Jokey
Atakan Cem Dağdeviren
Atakan Cem Dağdeviren son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Atakan Cem Dağdeviren jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 1262 | 60 | 98 | 110 | %4,8 | %21,2 | −%60,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 01.09.2023, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 272 | 15 | 16 | 27 | %5,5 | %21,3 |
| 2022 | 407 | 25 | 36 | 25 | %6,1 | %21,1 |
| 2021 | 347 | 9 | 24 | 35 | %2,6 | %19,6 |
| 2020 | 236 | 11 | 22 | 23 | %4,7 | %23,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 1204 | 58 | 91 | 103 | %4,8 | %20,9 |
| Bursa | 31 | 0 | 3 | 4 | %0,0 | %22,6 |
| Kocaeli | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| Antalya | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 562 | 26 | 43 | 41 | %4,6 | %19,6 |
| Çim · Normal | 489 | 23 | 43 | 50 | %4,7 | %23,7 |
| Kum · Islak | 48 | 2 | 3 | 3 | %4,2 | %16,7 |
| Kum · Nemli | 48 | 5 | 2 | 4 | %10,4 | %22,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 45 | 1 | 4 | 2 | %2,2 | %15,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 21 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %19,0* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 1 | 2 | 1 | %5,6* | %22,2* |
| Kum · Sulu | 17 | 1 | 0 | 3 | %5,9* | %23,5* |
| Çim · Ağır | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 337 | 20 | 40 | 36 | %5,9 | %28,5 |
| 1201–1600 m | 490 | 20 | 32 | 43 | %4,1 | %19,4 |
| 1601–2000 m | 375 | 14 | 22 | 27 | %3,7 | %16,8 |
| 2001+ m | 60 | 6 | 4 | 4 | %10,0 | %23,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 727 | 40 | 64 | 69 | %5,5 | %23,8 |
| Arap | 535 | 20 | 34 | 41 | %3,7 | %17,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2023 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Çim | Derbeder | M. Kaya | 11/12 | 35,35 |
| 01.09.2023 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Çim | Kleppe | F. Ceylan | 2/12 | 2,15 |
| 31.08.2023 | İzmir | Şartlı 19 | 1300 Çim | Nagasaki | Ş. Özdeniz | 1/11 | 2,45 |
| 31.08.2023 | İzmir | Handikap 16 | 1300 Çim | Kaiho | F. Ceylan | 11/12 | 13,05 |
| 20.08.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Old Romance | H. Kaya | 8/8 | 9,40 |
| 20.08.2023 | İzmir | Handikap 14 | 1800 Çim | Bismilli Keje | H. Durmuş | 8/11 | 10,70 |
| 19.08.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Minguinho | T. Temizer | 2/9 | 3,90 |
| 19.08.2023 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Çim | Beta Nabe | M. Akalın | 7/11 | 17,55 |
| 19.08.2023 | İzmir | KV-7 | 1200 Çim | Noble Runner | B. Vatansever | 2/8 | 1,70 |
| 19.08.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Özkehribar | B. Özgür | 5/15 | 4,10 |
| 19.08.2023 | İzmir | KV-6 | 1900 Çim | Köstenceli | V. Akbaş | 11/12 | 13,00 |
| 19.08.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Hümaşah Hanım | B. Çeltik | 12/15 | 20,60 |
| 19.08.2023 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Lyubov | B. Özgür | 2/8 | 14,05 |
| 13.08.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1300 Çim | Kleppe | F. Ceylan | 3/12 | 4,25 |
| 13.08.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Çim | Dayanıklı Tay | H. Durmuş | 1/9 | 4,05 |
| 13.08.2023 | İzmir | KV-7 | 1900 Çim | Egeberk | T. Sayılkan | 3/12 | 5,65 |
| 13.08.2023 | İzmir | Handikap 16 | 2400 Çim | Kaiho | F. Ceylan | 2/9 | 8,85 |
| 13.08.2023 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Mechanics Daughter | V. Akbaş | 10/10 | 15,25 |
| 13.08.2023 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Ateş Prens | M. Kaya | 2/11 | 14,55 |
| 12.08.2023 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Bin Bereket | A. Öksüzler | 1/13 | 1,40 |
Sık sorulanlar
Atakan Cem Dağdeviren bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Atakan Cem Dağdeviren bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 01.09.2023, İzmir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.