Antrenör
Ferdi Emre Dizdaroğlu
Ferdi Emre Dizdaroğlu'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ferdi Emre Dizdaroğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 27 | 1 | 0 | 2 | %3,7* | %11,1* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 10.01.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2024 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2022 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2021 | 19 | 1 | 0 | 1 | %5,3* | %10,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Bursa | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Normal | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| 1201–1600 m | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 16 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| Arap | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| Handikap | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elifli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Elifli | M. Bilgin | 18/18 | 19,05 |
| 24.09.2024 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1900 Kum | Bongusta | E. Korkmaz | 12/16 | 67,50 |
| 20.01.2024 | İstanbul | Maiden/Satış | 1500 Sentetik | Keçamın | İ. Yıldırım | 9/9 | 39,10 |
| 13.01.2024 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Keçamın | A. Kaçmaz | 7/9 | 63,70 |
| 13.09.2023 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Rozerya | H. Gökçe | 5/11 | 20,85 |
| 01.04.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Rozerya | S. Gülenyüzler | 7/7 | 0,00 |
| 09.02.2022 | Antalya | Satış 2 | 2000 Kum | Uğurhan | M. Çelik | 3/10 | 7,30 |
| 02.02.2022 | Antalya | Handikap 14 | 1300 Kum | Uğurhan | M. Turan | 8/13 | 10,15 |
| 29.10.2021 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Kurşun Baba | M. Hamedi | 11/11 | 8,30 |
| 29.10.2021 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Kardeş Kaya | M. Kaya | 6/11 | 8,30 |
| 25.10.2021 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Çim | Galyalılar | M. Bilgin | 9/10 | 18,35 |
| 25.10.2021 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Çim | Lord Of Time | M. Manav | 8/10 | 18,35 |
| 22.10.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Kurşun Baba | S. Tırpan | 12/12 | 8,30 |
| 22.10.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Kardeş Kaya | A. Dağdeviren | 4/12 | 8,30 |
| 22.10.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Bengütaş | M. Çelik | 5/12 | 8,30 |
| 01.10.2021 | Bursa | Satış 1 | 2000 Çim | Soyluhanım | M. Çelik | 14/16 | 4,15 |
| 03.09.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Çoban Gülü | M. Bağ | 9/10 | 70,20 |
| 02.07.2021 | İstanbul | Satış 1 | 2000 Sentetik | Çun | B. Çığla | 8/10 | 12,90 |
| 28.05.2021 | İstanbul | Satış 1 | 1400 Çim | Gülçil | M. Arslan | 15/16 | 15,20 |
| 23.05.2021 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Sultan Gelin | C. Paso | 3/8 | 28,95 |
Sık sorulanlar
Ferdi Emre Dizdaroğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ferdi Emre Dizdaroğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 10.01.2026, İstanbul.
Ferdi Emre Dizdaroğlu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.