Antrenör
Faruk Arıcı
Faruk Arıcı'ın atları son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Faruk Arıcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 | – |
| Son 12 ay | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 | – |
| 2020'den bu yana | 405 | 27 | 35 | 41 | %6,7 | %25,4 | −%55,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.10.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 2025 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 2024 | 22 | 0 | 7 | 2 | %0,0* | %40,9* |
| 2023 | 48 | 3 | 6 | 6 | %6,3 | %31,3 |
| 2022 | 61 | 6 | 2 | 11 | %9,8 | %31,1 |
| 2020 | 262 | 17 | 19 | 22 | %6,5 | %22,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 251 | 17 | 18 | 26 | %6,8 | %24,3 |
| İstanbul | 68 | 3 | 5 | 6 | %4,4 | %20,6 |
| Bursa | 63 | 6 | 9 | 4 | %9,5 | %30,2 |
| Ankara | 19 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %31,6* |
| İzmir | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 228 | 18 | 19 | 27 | %7,9 | %28,1 |
| Çim · Normal | 71 | 1 | 9 | 4 | %1,4 | %19,7 |
| Kum · Nemli | 36 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %13,9 |
| Sentetik · Normal | 36 | 3 | 2 | 4 | %8,3 | %25,0 |
| Kum · Islak | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 91 | 11 | 10 | 2 | %12,1 | %25,3 |
| 1201–1600 m | 139 | 8 | 9 | 11 | %5,8 | %20,1 |
| 1601–2000 m | 149 | 8 | 13 | 26 | %5,4 | %31,5 |
| 2001+ m | 26 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %19,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 283 | 22 | 27 | 34 | %7,8 | %29,3 |
| Arap | 122 | 5 | 8 | 7 | %4,1 | %16,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 142 | 12 | 15 | 19 | %8,5 | %32,4 |
| Şartlı | 139 | 8 | 8 | 18 | %5,8 | %24,5 |
| Maiden | 95 | 5 | 8 | 3 | %5,3 | %16,8 |
| Satış | 18 | 2 | 3 | 1 | %11,1* | %33,3* |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| R. Ketme | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Aslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Şen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Kocaeli | KV-6 | 1200 Kum | Sanduhan | N. Avci | 2/6 | 10,35 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Misaka | R. Ketme | 8/13 | 9,05 |
| 22.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1400 Kum | Sanduhan | E. Aktuğ | 10/11 | 15,70 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Misaka | A. Aslan | 5/14 | 14,10 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Sanduhan | N. Avci | 6/13 | 13,60 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Satış 1 | 1400 Kum | Sanduhan | N. Şen | 7/10 | 4,35 |
| 14.05.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2100 Kum | Crowned | M. Akyavuz | 10/10 | 19,35 |
| 23.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1900 Kum | Epısteme | İ. Katı | 12/16 | 120,15 |
| 19.09.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Keep Safe | S. İpek | 1/9 | 4,25 |
| 06.08.2025 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Sihirli Jovanka | A. Aslan | 9/12 | 57,80 |
| 17.07.2025 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Sihirli Jovanka | A. Aslan | 5/8 | 30,65 |
| 10.07.2025 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Sihirli Jovanka | G. Özçelik | 9/11 | 51,05 |
| 20.09.2024 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Yürek Kızı | T. Alıcı | 2/15 | 14,95 |
| 22.08.2024 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Birsensin Sultan | G. Özçelik | 2/12 | 3,10 |
| 02.08.2024 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Birsensin Sultan | G. Özçelik | 2/13 | 3,75 |
| 23.07.2024 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Yürek Kızı | K. Yılmaz | 9/13 | 20,35 |
| 21.07.2024 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Birsensin Sultan | S. Altay | 2/9 | 45,95 |
| 14.07.2024 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Yürek Kızı | E. Çankaya | 7/17 | 7,05 |
| 14.07.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | İsyan Arzum | A. Kurşun | 7/11 | 15,95 |
| 04.07.2024 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Yürek Kızı | O. Yıldız | 2/14 | 17,85 |
Sık sorulanlar
Faruk Arıcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 7 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Faruk Arıcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.10.2026, Kocaeli.
Faruk Arıcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 3 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.