Jokey
Sadettin Ulutaş
Sadettin Ulutaş son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sadettin Ulutaş jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 200 | 6 | 9 | 12 | %3,0 | %13,5 | −%76,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 23.03.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2024 | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| 2023 | 47 | 1 | 3 | 4 | %2,1 | %17,0 |
| 2022 | 61 | 1 | 1 | 4 | %1,6 | %9,8 |
| 2021 | 77 | 3 | 3 | 3 | %3,9 | %11,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 106 | 3 | 5 | 4 | %2,8 | %11,3 |
| Elazığ | 53 | 2 | 3 | 4 | %3,8 | %17,0 |
| Diyarbakır | 34 | 1 | 0 | 4 | %2,9 | %14,7 |
| Adana | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 185 | 5 | 9 | 12 | %2,7 | %14,1 |
| Kum · Nemli | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 49 | 2 | 2 | 2 | %4,1 | %12,2 |
| 1201–1600 m | 58 | 1 | 3 | 4 | %1,7 | %13,8 |
| 1601–2000 m | 90 | 3 | 4 | 5 | %3,3 | %13,3 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 122 | 6 | 5 | 8 | %4,9 | %15,6 |
| İngiliz | 78 | 0 | 4 | 4 | %0,0 | %10,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Warrior Lion | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Warrior Lion | S. Akyavuz | 8/9 | 7,65 |
| 17.03.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Bal Bike | M. Susen | 6/7 | 12,75 |
| 15.05.2024 | Elazığ | Şartlı 4 | 1900 Kum | Ergüçlü | İ. Atmaca | 5/5 | 2,80 |
| 01.04.2024 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Pamukkale | A. Yardımcı | 10/11 | 9,70 |
| 13.03.2024 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Prize Girl | A. Çizik | 3/10 | 9,50 |
| 04.03.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Gül Arası | A. Yardımcı | 7/7 | 41,80 |
| 28.02.2024 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1700 Kum | Nazlı Çocuk | İ. Atmaca | 10/18 | 113,15 |
| 28.02.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Kortveli Gogo | M. Kaya | 4/11 | 29,05 |
| 26.02.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Onkut | M. Gündüz | 5/8 | 9,10 |
| 21.02.2024 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Yılmababa | V. Çizik | 9/9 | 3,65 |
| 19.02.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Öznilay | D. Demirkapu | 1/7 | 1,70 |
| 12.02.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Rich Queen | O. Demir | 9/9 | 64,60 |
| 06.02.2024 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Kılıç Osman | R. Atlı | 2/12 | 6,95 |
| 31.01.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Ulugöl | D. Demirkapu | 2/10 | 16,85 |
| 22.01.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Baba Şahin | E. Altın | 4/8 | 3,60 |
| 19.12.2023 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1900 Kum | Alacaatlı | V. Önder | 3/7 | 3,45 |
| 04.12.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Bakgör | E. Altın | 7/10 | 26,20 |
| 04.12.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Master Wizard | A. Toprak | 2/8 | 2,20 |
| 27.11.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Koşar Zeynel | E. Yardımcı | 3/9 | 2,90 |
| 30.10.2023 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Caliburn | M. Yıldırım | 3/6 | 2,65 |
Sık sorulanlar
Sadettin Ulutaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sadettin Ulutaş bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 23.03.2026, Şanlıurfa.
Sadettin Ulutaş en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.