Antrenör
Barış Bulut
Barış Bulut'ın atları son 12 ayda 54 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 12 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (54 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Barış Bulut antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 1 | 2 | 0 | %4,0* | %12,0* | – |
| Son 12 ay | 54 | 5 | 5 | 2 | %9,3 | %22,2 | +%3,7 |
| 2020'den bu yana | 393 | 30 | 43 | 27 | %7,6 | %25,4 | −%19,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 1 | 2 | 0 | %4,0* | %12,0* |
| 2025 | 165 | 12 | 17 | 11 | %7,3 | %24,2 |
| 2024 | 33 | 3 | 5 | 4 | %9,1 | %36,4 |
| 2023 | 7 | 4 | 0 | 0 | 4/7 | 4/7 |
| 2022 | 69 | 3 | 6 | 6 | %4,3 | %21,7 |
| 2021 | 49 | 4 | 7 | 1 | %8,2 | %24,5 |
| 2020 | 45 | 3 | 6 | 5 | %6,7 | %31,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 54 | 5 | 5 | 2 | %9,3 | %22,2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 50 | 5 | 5 | 2 | %10,0 | %24,0 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| 1201–1600 m | 25 | 3 | 2 | 0 | %12,0* | %20,0* |
| 1601–2000 m | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 30 | 3 | 3 | 1 | %10,0 | %23,3 |
| Arap | 24 | 2 | 2 | 1 | %8,3* | %20,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 21 | 2 | 2 | 2 | %9,5* | %28,6* |
| Handikap | 18 | 1 | 1 | 0 | %5,6* | %11,1* |
| Maiden | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 277 | 16 | 26 | 16 | %5,8 | %20,9 |
| Diyarbakır | 54 | 6 | 12 | 5 | %11,1 | %42,6 |
| Adana | 35 | 7 | 2 | 2 | %20,0 | %31,4 |
| Elazığ | 27 | 1 | 3 | 4 | %3,7* | %29,6* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 352 | 23 | 39 | 25 | %6,5 | %24,7 |
| Çim · Normal | 13 | 4 | 1 | 1 | %30,8* | %46,2* |
| Kum · Nemli | 12 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %25,0* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Kum · Sulu | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 120 | 8 | 24 | 9 | %6,7 | %34,2 |
| 1201–1600 m | 129 | 12 | 6 | 7 | %9,3 | %19,4 |
| 1601–2000 m | 141 | 10 | 13 | 10 | %7,1 | %23,4 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 236 | 21 | 25 | 16 | %8,9 | %26,3 |
| İngiliz | 157 | 9 | 18 | 11 | %5,7 | %24,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 153 | 15 | 12 | 9 | %9,8 | %23,5 |
| Şartlı | 148 | 6 | 18 | 11 | %4,1 | %23,6 |
| Maiden | 85 | 9 | 13 | 7 | %10,6 | %34,1 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Akkılıç | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| M. Şakir | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| B. Sarıdal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| M. Doğan | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| S. Kaplan | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| N. Altın | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Doğan | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Y. Cengiz | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| N. Demir | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İ. Güreke | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Batımert | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| İşkodralı | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Anandi | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Yeşil Radar | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gümbürberk | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Junıor Joy | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Kervanhat | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| ASKOZ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Demirer | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Köksal | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Köksal | Y. Cengiz | 11/15 | 28,30 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Kızım Nia | E. Akkılıç | 10/15 | 57,15 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1200 Kum | Köksal | Ç. Canpolat | 8/10 | 58,00 |
| 21.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Büyük Yürekli | E. Akkılıç | 12/14 | 10,60 |
| 21.09.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Kızım Nia | Y. Çelikbaş | 12/14 | 45,20 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1300 Kum | İşkodralı | M. Şakir | 5/12 | 8,30 |
| 27.04.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Blue Ransom | B. Sarıdal | 11/16 | 38,20 |
| 27.04.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | İşkodralı | A. Çankaya | 5/11 | 15,05 |
| 27.04.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Anandi | M. Şakir | 8/11 | 23,00 |
| 06.04.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Batımert | H. Altundağ | 9/10 | 12,30 |
| 30.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 17 | 1900 Kum | Batımert | N. Demir | 7/15 | 12,30 |
| 18.03.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1900 Kum | Anandi | Y. Cengiz | 1/10 | 18,00 |
| 11.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1800 Kum | Batımert | N. Demir | 2/13 | 36,35 |
| 09.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | İşkodralı | İ. Güreke | 16/16 | 27,10 |
| 25.02.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Batımert | M. Doğan | 7/16 | 32,85 |
| 25.02.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Anandi | M. Şakir | 8/9 | 12,10 |
| 25.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Kervanhat | İ. Katar | 11/11 | 17,00 |
| 18.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Kervanhat | E. Akkılıç | 8/11 | 14,15 |
| 04.02.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Anandi | M. Şakir | 9/9 | 7,95 |
| 28.01.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1300 Kum | Batımert | M. Doğan | 8/15 | 11,80 |
Sık sorulanlar
Barış Bulut bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 25 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Barış Bulut'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Şanlıurfa.
Barış Bulut en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 54 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.