Antrenör
Abdulgafar Toprak
Abdulgafar Toprak'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdulgafar Toprak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 2516 | 190 | 229 | 226 | %7,6 | %25,6 | −%39,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.12.2024, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 316 | 40 | 29 | 38 | %12,7 | %33,9 |
| 2023 | 336 | 29 | 41 | 29 | %8,6 | %29,5 |
| 2022 | 922 | 62 | 78 | 74 | %6,7 | %23,2 |
| 2021 | 682 | 39 | 54 | 61 | %5,7 | %22,6 |
| 2020 | 260 | 20 | 27 | 24 | %7,7 | %27,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 994 | 70 | 88 | 84 | %7,0 | %24,3 |
| Diyarbakır | 682 | 57 | 62 | 77 | %8,4 | %28,7 |
| Elazığ | 668 | 48 | 62 | 49 | %7,2 | %23,8 |
| Adana | 165 | 15 | 17 | 15 | %9,1 | %28,5 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2261 | 162 | 210 | 201 | %7,2 | %25,3 |
| Kum · Nemli | 108 | 15 | 4 | 11 | %13,9 | %27,8 |
| Çim · Normal | 72 | 8 | 6 | 9 | %11,1 | %31,9 |
| Kum · Islak | 39 | 2 | 4 | 3 | %5,1 | %23,1 |
| Kum · Sulu | 28 | 3 | 3 | 2 | %10,7* | %28,6* |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 971 | 75 | 75 | 80 | %7,7 | %23,7 |
| 1201–1600 m | 608 | 44 | 61 | 59 | %7,2 | %27,0 |
| 1601–2000 m | 897 | 66 | 90 | 82 | %7,4 | %26,5 |
| 2001+ m | 40 | 5 | 3 | 5 | %12,5 | %32,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1265 | 102 | 121 | 121 | %8,1 | %27,2 |
| Arap | 1251 | 88 | 108 | 105 | %7,0 | %24,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 937 | 76 | 96 | 94 | %8,1 | %28,4 |
| Maiden | 771 | 49 | 66 | 68 | %6,4 | %23,7 |
| Handikap | 731 | 59 | 59 | 61 | %8,1 | %24,5 |
| KV-6 | 26 | 1 | 4 | 0 | %3,8* | %19,2* |
| KV-7 | 21 | 1 | 2 | 1 | %4,8* | %19,0* |
| KV-8 | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| A | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Satış | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Ahmet Ağa | F. Yardımcı | 1/10 | 6,15 |
| 02.12.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Kıral Polat | Y. Cengiz | 7/10 | 5,75 |
| 02.12.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Farkin Rüzgarı | F. Yardımcı | 2/10 | 2,80 |
| 02.12.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1400 Kum | Raş | Y. Cengiz | 6/6 | 20,85 |
| 02.12.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1400 Kum | Bay Dalton | A. Akdemir | 3/6 | 1,95 |
| 02.12.2024 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | The Dominator | M. Doğan | 1/7 | 3,15 |
| 02.12.2024 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Karakara | A. Akdemir | 7/7 | 3,15 |
| 01.12.2024 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Kum | Remilikız | B. Sarıdal | 2/5 | 5,55 |
| 30.11.2024 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Mor Koç | İ. Katar | 5/8 | 3,80 |
| 30.11.2024 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Hand Of The Kıng | M. Işık | 3/8 | 4,35 |
| 30.11.2024 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Şal Kızı | A. Akdemir | 2/5 | 2,25 |
| 30.11.2024 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Javaronok | A. Bayar | 1/5 | 6,70 |
| 30.11.2024 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Childof Bosphorus | B. Bektaş | 1/6 | 3,60 |
| 30.11.2024 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Şegra Kızı | A. Bayar | 2/6 | 3,35 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 2000 Kum | Mithril | A. Çankaya | 11/14 | 12,20 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Hacerova | M. Işık | 7/12 | 4,15 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Emirganlı Kız | İ. Katar | 2/10 | 8,70 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Prenses Dilara | M. Doğan | 1/8 | 8,85 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Paytak | M. Doğan | 6/9 | 16,80 |
| 27.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Quiet River | İ. Katar | 1/9 | 1,90 |
Sık sorulanlar
Abdulgafar Toprak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdulgafar Toprak'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.12.2024, Şanlıurfa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.