Antrenör
Betül Bozbey
Betül Bozbey'ın atları son 12 ayda 53 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 17 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (43 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Betül Bozbey antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | 5 | 8 | 4 | %9,4 | %32,1 | −%17,3 |
| Son 12 ay | 53 | 5 | 8 | 4 | %9,4 | %32,1 | −%17,3 |
| 2020'den bu yana | 327 | 29 | 39 | 25 | %8,9 | %28,4 | −%56,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.04.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | 5 | 8 | 4 | %9,4 | %32,1 |
| 2025 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| 2023 | 104 | 8 | 13 | 11 | %7,7 | %30,8 |
| 2022 | 48 | 1 | 4 | 0 | %2,1 | %10,4 |
| 2021 | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| 2020 | 108 | 13 | 13 | 7 | %12,0 | %30,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 43 | 3 | 6 | 4 | %7,0 | %30,2 |
| Bursa | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| İstanbul | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 1 | 6 | 0 | %5,3* | %36,8* |
| Kum · Sulu | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Kum · Nemli | 8 | 3 | 0 | 1 | 3/8 | 4/8 |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| 1201–1600 m | 30 | 2 | 4 | 2 | %6,7 | %26,7 |
| 1601–2000 m | 13 | 2 | 2 | 1 | %15,4* | %38,5* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 32 | 3 | 5 | 4 | %9,4 | %37,5 |
| İngiliz | 21 | 2 | 3 | 0 | %9,5* | %23,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 20 | 3 | 3 | 0 | %15,0* | %30,0* |
| Handikap | 17 | 2 | 3 | 1 | %11,8* | %35,3* |
| Şartlı | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| KV-6 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 183 | 11 | 21 | 15 | %6,0 | %25,7 |
| Bursa | 48 | 6 | 4 | 2 | %12,5 | %25,0 |
| Ankara | 32 | 3 | 5 | 3 | %9,4 | %34,4 |
| İstanbul | 27 | 1 | 5 | 2 | %3,7* | %29,6* |
| Kocaeli | 26 | 6 | 3 | 3 | %23,1* | %46,2* |
| Adana | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 135 | 13 | 17 | 8 | %9,6 | %28,1 |
| Çim · Normal | 95 | 4 | 12 | 5 | %4,2 | %22,1 |
| Kum · Islak | 36 | 3 | 3 | 4 | %8,3 | %27,8 |
| Kum · Nemli | 22 | 6 | 2 | 4 | %27,3* | %54,5* |
| Kum · Sulu | 14 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %28,6* |
| Sentetik · Normal | 14 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %21,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 73 | 4 | 13 | 5 | %5,5 | %30,1 |
| 1201–1600 m | 132 | 13 | 15 | 12 | %9,8 | %30,3 |
| 1601–2000 m | 98 | 10 | 10 | 7 | %10,2 | %27,6 |
| 2001+ m | 24 | 2 | 1 | 1 | %8,3* | %16,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 172 | 15 | 20 | 14 | %8,7 | %28,5 |
| Arap | 155 | 14 | 19 | 11 | %9,0 | %28,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 104 | 13 | 13 | 9 | %12,5 | %33,7 |
| Handikap | 96 | 7 | 7 | 6 | %7,3 | %20,8 |
| Maiden | 72 | 6 | 9 | 4 | %8,3 | %26,4 |
| Satış | 21 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %28,6* |
| KV-6 | 10 | 1 | 3 | 1 | %10,0* | %50,0* |
| KV-7 | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| KV-8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
| Ö. Özen | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| M. Keçeci | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| N. Avci | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| B. Mırık | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| H. Gökçe | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Altın | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Şen | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| A. Yıldız | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| S. Akşın | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kazancı | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Master Kingdom | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Gemlik In Kızı | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Gece Güzeli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Call To Warrior | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Demirnal | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Suadiye Beyi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sultanım Neriman | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Yarışalan Tayı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bernahanım | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Çim | Dekçi Bey | O. Yıldız | 7/12 | 11,30 |
| 25.04.2026 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Master Kingdom | A. İnci | 8/12 | 4,60 |
| 18.04.2026 | İzmir | KV-6 | 1300 Çim | Kurşunili | O. Atmaca | 4/11 | 7,75 |
| 17.04.2026 | Bursa | KV-6 | 1200 Çim | Perfect Flight | B. Mırık | 14/15 | 22,75 |
| 16.04.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Gemlik In Kızı | M. Bilgin | 2/7 | 3,00 |
| 13.04.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Gece Güzeli | H. Gökçe | 11/17 | 11,90 |
| 12.04.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Master Kingdom | M. Bilgin | 2/8 | 2,60 |
| 10.04.2026 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Call To Warrior | Ö. Özen | 11/12 | 21,80 |
| 10.04.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Oktay Kahya | B. Mırık | 2/5 | 4,75 |
| 06.04.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Peri Ateşi | B. Bülbül | 12/14 | 29,35 |
| 06.04.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Suadiye Beyi | Ö. Özen | 10/14 | 9,65 |
| 06.04.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Big Rugged | M. Bilgin | 2/8 | 4,15 |
| 06.04.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Sebella | Ö. Özen | 6/8 | 30,20 |
| 05.04.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Gemlik In Kızı | M. Bilgin | 6/11 | 3,35 |
| 30.03.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Gece Güzeli | H. Gökçe | 6/16 | 4,85 |
| 29.03.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Master Kingdom | A. Altın | 5/9 | 7,70 |
| 25.03.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Deniz Adası | M. Keçeci | 5/17 | 21,95 |
| 23.03.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Gemlik In Kızı | M. Bilgin | 1/15 | 13,05 |
| 20.03.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Sultanım Neriman | N. Şen | 1/11 | 8,25 |
| 19.03.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Yarışalan Tayı | H. Şimşek | 8/8 | 30,90 |
Sık sorulanlar
Betül Bozbey bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 53 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Betül Bozbey'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.04.2026, İzmir.
Betül Bozbey en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 43 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.