Jokey
Mahmut Ünlü
Mahmut Ünlü son 12 ayda 71 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (51 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Ünlü jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 2 | 6 | 5 | %3,3 | %21,7 | −%94,1 |
| Son 12 ay | 71 | 3 | 6 | 5 | %4,2 | %19,7 | −%90,8 |
| 2020'den bu yana | 917 | 69 | 91 | 87 | %7,5 | %26,9 | −%52,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 | 2 | 6 | 5 | %3,3 | %21,7 |
| 2025 | 74 | 12 | 7 | 5 | %16,2 | %32,4 |
| 2024 | 101 | 9 | 3 | 16 | %8,9 | %27,7 |
| 2023 | 114 | 8 | 10 | 7 | %7,0 | %21,9 |
| 2022 | 125 | 13 | 9 | 13 | %10,4 | %28,0 |
| 2021 | 162 | 10 | 21 | 10 | %6,2 | %25,3 |
| 2020 | 281 | 15 | 35 | 31 | %5,3 | %28,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 51 | 2 | 6 | 4 | %3,9 | %23,5 |
| Diyarbakır | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| Elazığ | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 63 | 2 | 4 | 5 | %3,2 | %17,5 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 2 | 4 | 1 | %8,0* | %28,0* |
| 1201–1600 m | 28 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| 1601–2000 m | 17 | 1 | 0 | 3 | %5,9* | %23,5* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 52 | 3 | 3 | 3 | %5,8 | %17,3 |
| Arap | 19 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %26,3* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 498 | 34 | 50 | 42 | %6,8 | %25,3 |
| Elazığ | 204 | 16 | 22 | 27 | %7,8 | %31,9 |
| Diyarbakır | 199 | 19 | 19 | 18 | %9,5 | %28,1 |
| Adana | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 824 | 65 | 78 | 83 | %7,9 | %27,4 |
| Kum · Nemli | 55 | 4 | 8 | 2 | %7,3 | %25,5 |
| Kum · Islak | 24 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 323 | 29 | 36 | 35 | %9,0 | %31,0 |
| 1201–1600 m | 263 | 25 | 17 | 24 | %9,5 | %25,1 |
| 1601–2000 m | 316 | 14 | 35 | 26 | %4,4 | %23,7 |
| 2001+ m | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 596 | 53 | 57 | 62 | %8,9 | %28,9 |
| Arap | 321 | 16 | 34 | 25 | %5,0 | %23,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Aslan | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| A. Yardımcı | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| İ. Atmaca | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Z. Akdemir | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| H. Türkman | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| O. Demir | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| R. Kaya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Kaya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Aslan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Karatoprak | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| My Brave Son | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Asım Efe | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Şirinhat | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Gold Power | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Dark Soul | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Faraşin Yaylası | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ünlü Ağam | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Georgetown | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sun Of Power | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Beyond The Sea | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Sun Of Power | E. Karatoprak | 7/10 | 12,95 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Sun Of Power | M. Aslan | 9/11 | 2,75 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Dark Soul | E. Karatoprak | 8/15 | 22,10 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | Dark Soul | O. Demir | 9/15 | 9,90 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1300 Kum | Dark Soul | O. Demir | 3/18 | 29,00 |
| 03.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Artax | O. Demir | 9/9 | 6,65 |
| 14.09.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Beyond The Sea | M. Aslan | 4/17 | 10,40 |
| 09.09.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Şirinhat | M. Aslan | 6/7 | 7,85 |
| 06.07.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1800 Kum | Açakız | O. Demir | 9/14 | 16,05 |
| 01.07.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Beyond The Sea | K. Taşdemir | 4/16 | 8,80 |
| 22.06.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | My Brave Son | A. Yardımcı | –/8 | 1,90 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Şirinhat | M. Aslan | 5/15 | 2,75 |
| 13.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1700 Kum | My Brave Son | Y. Baysal | 4/8 | 1,90 |
| 30.05.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1700 Kum | Asım Efe | İ. Atmaca | 11/15 | 6,00 |
| 30.05.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Fandoros | Z. Akdemir | 4/13 | 26,70 |
| 25.05.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Susturucu | M. Çiçek | 11/14 | 30,10 |
| 25.05.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Şirinhat | M. Aslan | 2/11 | 17,75 |
| 23.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1100 Kum | Egalite | E. Ural | 1/7 | 1,15 |
| 18.05.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1300 Kum | Nova Sun | K. Taşdemir | 13/18 | 33,40 |
| 18.05.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Gold Power | M. Aslan | 9/16 | 5,30 |
Sık sorulanlar
Mahmut Ünlü bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 60 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Ünlü bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 02.11.2026, Şanlıurfa.
Mahmut Ünlü en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 51 koşu, 2 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.