Antrenör
Tamer Turan
Tamer Turan'ın atları son 12 ayda 17 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tamer Turan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13 | 5 | 2 | 2 | %38,5* | %69,2* | – |
| Son 12 ay | 17 | 7 | 2 | 2 | %41,2* | %64,7* | – |
| 2020'den bu yana | 364 | 49 | 35 | 47 | %13,5 | %36,0 | −%29,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.08.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13 | 5 | 2 | 2 | %38,5* | %69,2* |
| 2025 | 28 | 5 | 1 | 3 | %17,9* | %32,1* |
| 2024 | 55 | 8 | 2 | 7 | %14,5 | %30,9 |
| 2023 | 6 | 1 | 0 | 4 | 1/6 | 5/6 |
| 2022 | 34 | 7 | 4 | 4 | %20,6 | %44,1 |
| 2021 | 157 | 13 | 19 | 18 | %8,3 | %31,8 |
| 2020 | 71 | 10 | 7 | 9 | %14,1 | %36,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 13 | 6 | 1 | 2 | %46,2* | %69,2* |
| İzmir | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| Kum · Nemli | 4 | 4 | 0 | 0 | 4/4 | 4/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| 1201–1600 m | 9 | 5 | 0 | 1 | 5/9 | 6/9 |
| 1601–2000 m | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 14 | 7 | 2 | 2 | %50,0* | %78,6* |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 7 | 4 | 2 | 0 | 4/7 | 6/7 |
| Maiden | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Handikap | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 170 | 17 | 20 | 25 | %10,0 | %36,5 |
| Bursa | 90 | 19 | 5 | 14 | %21,1 | %42,2 |
| İstanbul | 65 | 7 | 4 | 5 | %10,8 | %24,6 |
| Antalya | 21 | 5 | 4 | 0 | %23,8* | %42,9* |
| İzmir | 15 | 1 | 1 | 3 | %6,7* | %33,3* |
| Ankara | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 213 | 29 | 26 | 25 | %13,6 | %37,6 |
| Sentetik · Normal | 44 | 6 | 4 | 2 | %13,6 | %27,3 |
| Çim · Normal | 35 | 2 | 1 | 7 | %5,7 | %28,6 |
| Kum · Islak | 30 | 4 | 3 | 4 | %13,3 | %36,7 |
| Kum · Nemli | 26 | 5 | 1 | 6 | %19,2* | %46,2* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 2 | 0 | 2 | %20,0* | %40,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 53 | 6 | 6 | 8 | %11,3 | %37,7 |
| 1201–1600 m | 187 | 27 | 19 | 24 | %14,4 | %37,4 |
| 1601–2000 m | 109 | 15 | 8 | 14 | %13,8 | %33,9 |
| 2001+ m | 15 | 1 | 2 | 1 | %6,7* | %26,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 247 | 28 | 25 | 29 | %11,3 | %33,2 |
| İngiliz | 117 | 21 | 10 | 18 | %17,9 | %41,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 126 | 21 | 11 | 19 | %16,7 | %40,5 |
| Handikap | 115 | 12 | 13 | 12 | %10,4 | %32,2 |
| Maiden | 97 | 11 | 10 | 13 | %11,3 | %35,1 |
| KV-7 | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| KV-6 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| G | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Şen | 7 | 3 | 1 | 1 | 3/7 | 5/7 |
| T. Alıcı | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| B. Akçay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Avci | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| M. Çiçek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Victory Waltz | 4 | 3 | 0 | 1 | 3/4 | 4/4 |
| Boundless Power | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| Khios | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| Kralkan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Joy For Life | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Aybuket | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Beyond Brave | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Age Of Discovery | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Aybuket | B. Akçay | 11/15 | 42,45 |
| 03.04.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Boundless Power | T. Alıcı | 1/5 | 1,45 |
| 20.03.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Boundless Power | T. Alıcı | 1/11 | 1,65 |
| 06.03.2026 | Bursa | Maiden | 1900 Kum | Kralkan | T. Alıcı | 11/12 | 29,30 |
| 02.03.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Joy For Life | M. Turan | 6/10 | 5,25 |
| 19.02.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Boundless Power | T. Alıcı | 2/12 | 4,20 |
| 16.02.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kralkan | T. Alıcı | 8/10 | 10,70 |
| 09.02.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Joy For Life | M. Turan | 3/10 | 7,20 |
| 06.02.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Victory Waltz | N. Avci | 1/4 | 1,30 |
| 23.01.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Khios | N. Şen | 1/8 | 1,05 |
| 19.01.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Victory Waltz | N. Şen | 1/9 | 3,20 |
| 09.01.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Khios | N. Şen | 2/8 | 1,40 |
| 05.01.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Victory Waltz | N. Şen | 3/5 | 1,05 |
| 02.12.2025 | Antalya | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Beyond Brave | N. Şen | 5/7 | 10,15 |
| 24.11.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 1300 Kum | Khios | M. Çiçek | 1/11 | 3,35 |
| 24.11.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 1300 Kum | Victory Waltz | N. Şen | 1/12 | 3,10 |
| 21.11.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Age Of Discovery | N. Şen | 5/17 | 2,90 |
| 05.11.2025 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Age Of Discovery | N. Şen | 3/16 | 3,30 |
| 24.10.2025 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Age Of Discovery | T. Alıcı | 3/18 | 8,20 |
| 20.10.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kralkan | M. Çiçek | 6/13 | 9,10 |
Sık sorulanlar
Tamer Turan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 13 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tamer Turan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.08.2026, İstanbul.
Tamer Turan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 13 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.