Antrenör
Abdulkadir Çizik
Abdulkadir Çizik'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdulkadir Çizik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 581 | 53 | 65 | 42 | %9,1 | %27,5 | −%23,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 14.04.2025, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 | 4 | 2 | 4 | %11,1 | %27,8 |
| 2024 | 63 | 4 | 4 | 7 | %6,3 | %23,8 |
| 2023 | 88 | 5 | 6 | 9 | %5,7 | %22,7 |
| 2022 | 288 | 29 | 35 | 14 | %10,1 | %27,1 |
| 2021 | 106 | 11 | 18 | 8 | %10,4 | %34,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 357 | 33 | 45 | 24 | %9,2 | %28,6 |
| Diyarbakır | 105 | 9 | 12 | 6 | %8,6 | %25,7 |
| Elazığ | 83 | 8 | 8 | 6 | %9,6 | %26,5 |
| Adana | 34 | 3 | 0 | 6 | %8,8 | %26,5 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 518 | 45 | 58 | 38 | %8,7 | %27,2 |
| Kum · Nemli | 25 | 3 | 4 | 2 | %12,0* | %36,0* |
| Kum · Islak | 16 | 3 | 3 | 0 | %18,8* | %37,5* |
| Çim · Normal | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 152 | 12 | 18 | 11 | %7,9 | %27,0 |
| 1201–1600 m | 189 | 17 | 20 | 14 | %9,0 | %27,0 |
| 1601–2000 m | 227 | 23 | 23 | 15 | %10,1 | %26,9 |
| 2001+ m | 13 | 1 | 4 | 2 | %7,7* | %53,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 386 | 42 | 49 | 28 | %10,9 | %30,8 |
| Arap | 195 | 11 | 16 | 14 | %5,6 | %21,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 217 | 17 | 21 | 17 | %7,8 | %25,3 |
| Handikap | 204 | 22 | 23 | 15 | %10,8 | %29,4 |
| Maiden | 130 | 13 | 17 | 6 | %10,0 | %27,7 |
| KV-7 | 11 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %54,5* |
| KV-6 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| KV-8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1400 Kum | Rocket Raccoon | Y. Çelikbaş | 2/14 | 4,25 |
| 09.04.2025 | Elazığ | Handikap 15 | 1200 Kum | Silver Sword | A. Akdemir | 1/13 | 1,95 |
| 07.04.2025 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Rocket Raccoon | Y. Çelikbaş | 1/11 | 4,55 |
| 06.04.2025 | Adana | Şartlı 3 | 2000 Kum | Habuşşe | A. Bayar | 6/7 | 21,00 |
| 24.03.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Silver Sword | A. Akdemir | 1/18 | 12,30 |
| 19.03.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Habuşşe | A. Bayar | 3/11 | 15,30 |
| 17.03.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Baş Alp | H. Altundağ | 12/12 | 21,40 |
| 12.03.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | The Perfectlıon | B. Bektaş | 13/13 | 10,00 |
| 10.03.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Habuşşe | A. Bayar | 1/17 | 10,10 |
| 10.03.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Silver Sword | Y. Çelikbaş | 13/16 | 2,40 |
| 05.03.2025 | Şanlıurfa | G 3 | 2000 Kum | Baş Alp | A. Bayar | 7/12 | 43,20 |
| 26.02.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Habuşşe | B. Bektaş | 9/14 | 23,00 |
| 26.02.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Baş Alp | A. Bayar | 3/12 | 16,70 |
| 26.02.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Rocket Raccoon | M. Parlak | 16/16 | 79,00 |
| 24.02.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Prize Girl | İ. Katar | 13/16 | 41,50 |
| 24.02.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | The Perfectlıon | B. Bektaş | 4/12 | 75,65 |
| 17.02.2025 | Şanlıurfa | KV-8 | 1700 Kum | Baş Alp | A. Bayar | 7/11 | 17,85 |
| 17.02.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Habuşşe | A. Bayar | 6/9 | 9,00 |
| 10.02.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1400 Kum | Prize Girl | Y. Çelikbaş | 7/12 | 16,05 |
| 05.02.2025 | Şanlıurfa | Handikap 17 | 2000 Kum | Baş Alp | Y. Cengiz | 10/15 | 6,10 |
Sık sorulanlar
Abdulkadir Çizik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdulkadir Çizik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 14.04.2025, Şanlıurfa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.