Antrenör
Erden Ercan
Erden Ercan'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Erden Ercan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 30 | 4 | 1 | 2 | %13,3 | %23,3 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.04.2023, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 2022 | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| 2021 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| 2020 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 20 | 3 | 1 | 0 | %15,0* | %20,0* |
| Kocaeli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 13 | 2 | 0 | 0 | %15,4* | %15,4* |
| Kum · Normal | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Normal | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| 1601–2000 m | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| 2001+ m | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 22 | 4 | 1 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| Arap | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 16 | 3 | 1 | 0 | %18,8* | %25,0* |
| Şartlı | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Maiden | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2023 | İstanbul | Handikap 22 | 2100 Sentetik | Ambargo | G. Kocakaya | 6/10 | 5,10 |
| 09.03.2023 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1500 Kum | Negra Sombra | H. Kaplan | 7/10 | 37,95 |
| 04.03.2023 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Ambargo | Ö. Yıldırım | 7/8 | 5,10 |
| 01.02.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Uysal Kız | E. Çizik | 11/13 | 25,90 |
| 01.02.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Ambargo | E. Çizik | 1/8 | 6,70 |
| 31.12.2022 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Sweps | G. Özçelik | 9/12 | 11,40 |
| 31.12.2022 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Ambargo | Ö. Yıldırım | 1/12 | 6,80 |
| 19.12.2022 | Bursa | Şartlı 3 | 2100 Kum | Negra Sombra | M. Çiçek | 3/9 | 2,65 |
| 14.12.2022 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Sweps | H. Çizik | 7/8 | 15,00 |
| 30.11.2022 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Sentetik | Sweps | M. Turan | 5/10 | 12,90 |
| 28.11.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Negra Sombra | O. Öztürk | 6/16 | 29,10 |
| 13.11.2022 | İstanbul | Şartlı 3 | 1900 Çim | Negra Sombra | O. Öztürk | 8/13 | 89,05 |
| 11.11.2022 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Ambargo | A. Aslan | 4/9 | 9,65 |
| 30.10.2022 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Çim | Lucky Boy | M. Çelik | 7/9 | 38,65 |
| 28.10.2022 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Negra Sombra | S. Yıldız | 9/11 | 45,00 |
| 23.10.2022 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Ambargo | G. Kocakaya | 2/8 | 6,40 |
| 12.10.2022 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Ambargo | E. Kadirler | 1/10 | 20,20 |
| 15.04.2022 | İstanbul | Şartlı 1 | 800 Çim | Katunhan | T. Yıldız | 5/8 | 25,25 |
| 09.03.2022 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Modakız | Ç. Taşcı | 9/10 | 55,40 |
| 20.09.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Batınhan | A. Yıldız | 4/12 | 12,00 |
Sık sorulanlar
Erden Ercan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Erden Ercan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.04.2023, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.