Antrenör
Eser Yıldırım
Eser Yıldırım'ın atları son 12 ayda 39 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (28 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Eser Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 8 | 2 | 2 | %27,6* | %41,4* | – |
| Son 12 ay | 39 | 9 | 5 | 2 | %23,1 | %41,0 | – |
| 2020'den bu yana | 121 | 21 | 22 | 9 | %17,4 | %43,0 | −%9,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 18.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 8 | 2 | 2 | %27,6* | %41,4* |
| 2025 | 39 | 4 | 13 | 0 | %10,3 | %43,6 |
| 2024 | 17 | 3 | 0 | 3 | %17,6* | %35,3* |
| 2023 | 18 | 2 | 4 | 1 | %11,1* | %38,9* |
| 2022 | 8 | 1 | 0 | 3 | 1/8 | 4/8 |
| 2021 | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
| 2020 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 28 | 5 | 4 | 2 | %17,9* | %39,3* |
| İstanbul | 9 | 4 | 1 | 0 | 4/9 | 5/9 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 22 | 3 | 2 | 2 | %13,6* | %31,8* |
| Sentetik · Normal | 9 | 4 | 1 | 0 | 4/9 | 5/9 |
| Çim · Normal | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 1201–1600 m | 21 | 6 | 2 | 0 | %28,6* | %38,1* |
| 1601–2000 m | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 39 | 9 | 5 | 2 | %23,1 | %41,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Şartlı | 10 | 4 | 1 | 1 | %40,0* | %60,0* |
| Maiden | 8 | 2 | 3 | 0 | 2/8 | 5/8 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 99 | 17 | 20 | 9 | %17,2 | %46,5 |
| İstanbul | 17 | 4 | 2 | 0 | %23,5* | %35,3* |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 83 | 12 | 16 | 9 | %14,5 | %44,6 |
| Sentetik · Normal | 17 | 4 | 2 | 0 | %23,5* | %35,3* |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Normal | 6 | 3 | 2 | 0 | 3/6 | 5/6 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| 1201–1600 m | 59 | 11 | 10 | 1 | %18,6 | %37,3 |
| 1601–2000 m | 41 | 7 | 7 | 7 | %17,1 | %51,2 |
| 2001+ m | 10 | 2 | 3 | 0 | %20,0* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 112 | 20 | 21 | 9 | %17,9 | %44,6 |
| İngiliz | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 45 | 8 | 8 | 5 | %17,8 | %46,7 |
| Handikap | 30 | 3 | 4 | 3 | %10,0 | %33,3 |
| Maiden | 25 | 6 | 6 | 0 | %24,0* | %48,0* |
| G | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Sansar | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| V. Abiş | 5 | 3 | 1 | 0 | 3/5 | 4/5 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Tunç | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Bayır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Çelik | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| M. Kıyak | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Coşkun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Demir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Atlamaz | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bay Araz | 10 | 3 | 0 | 1 | %30,0* | %40,0* |
| Acun Tay | 10 | 4 | 2 | 1 | %40,0* | %70,0* |
| Susam | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
| Atlı Queen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gökçekraliçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Prenses Koşkoşum | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Aurora By | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Top Tier | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Black Equestrian | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Atlı Fırtına | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | Bay Araz | M. Solmaz | 3/9 | 5,50 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Bay Araz | M. Kıyak | 1/12 | 3,20 |
| 16.09.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Aurora By | A. Akdemir | –/13 | 5,55 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Bay Araz | M. Çelik | 8/11 | 5,00 |
| 16.08.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1500 Sentetik | Acun Tay | V. Abiş | 1/9 | 7,10 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Bay Araz | V. Abiş | 4/15 | 1,65 |
| 05.08.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 2000 Sentetik | Acun Tay | V. Abiş | 2/9 | 4,85 |
| 22.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Bay Araz | V. Abiş | 1/16 | 4,30 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Sentetik | Acun Tay | V. Abiş | 1/13 | 5,60 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Bay Araz | M. Çelik | 7/13 | 30,00 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Acun Tay | A. Kurşun | 4/9 | 6,65 |
| 11.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Bay Araz | F. Sansar | 7/15 | 9,75 |
| 05.06.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Acun Tay | M. Keçeci | 1/12 | 3,10 |
| 10.05.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1500 Kum | Bay Araz | F. Sansar | 6/9 | 16,30 |
| 03.05.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Gökçekraliçe | İ. Yıldırım | 7/13 | 13,65 |
| 26.04.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2000 Kum | Acun Tay | F. Sansar | 3/8 | 3,15 |
| 07.04.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Acun Tay | F. Sansar | 1/12 | 6,90 |
| 05.04.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | Gökçekraliçe | M. Coşkun | 4/15 | 38,40 |
| 05.04.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | Prenses Koşkoşum | E. Tunç | 11/15 | 38,40 |
| 05.04.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Bay Araz | F. Sansar | 1/8 | 10,00 |
Sık sorulanlar
Eser Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 29 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Eser Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 18.10.2026, Adana.
Eser Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 28 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.