Antrenör
Ahmet Emin Avcı
Ahmet Emin Avcı'ın atları son 12 ayda 69 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (50 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Emin Avcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 | 7 | 5 | 4 | %13,7 | %31,4 | −%17,2 |
| Son 12 ay | 69 | 7 | 6 | 6 | %10,1 | %27,5 | −%38,8 |
| 2020'den bu yana | 563 | 66 | 45 | 50 | %11,7 | %28,6 | −%28,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 | 7 | 5 | 4 | %13,7 | %31,4 |
| 2025 | 80 | 13 | 6 | 8 | %16,3 | %33,8 |
| 2024 | 22 | 3 | 3 | 1 | %13,6* | %31,8* |
| 2023 | 94 | 8 | 11 | 11 | %8,5 | %31,9 |
| 2022 | 107 | 12 | 8 | 8 | %11,2 | %26,2 |
| 2021 | 112 | 13 | 6 | 5 | %11,6 | %21,4 |
| 2020 | 97 | 10 | 6 | 13 | %10,3 | %29,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 50 | 5 | 6 | 4 | %10,0 | %30,0 |
| İstanbul | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| İzmir | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 5 | 4 | 2 | %20,0* | %44,0* |
| Çim · Normal | 22 | 1 | 1 | 2 | %4,5* | %18,2* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| 1201–1600 m | 24 | 3 | 1 | 2 | %12,5* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 27 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %18,5* |
| 2001+ m | 9 | 2 | 3 | 0 | 2/9 | 5/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 51 | 3 | 4 | 5 | %5,9 | %23,5 |
| Arap | 18 | 4 | 2 | 1 | %22,2* | %38,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 24 | 2 | 4 | 1 | %8,3* | %29,2* |
| Handikap | 17 | 3 | 1 | 1 | %17,6* | %29,4* |
| Maiden | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-8 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 434 | 46 | 36 | 38 | %10,6 | %27,6 |
| Kocaeli | 68 | 12 | 7 | 6 | %17,6 | %36,8 |
| İstanbul | 29 | 3 | 0 | 3 | %10,3* | %20,7* |
| İzmir | 29 | 5 | 1 | 3 | %17,2* | %31,0* |
| Ankara | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 271 | 36 | 25 | 23 | %13,3 | %31,0 |
| Çim · Normal | 171 | 19 | 15 | 19 | %11,1 | %31,0 |
| Kum · Nemli | 27 | 1 | 1 | 4 | %3,7* | %22,2* |
| Kum · Islak | 23 | 3 | 0 | 1 | %13,0* | %17,4* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 20 | 4 | 2 | 1 | %20,0* | %35,0* |
| Sentetik · Normal | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 84 | 9 | 5 | 4 | %10,7 | %21,4 |
| 1201–1600 m | 253 | 32 | 17 | 29 | %12,6 | %30,8 |
| 1601–2000 m | 194 | 21 | 17 | 16 | %10,8 | %27,8 |
| 2001+ m | 32 | 4 | 6 | 1 | %12,5 | %34,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 291 | 35 | 26 | 32 | %12,0 | %32,0 |
| Arap | 272 | 31 | 19 | 18 | %11,4 | %25,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 215 | 22 | 20 | 20 | %10,2 | %28,8 |
| Şartlı | 177 | 22 | 15 | 17 | %12,4 | %30,5 |
| Maiden | 103 | 11 | 4 | 6 | %10,7 | %20,4 |
| KV-6 | 22 | 8 | 3 | 3 | %36,4* | %63,6* |
| KV-7 | 16 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| KV-8 | 12 | 1 | 3 | 0 | %8,3* | %33,3* |
| Satış | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Yıldız | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| O. Atmaca | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| E. Akpınar | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| H. Karataş | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| H. Çizik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Kaya | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| S. Tırpan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| K. Tokaçoğlu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Akkaya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| T. Yıldız | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ohio Man | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
| Hasheybetli | 13 | 4 | 2 | 1 | %30,8* | %53,8* |
| Hanömer | 9 | 2 | 1 | 3 | 2/9 | 6/9 |
| Uğurlu Nilgün | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Ahu Sultan | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Young Sıtare | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ayşe Anne | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sezginağa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Praırıe Queen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Dilhun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Sezginağa | K. Tokaçoğlu | 5/11 | 4,40 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Dilhun | M. Turan | 5/14 | 4,10 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | KV-7 | 2000 Kum | Hanömer | M. Çelik | 8/11 | 17,60 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Hasheybetli | H. Karataş | 9/10 | 3,20 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2600 Çim | Ohio Man | H. Çizik | 5/6 | 3,40 |
| 07.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Young Sıtare | K. Yılmaz | 12/14 | 53,45 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Sezginağa | K. Tokaçoğlu | 6/13 | 10,10 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1400 Çim | Hasheybetli | M. Kaya | 8/12 | 4,75 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Young Sıtare | O. Atmaca | 10/15 | 10,40 |
| 31.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1800 Çim | Ohio Man | O. Yıldız | 3/5 | 7,55 |
| 19.08.2026 | İstanbul | KV-6 | 1600 Çim | Hasheybetli | M. Kaya | 3/10 | 9,95 |
| 05.08.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 2000 Sentetik | Hasheybetli | H. Çizik | 4/9 | 19,30 |
| 31.07.2026 | Bursa | KV-7 | 2000 Çim | Hasheybetli | M. Bilgin | 4/7 | 2,80 |
| 31.07.2026 | Bursa | KV-7 | 1800 Çim | Ohio Man | M. Çiçek | 4/6 | 5,55 |
| 24.07.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Ahu Sultan | S. Çelik | 9/14 | 100,95 |
| 20.07.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Young Sıtare | S. Tırpan | 5/11 | 29,60 |
| 10.07.2026 | Bursa | Maiden | 1700 Çim | Ahu Sultan | E. Akkaya | 11/16 | 67,60 |
| 10.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Ohio Man | E. Akkaya | 2/7 | 3,30 |
| 05.07.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1200 Çim | Hasheybetli | M. Kaya | 1/12 | 17,00 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2200 Çim | Ohio Man | H. Çizik | 1/7 | 15,85 |
Sık sorulanlar
Ahmet Emin Avcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 51 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Emin Avcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Bursa.
Ahmet Emin Avcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 50 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.