Antrenör
Arzu Kılıç
Arzu Kılıç'ın atları son 12 ayda 165 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 51 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (87 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Arzu Kılıç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 146 | 10 | 14 | 20 | %6,8 | %30,1 | −%59,1 |
| Son 12 ay | 165 | 11 | 15 | 25 | %6,7 | %30,9 | −%61,5 |
| 2020'den bu yana | 609 | 83 | 77 | 89 | %13,6 | %40,9 | −%31,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 146 | 10 | 14 | 20 | %6,8 | %30,1 |
| 2025 | 143 | 21 | 13 | 21 | %14,7 | %38,5 |
| 2024 | 99 | 13 | 18 | 16 | %13,1 | %47,5 |
| 2023 | 118 | 20 | 17 | 14 | %16,9 | %43,2 |
| 2022 | 53 | 14 | 7 | 10 | %26,4 | %58,5 |
| 2021 | 50 | 5 | 8 | 8 | %10,0 | %42,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 87 | 3 | 6 | 14 | %3,4 | %26,4 |
| Adana | 48 | 5 | 6 | 6 | %10,4 | %35,4 |
| İstanbul | 16 | 2 | 2 | 1 | %12,5* | %31,3* |
| Kocaeli | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Antalya | 5 | 0 | 0 | 3 | 0/5 | 3/5 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 71 | 6 | 7 | 10 | %8,5 | %32,4 |
| Çim · Normal | 47 | 2 | 4 | 6 | %4,3 | %25,5 |
| Sentetik · Normal | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* |
| Kum · Nemli | 13 | 2 | 2 | 3 | %15,4* | %53,8* |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 43 | 2 | 4 | 9 | %4,7 | %34,9 |
| 1201–1600 m | 85 | 6 | 6 | 13 | %7,1 | %29,4 |
| 1601–2000 m | 26 | 3 | 3 | 2 | %11,5* | %30,8* |
| 2001+ m | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 121 | 9 | 12 | 18 | %7,4 | %32,2 |
| Arap | 44 | 2 | 3 | 7 | %4,5 | %27,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 59 | 2 | 6 | 12 | %3,4 | %33,9 |
| Handikap | 47 | 3 | 3 | 6 | %6,4 | %25,5 |
| Maiden | 24 | 1 | 1 | 3 | %4,2* | %20,8* |
| Satış | 16 | 3 | 4 | 1 | %18,8* | %50,0* |
| KV-7 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| KV-8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| KV-6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 254 | 25 | 27 | 44 | %9,8 | %37,8 |
| Adana | 136 | 17 | 19 | 15 | %12,5 | %37,5 |
| İstanbul | 101 | 15 | 17 | 9 | %14,9 | %40,6 |
| Kocaeli | 68 | 15 | 8 | 9 | %22,1 | %47,1 |
| Bursa | 23 | 6 | 3 | 4 | %26,1* | %56,5* |
| Antalya | 20 | 4 | 3 | 6 | %20,0* | %65,0* |
| Diyarbakır | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 235 | 39 | 29 | 33 | %16,6 | %43,0 |
| Çim · Normal | 214 | 25 | 29 | 31 | %11,7 | %39,7 |
| Sentetik · Normal | 65 | 7 | 8 | 10 | %10,8 | %38,5 |
| Kum · Nemli | 28 | 3 | 4 | 5 | %10,7* | %42,9* |
| Kum · Islak | 20 | 4 | 0 | 5 | %20,0* | %45,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 2 | 1 | 2 | %13,3* | %33,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 1 | 3 | 1 | 1/9 | 5/9 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 143 | 23 | 17 | 27 | %16,1 | %46,9 |
| 1201–1600 m | 342 | 50 | 43 | 46 | %14,6 | %40,6 |
| 1601–2000 m | 98 | 10 | 13 | 12 | %10,2 | %35,7 |
| 2001+ m | 26 | 0 | 4 | 4 | %0,0* | %30,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 425 | 61 | 59 | 64 | %14,4 | %43,3 |
| Arap | 184 | 22 | 18 | 25 | %12,0 | %35,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 192 | 29 | 25 | 28 | %15,1 | %42,7 |
| Handikap | 159 | 19 | 17 | 24 | %11,9 | %37,7 |
| Maiden | 122 | 13 | 10 | 20 | %10,7 | %35,2 |
| Satış | 39 | 7 | 10 | 2 | %17,9 | %48,7 |
| KV-7 | 25 | 4 | 3 | 2 | %16,0* | %36,0* |
| G | 24 | 5 | 3 | 3 | %20,8* | %45,8* |
| KV-6 | 24 | 4 | 4 | 6 | %16,7* | %58,3* |
| KV-8 | 12 | 1 | 1 | 3 | %8,3* | %41,7* |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kadın Amatör Binici | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Çizik | 34 | 0 | 5 | 6 | %0,0 | %32,4 |
| E. Çankaya | 19 | 3 | 1 | 2 | %15,8* | %31,6* |
| E. Çizik | 18 | 4 | 1 | 2 | %22,2* | %38,9* |
| M. Solmaz | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| V. Abiş | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| M. Çelik | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| S. Çelik | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| İ. Yıldırım | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| G. Kocakaya | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| E. Cankılıç | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lupelıus | 14 | 3 | 3 | 0 | %21,4* | %42,9* |
| Lupelyan | 12 | 1 | 1 | 3 | %8,3* | %41,7* |
| Namaste | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Maximand | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Smart Chıldren | 10 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %40,0* |
| Halland | 8 | 2 | 0 | 2 | 2/8 | 4/8 |
| Ceo Ender | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kubat Kasırgası | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Well Supported | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Esenli Rüzgarı | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Smart Chıldren | İ. Yıldırım | 12/12 | 4,25 |
| 07.11.2026 | Ankara | Satış 3 | 2000 Kum | Maximand | S. Çelik | 4/5 | 9,05 |
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Well Supported | E. Çankaya | 4/8 | 3,80 |
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Eman Dılo | H. Çizik | 8/8 | 10,35 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Well Supported | E. Çankaya | 7/11 | 9,10 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2100 Kum | Maximand | M. Solmaz | 5/7 | 3,15 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Luna | M. Solmaz | 7/17 | 4,20 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Yağız Efendi | A. Çelik | 2/13 | 5,55 |
| 17.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Smart Chıldren | H. Çizik | 4/6 | 12,50 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Hicaz | S. Çelik | 10/12 | 24,35 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Eman Dılo | H. Çizik | 13/13 | 2,95 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Well Supported | A. Kurşun | 6/10 | 2,60 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Smart Chıldren | E. Akpınar | 3/10 | 10,75 |
| 29.09.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Lupelyan | İ. Yıldırım | 2/8 | 6,35 |
| 29.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Namaste | M. Solmaz | 3/15 | 9,10 |
| 27.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1900 Çim | Lupelıus | Ö. Yıldırım | 2/5 | 6,45 |
| 24.09.2026 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Günalp | H. Çizik | 3/9 | 5,70 |
| 24.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 2100 Kum | Maximand | H. Çizik | 6/9 | 3,05 |
| 22.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Can Göher | M. Solmaz | 14/15 | 36,85 |
| 20.09.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Smart Chıldren | İ. Yıldırım | 4/10 | 2,30 |
Sık sorulanlar
Arzu Kılıç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 146 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Arzu Kılıç'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 8. koşu 21:00, LUPELYAN.
Arzu Kılıç en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 87 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.