Apranti (AP)AP nedir?
Fethullah Felhan
Fethullah Felhan son 12 ayda 60 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (52 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fethullah Felhan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,9 | – |
| Son 12 ay | 60 | 1 | 0 | 1 | %1,7 | %3,3 | −%82,9 |
| 2020'den bu yana | 1075 | 42 | 47 | 73 | %3,9 | %15,1 | −%70,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 25.03.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,9 |
| 2025 | 211 | 7 | 3 | 8 | %3,3 | %8,5 |
| 2024 | 145 | 3 | 5 | 16 | %2,1 | %16,6 |
| 2023 | 133 | 6 | 8 | 8 | %4,5 | %16,5 |
| 2022 | 142 | 7 | 12 | 13 | %4,9 | %22,5 |
| 2021 | 148 | 5 | 4 | 12 | %3,4 | %14,2 |
| 2020 | 262 | 14 | 15 | 15 | %5,3 | %16,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 52 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %1,9 |
| Diyarbakır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Elazığ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 45 | 1 | 0 | 0 | %2,2 | %2,2 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 22 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1601–2000 m | 24 | 1 | 0 | 1 | %4,2* | %8,3* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 34 | 0 | 0 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| İngiliz | 26 | 1 | 0 | 1 | %3,8* | %7,7* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 425 | 10 | 8 | 25 | %2,4 | %10,1 |
| Elazığ | 351 | 14 | 19 | 25 | %4,0 | %16,5 |
| Diyarbakır | 265 | 16 | 17 | 21 | %6,0 | %20,4 |
| İzmir | 18 | 1 | 1 | 1 | %5,6* | %16,7* |
| Bursa | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Antalya | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Adana | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 948 | 34 | 41 | 67 | %3,6 | %15,0 |
| Kum · Nemli | 66 | 3 | 2 | 4 | %4,5 | %13,6 |
| Kum · Islak | 28 | 4 | 1 | 0 | %14,3* | %17,9* |
| Çim · Normal | 16 | 1 | 2 | 0 | %6,3* | %18,8* |
| Kum · Sulu | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 412 | 14 | 23 | 31 | %3,4 | %16,5 |
| 1201–1600 m | 244 | 6 | 5 | 13 | %2,5 | %9,8 |
| 1601–2000 m | 404 | 21 | 18 | 27 | %5,2 | %16,3 |
| 2001+ m | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 627 | 27 | 30 | 33 | %4,3 | %14,4 |
| İngiliz | 448 | 15 | 17 | 40 | %3,3 | %16,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Akbaba | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| B. Demirkapu | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| İ. Atmaca | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| D. Demirkapu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Aslan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| N. Doğan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Altın | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G. Balta | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Y. Baysal | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Zengin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Light Of Hope | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ziyat Ağa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Deniz Sesi | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Baba Fatih | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Fadeless Moonlight | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Meryem Sultan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Savt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Solit Friend | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Öztekbey | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Yalan Dünya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Fadeless Moonlight | M. Aslan | 14/15 | 12,10 |
| 25.03.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Light Of Hope | A. Akbaba | 6/7 | 20,90 |
| 25.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1800 Kum | Meryem Sultan | Y. Baysal | 7/9 | 3,85 |
| 18.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Gerçek Mavi | M. Aslan | 13/16 | 23,20 |
| 16.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Fadeless Moonlight | M. Aslan | 12/15 | 8,20 |
| 16.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Sürgünbatur | B. Demirkapu | 15/16 | 3,20 |
| 09.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Şahtayım | A. Çizik | 15/16 | 58,40 |
| 09.03.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Ziyat Ağa | A. Zengin | 8/10 | 50,70 |
| 09.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Satıg | A. Akbaba | 13/16 | 42,70 |
| 09.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1300 Kum | Gökkuzgun | B. Demirkapu | 11/14 | 23,20 |
| 09.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | La Llevo Al Cielo | F. Bakay | 16/16 | 33,05 |
| 09.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 2000 Kum | Taht Alan | N. Doğan | 5/6 | 13,05 |
| 04.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1700 Kum | Savt | N. Doğan | 14/18 | 16,65 |
| 04.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Meryem Sultan | Y. Baysal | 4/9 | 20,10 |
| 04.03.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1900 Kum | Ziyat Ağa | A. Zengin | 8/9 | 30,65 |
| 04.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Yıldırım Fırtınası | M. Subay | 10/14 | 54,25 |
| 25.02.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Atik Atik | B. Demirkapu | 7/11 | 6,95 |
| 25.02.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Sarmat | B. Demirkapu | 12/16 | 41,80 |
| 18.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Solit Friend | A. Akbaba | 11/16 | 32,85 |
| 18.02.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Öztekbey | İ. Atmaca | 7/13 | 16,80 |
Sık sorulanlar
Fethullah Felhan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 34 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fethullah Felhan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 25.03.2026, Şanlıurfa.
Fethullah Felhan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 52 koşu, 0 birincilik.
Fethullah Felhan apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.