Antrenör
Cuma Polat
Cuma Polat'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Polat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 134 | 6 | 18 | 17 | %4,5 | %30,6 | −%70,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 16.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2025 | 35 | 1 | 2 | 5 | %2,9 | %22,9 |
| 2024 | 31 | 2 | 8 | 3 | %6,5 | %41,9 |
| 2023 | 8 | 1 | 2 | 2 | 1/8 | 5/8 |
| 2022 | 17 | 1 | 4 | 3 | %5,9* | %47,1* |
| 2021 | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| 2020 | 29 | 1 | 1 | 2 | %3,4* | %13,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 118 | 6 | 17 | 14 | %5,1 | %31,4 |
| Kocaeli | 11 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %36,4* |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 82 | 5 | 12 | 7 | %6,1 | %29,3 |
| Çim · Normal | 31 | 1 | 3 | 5 | %3,2 | %29,0 |
| Kum · Normal | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 3 | 4 | 4 | %9,7 | %35,5 |
| 1201–1600 m | 82 | 3 | 14 | 9 | %3,7 | %31,7 |
| 1601–2000 m | 17 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %17,6* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 86 | 5 | 16 | 14 | %5,8 | %40,7 |
| Arap | 48 | 1 | 2 | 3 | %2,1 | %12,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 53 | 2 | 7 | 6 | %3,8 | %28,3 |
| Şartlı | 35 | 0 | 7 | 3 | %0,0 | %28,6 |
| Maiden | 34 | 3 | 1 | 5 | %8,8 | %26,5 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| G | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nejdet Başkan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Nejdet Başkan | E. Cankılıç | 6/8 | 6,50 |
| 07.11.2025 | İstanbul | Handikap 21 | 1900 Çim | Subike | A. Yıldız | 9/10 | 19,20 |
| 10.10.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Subike | A. Sözen | 4/8 | 20,00 |
| 10.09.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 1900 Çim | Sumel kızı | H. Yıldız | 7/7 | 23,95 |
| 02.09.2025 | Kocaeli | Handikap 16 | 1800 Kum | Nice Smell | E. Aktuğ | 3/6 | 7,70 |
| 31.08.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Sumel kızı | M. Kaya | 9/13 | 23,65 |
| 22.08.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Sumel kızı | A. Sözen | 6/11 | 27,00 |
| 10.08.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Sumel kızı | Y. Gökçe | 16/17 | 46,65 |
| 06.08.2025 | İstanbul | KV-6 | 1500 Sentetik | Nice Smell | M. Çiçek | 6/6 | 17,20 |
| 27.07.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Aygülcan | S. Boyraz | 9/11 | 31,25 |
| 11.07.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Nice Smell | E. Çankaya | 8/10 | 39,50 |
| 04.07.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Aygülcan | K. Tokaçoğlu | 14/15 | 33,70 |
| 03.07.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | Nice Smell | A. Yıldız | 4/10 | 4,75 |
| 02.07.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Sumel kızı | M. Çelik | 8/8 | 16,25 |
| 22.06.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Azize Hanım | F. Yücel | 9/9 | 60,60 |
| 22.06.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Çim | Sumel kızı | G. Yıldız | 5/6 | 17,00 |
| 22.06.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Aygülcan | A. Kaçmaz | 6/9 | 31,95 |
| 15.06.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Sentetik | Sumel kızı | G. Yıldız | 7/8 | 16,90 |
| 13.06.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Aygülcan | A. Kaçmaz | 11/12 | 23,90 |
| 13.06.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Nice Smell | G. Kocakaya | 7/11 | 5,15 |
Sık sorulanlar
Cuma Polat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Polat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 16.10.2026, İstanbul.
Cuma Polat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.