Antrenör
Ekrem Turan
Ekrem Turan'ın atları son 12 ayda 33 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (15 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ekrem Turan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 3 | 0 | 3 | %10,3* | %20,7* | – |
| Son 12 ay | 33 | 3 | 2 | 3 | %9,1 | %24,2 | – |
| 2020'den bu yana | 211 | 11 | 21 | 18 | %5,2 | %23,7 | −%80,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 18.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 3 | 0 | 3 | %10,3* | %20,7* |
| 2025 | 71 | 3 | 11 | 6 | %4,2 | %28,2 |
| 2024 | 79 | 3 | 6 | 7 | %3,8 | %20,3 |
| 2023 | 32 | 2 | 4 | 2 | %6,3 | %25,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| İzmir | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| İstanbul | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Ankara | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 3 | 2 | 2 | %15,8* | %36,8* |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| 1201–1600 m | 19 | 2 | 1 | 2 | %10,5* | %26,3* |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2001+ m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 17 | 3 | 2 | 3 | %17,6* | %47,1* |
| İngiliz | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Maiden | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Handikap | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-6 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 121 | 5 | 13 | 12 | %4,1 | %24,8 |
| İstanbul | 26 | 2 | 4 | 0 | %7,7* | %23,1* |
| İzmir | 25 | 1 | 2 | 1 | %4,0* | %16,0* |
| Kocaeli | 22 | 1 | 1 | 4 | %4,5* | %27,3* |
| Antalya | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Ankara | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 94 | 5 | 10 | 10 | %5,3 | %26,6 |
| Çim · Normal | 63 | 3 | 5 | 5 | %4,8 | %20,6 |
| Sentetik · Normal | 16 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %18,8* |
| Kum · Islak | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 1 | 6 | 5 | %2,4 | %28,6 |
| 1201–1600 m | 116 | 7 | 11 | 7 | %6,0 | %21,6 |
| 1601–2000 m | 45 | 2 | 4 | 6 | %4,4 | %26,7 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 169 | 10 | 17 | 13 | %5,9 | %23,7 |
| İngiliz | 42 | 1 | 4 | 5 | %2,4 | %23,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 64 | 3 | 7 | 8 | %4,7 | %28,1 |
| Maiden | 64 | 4 | 8 | 3 | %6,3 | %23,4 |
| Handikap | 53 | 2 | 4 | 3 | %3,8 | %17,0 |
| KV-6 | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| KV-8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kurşun | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| A. Altın | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| R. Ketme | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Keçeci | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Bilgin | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| S. Kaya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Y. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Sözen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Özen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sert Kaleli | 12 | 3 | 2 | 2 | %25,0* | %58,3* |
| Raşamo | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kıng Pısa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ferman Yazar | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Myboyakın | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Merve Başkan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Sert Kaleli | A. Sözen | 7/11 | 52,45 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Myboyakın | Ö. Özen | 10/19 | 13,40 |
| 03.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1600 Çim | Myboyakın | A. Kurşun | 7/13 | 11,45 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Raşamo | R. Ketme | 5/6 | 12,70 |
| 10.09.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Raşamo | B. Mırık | 4/9 | 14,05 |
| 10.09.2026 | İzmir | KV-8 | 2000 Kum | Sert Kaleli | H. Karataş | 7/11 | 3,85 |
| 29.08.2026 | Ankara | G 2 | 1500 Kum | Sert Kaleli | S. Kaya | 6/11 | 1,75 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Raşamo | R. Ketme | 4/9 | 20,65 |
| 02.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Raşamo | K. Yılmaz | 4/5 | 16,90 |
| 21.07.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Kum | Raşamo | E. Çizik | 4/4 | 14,35 |
| 09.07.2026 | Ankara | KV-7 | 2100 Kum | Sert Kaleli | V. Demir | 1/6 | 5,50 |
| 25.06.2026 | İstanbul | G 1 | 2100 Çim | Sert Kaleli | Ö. Yıldırım | 10/12 | 23,50 |
| 12.06.2026 | Bursa | Maiden | 1000 Kum | Raşamo | O. Balkan | 6/7 | 27,35 |
| 15.05.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1500 Çim | Kıng Pısa | Y. Gökçe | 12/13 | 34,65 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Merve Başkan | R. Ketme | 11/20 | 36,05 |
| 12.05.2026 | Ankara | KV-7 | 1500 Kum | Sert Kaleli | A. Kurşun | 3/6 | 7,05 |
| 01.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Myboyakın | A. Altın | 10/14 | 6,60 |
| 01.05.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Kıng Pısa | A. Altın | 6/6 | 13,20 |
| 27.04.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2100 Kum | Ferman Yazar | A. Altın | 5/6 | 3,00 |
| 20.04.2026 | Bursa | Handikap 21 | 1400 Kum | Ferman Yazar | A. Kurşun | 5/13 | 4,15 |
Sık sorulanlar
Ekrem Turan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 29 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ekrem Turan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 18.10.2026, İstanbul.
Ekrem Turan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 15 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.