Antrenör
Dilber Demirkapu
Dilber Demirkapu'ın atları son 12 ayda 31 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Dilber Demirkapu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 31 | 2 | 1 | 3 | %6,5 | %19,4 | – |
| 2020'den bu yana | 1242 | 127 | 131 | 101 | %10,2 | %28,9 | −%33,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 12.12.2025, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 343 | 36 | 37 | 29 | %10,5 | %29,7 |
| 2024 | 232 | 29 | 28 | 19 | %12,5 | %32,8 |
| 2023 | 468 | 47 | 41 | 36 | %10,0 | %26,5 |
| 2022 | 199 | 15 | 25 | 17 | %7,5 | %28,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 13 | 2 | 0 | 3 | %15,4* | %38,5* |
| Elazığ | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 23 | 2 | 1 | 3 | %8,7* | %26,1* |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| 1201–1600 m | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| 1601–2000 m | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 21 | 2 | 1 | 2 | %9,5* | %23,8* |
| İngiliz | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Şartlı | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Maiden | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 590 | 53 | 63 | 36 | %9,0 | %25,8 |
| Şanlıurfa | 341 | 32 | 31 | 28 | %9,4 | %26,7 |
| Diyarbakır | 142 | 16 | 18 | 16 | %11,3 | %35,2 |
| Adana | 75 | 13 | 7 | 7 | %17,3 | %36,0 |
| İstanbul | 47 | 11 | 8 | 6 | %23,4 | %53,2 |
| Ankara | 44 | 2 | 3 | 8 | %4,5 | %29,5 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1026 | 98 | 101 | 78 | %9,6 | %27,0 |
| Çim · Normal | 66 | 9 | 9 | 11 | %13,6 | %43,9 |
| Kum · Nemli | 65 | 9 | 6 | 4 | %13,8 | %29,2 |
| Kum · Sulu | 34 | 2 | 6 | 3 | %5,9 | %32,4 |
| Sentetik · Normal | 25 | 8 | 4 | 4 | %32,0* | %64,0* |
| Kum · Islak | 14 | 1 | 4 | 0 | %7,1* | %35,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 370 | 30 | 39 | 35 | %8,1 | %28,1 |
| 1201–1600 m | 377 | 41 | 40 | 27 | %10,9 | %28,6 |
| 1601–2000 m | 454 | 52 | 48 | 34 | %11,5 | %29,5 |
| 2001+ m | 41 | 4 | 4 | 5 | %9,8 | %31,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 712 | 75 | 80 | 59 | %10,5 | %30,1 |
| İngiliz | 530 | 52 | 51 | 42 | %9,8 | %27,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 479 | 44 | 59 | 43 | %9,2 | %30,5 |
| Şartlı | 471 | 58 | 51 | 38 | %12,3 | %31,2 |
| Maiden | 158 | 12 | 8 | 11 | %7,6 | %19,6 |
| KV-6 | 33 | 4 | 1 | 5 | %12,1 | %30,3 |
| Satış | 24 | 6 | 2 | 2 | %25,0* | %41,7* |
| KV-7 | 24 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %12,5* |
| KV-8 | 21 | 2 | 3 | 1 | %9,5* | %28,6* |
| G | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| A | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| KV-9 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Akyavuz | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
| F. Felhan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Sözen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| N. Altın | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İ. Katar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Altundağ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Y. Cengiz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Altunkılıç | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Çelikbaş | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gönül Sayfam | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Atik Atik | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| Derko | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Uçan Ilgın | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Gökkuzgun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Deniz Sesi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Yağızalp | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Olgunadam | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Canyurt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bıçkın Kral | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2025 | Antalya | G 3 | 1400 Sentetik | Know Worth | Ö. Yıldırım | 5/9 | 8,40 |
| 10.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Uçan Ilgın | N. Altın | 5/12 | 7,40 |
| 10.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Gökkuzgun | İ. Katar | 9/10 | 10,65 |
| 10.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Gönül Sayfam | H. Altundağ | 4/10 | 10,65 |
| 08.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Düzce Aslanı | H. Altundağ | 10/11 | 27,65 |
| 08.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Atik Atik | İ. Akyavuz | 1/15 | 8,15 |
| 08.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Gelinim Sinem | F. Felhan | 12/16 | 61,20 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Deniz Sesi | F. Felhan | 11/12 | 33,85 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Gönül Sayfam | Y. Çelikbaş | 3/9 | 31,25 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Atik Atik | İ. Akyavuz | 1/13 | 5,35 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Yağızalp | M. Ünlü | 9/13 | 13,95 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Derko | İ. Akyavuz | 3/13 | 5,45 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Doru Reis | İ. Akyavuz | 3/14 | 4,40 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Erkek Bey | E. Akkılıç | 9/14 | 30,80 |
| 26.11.2025 | Elazığ | Handikap 14 | 1500 Kum | Derko | F. Yardımcı | 7/10 | 4,15 |
| 26.11.2025 | Elazığ | Şartlı 5 | 1200 Kum | Yağızalp | İ. Katar | 6/7 | 8,10 |
| 26.11.2025 | Elazığ | Şartlı 5 | 1200 Kum | Atik Atik | A. Akdemir | 2/7 | 16,95 |
| 26.11.2025 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Yalan Dünya | F. Felhan | 5/7 | 14,40 |
| 26.11.2025 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Gönül Sayfam | F. Felhan | 7/7 | 12,00 |
| 25.11.2025 | Antalya | Handikap 17 | 2100 Sentetik | Olgunadam | A. Sözen | 8/15 | 5,15 |
Sık sorulanlar
Dilber Demirkapu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Dilber Demirkapu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 12.12.2025, Antalya.
Dilber Demirkapu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 13 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.