Jokey
Selim İpek
Selim İpek son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Selim İpek jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 1107 | 74 | 78 | 87 | %6,7 | %21,6 | −%35,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 24.10.2025, Bursa.
Yıllara göre birincilik
2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
17
15
9
14
13
6
202020212022202320242025
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101 | 6 | 9 | 9 | %5,9 | %23,8 |
| 2024 | 172 | 13 | 12 | 13 | %7,6 | %22,1 |
| 2023 | 238 | 14 | 19 | 16 | %5,9 | %20,6 |
| 2022 | 113 | 9 | 7 | 9 | %8,0 | %22,1 |
| 2021 | 238 | 15 | 17 | 15 | %6,3 | %19,7 |
| 2020 | 245 | 17 | 14 | 25 | %6,9 | %22,9 |
Favoriyle performans
Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Ganyan favorisine bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
AGF 1'e bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 788 | 48 | 59 | 58 | %6,1 | %20,9 |
| Kocaeli | 218 | 19 | 15 | 19 | %8,7 | %24,3 |
| İstanbul | 64 | 5 | 1 | 7 | %7,8 | %20,3 |
| İzmir | 36 | 2 | 3 | 3 | %5,6 | %22,2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 573 | 49 | 47 | 44 | %8,6 | %24,4 |
| Çim · Normal | 291 | 12 | 17 | 14 | %4,1 | %14,8 |
| Kum · Nemli | 68 | 3 | 8 | 9 | %4,4 | %29,4 |
| Sentetik · Normal | 41 | 4 | 0 | 4 | %9,8 | %19,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 35 | 1 | 0 | 4 | %2,9 | %14,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 32 | 1 | 1 | 2 | %3,1 | %12,5 |
| Kum · Islak | 29 | 3 | 1 | 7 | %10,3* | %37,9* |
| Çim · Yumuşak | 26 | 1 | 2 | 3 | %3,8* | %23,1* |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 150 | 9 | 11 | 16 | %6,0 | %24,0 |
| 1201–1600 m | 513 | 36 | 24 | 34 | %7,0 | %18,3 |
| 1601–2000 m | 367 | 25 | 37 | 30 | %6,8 | %25,1 |
| 2001+ m | 77 | 4 | 6 | 7 | %5,2 | %22,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 650 | 55 | 51 | 56 | %8,5 | %24,9 |
| Arap | 457 | 19 | 27 | 31 | %4,2 | %16,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Calıfornia Fire | M. Er | 7/10 | 4,85 |
| 14.10.2025 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Calıfornia Fire | M. Er | 4/13 | 24,45 |
| 13.10.2025 | Bursa | Şartlı 2 | 1800 Çim | High Volume | A. Yıldız | 5/14 | 3,85 |
| 03.10.2025 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Calıfornia Fire | M. Er | 5/10 | 31,85 |
| 03.10.2025 | Bursa | KV-8 | 1400 Çim | Hasheybetli | A. Avcı | 6/9 | 22,20 |
| 29.09.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Amoni | E. Çilek | 3/8 | 2,80 |
| 26.09.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Calıfornia Fire | M. Er | 8/10 | 30,60 |
| 22.09.2025 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Pençe | A. Avcı | 18/20 | 63,10 |
| 19.09.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Keep Safe | F. Arıcı | 1/9 | 4,25 |
| 12.09.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Kum | Amoni | E. Çilek | 2/9 | 14,55 |
| 05.09.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Yovanka | R. Tekeli | 16/17 | 37,65 |
| 02.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Hasheybetli | A. Avcı | 1/9 | 6,35 |
| 01.09.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Pençe | A. Avcı | 13/15 | 54,75 |
| 01.09.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Steel Power Girl | E. Uslu | 16/16 | 49,70 |
| 25.08.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Keep Safe | S. Yanmaz | 3/9 | 15,25 |
| 15.08.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Ülkü Tay | F. Tosun | 11/11 | 18,55 |
| 08.08.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Keep Safe | S. Yanmaz | 5/7 | 52,55 |
| 01.08.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Yovanka | D. Kaya | 6/20 | 15,35 |
| 25.07.2025 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Kum | Big Masai | S. Koçak | 2/9 | 3,85 |
| 11.07.2025 | Bursa | Satış 1 | 1300 Çim | Anadolu Parsı | E. Çilek | 9/15 | 7,00 |
Sık sorulanlar
Selim İpek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Selim İpek bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 24.10.2025, Bursa.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.