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Mösyö Deniz | H. Şimşek | 11/13 | 51,40 |
| 03.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Mösyö Deniz | M. Göl | 11/12 | 55,30 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Cerenity Cat | M. Çiçek | 3/9 | 1,40 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Devrim | M. Çelik | 2/9 | 5,05 |
| 18.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Mösyö Deniz | M. Göl | 7/8 | 38,80 |
| 10.09.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Mösyö Deniz | M. Keçeci | 9/9 | 35,00 |
| 10.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Cerenity Cat | M. Çiçek | 2/7 | 6,90 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Devrim | A. Yıldız | 5/11 | 8,00 |
| 03.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Özyürek | M. Göl | 9/12 | 28,40 |
| 29.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Iron Will | B. Mırık | 3/8 | 19,55 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Mösyö Deniz | M. Keçeci | 10/10 | 54,65 |
| 16.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Cerenity Cat | M. Çelik | 4/8 | 10,40 |
| 16.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Iron Will | M. Keçeci | 8/9 | 19,10 |
| 11.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Mösyö Deniz | F. Kabadayı | 10/10 | 21,35 |
| 20.06.2026 | İzmir | Maiden | 1100 Kum | Mösyö Deniz | F. Kabadayı | 6/6 | 8,50 |
| 01.06.2026 | Bursa | G 3 | 1400 Çim | Şafak Zamanı | M. Bilgin | 2/11 | 5,00 |
| 16.05.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Leaving A Trace | N. Avci | 7/11 | 7,40 |
Sık sorulanlar
Fikret Çeltik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 37 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fikret Çeltik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Fikret Çeltik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 45 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.