Antrenör
Sabahattin Tekdoğan
Sabahattin Tekdoğan'ın atları son 12 ayda 15 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (15 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sabahattin Tekdoğan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* | – |
| Son 12 ay | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* | – |
| 2020'den bu yana | 116 | 9 | 10 | 9 | %7,8 | %24,1 | −%76,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.07.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| 2025 | 36 | 3 | 3 | 3 | %8,3 | %25,0 |
| 2024 | 24 | 2 | 2 | 3 | %8,3* | %29,2* |
| 2023 | 35 | 3 | 3 | 2 | %8,6 | %22,9 |
| 2022 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 2021 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Şartlı | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Maiden | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 94 | 7 | 5 | 9 | %7,4 | %22,3 |
| Bursa | 9 | 2 | 2 | 0 | 2/9 | 4/9 |
| İstanbul | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 60 | 3 | 4 | 6 | %5,0 | %21,7 |
| Çim · Normal | 30 | 5 | 2 | 1 | %16,7 | %26,7 |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 32 | 5 | 3 | 3 | %15,6 | %34,4 |
| 1201–1600 m | 48 | 2 | 4 | 3 | %4,2 | %18,8 |
| 1601–2000 m | 31 | 1 | 2 | 3 | %3,2 | %19,4 |
| 2001+ m | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 107 | 9 | 9 | 9 | %8,4 | %25,2 |
| İngiliz | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 41 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %12,2 |
| Şartlı | 27 | 2 | 2 | 4 | %7,4* | %29,6* |
| Maiden | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| G | 14 | 1 | 3 | 0 | %7,1* | %28,6* |
| Satış | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Göl | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| B. Mırık | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Şimşek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| A. İnci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Yolaçıcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hazarlı Çocuk | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Miray Abla | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Miray Abla | M. Göl | 10/20 | 19,90 |
| 20.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Miray Abla | O. Yıldız | 16/19 | 17,90 |
| 07.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Miray Abla | A. Altın | 10/17 | 6,95 |
| 16.04.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Miray Abla | B. Mırık | 5/17 | 7,80 |
| 13.03.2026 | İzmir | Satış 1 | 1900 Kum | Hazarlı Çocuk | H. Şimşek | 8/12 | 25,15 |
| 06.03.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Hazarlı Çocuk | M. Göl | 7/11 | 20,00 |
| 05.03.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Miray Abla | M. Çiçek | 3/5 | 4,35 |
| 01.03.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Hazarlı Çocuk | M. Göl | 6/10 | 31,95 |
| 27.02.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Miray Abla | M. Göl | 7/11 | 4,50 |
| 20.02.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Hazarlı Çocuk | B. Mırık | 12/12 | 13,55 |
| 19.02.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Miray Abla | A. İnci | 4/6 | 23,00 |
| 18.12.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Hazarlı Çocuk | M. Göl | 6/8 | 16,45 |
| 04.12.2025 | İzmir | Maiden/Satış | 1200 Kum | Hazarlı Çocuk | M. Göl | 1/14 | 2,55 |
| 20.11.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Hazarlı Çocuk | M. Göl | 2/8 | 6,55 |
| 13.11.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Hazarlı Çocuk | H. Yolaçıcı | 8/8 | 7,75 |
| 06.11.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Hazarlı Çocuk | M. Çiçek | 4/12 | 3,75 |
| 18.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Hazarlı Çocuk | H. Yolaçıcı | 3/13 | 48,40 |
| 09.10.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Miray Abla | M. Bilgin | 3/9 | 3,55 |
| 28.09.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Miray Abla | M. Keçeci | 6/10 | 2,15 |
| 20.09.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Hazarlı Çocuk | H. Yolaçıcı | 6/12 | 69,95 |
Sık sorulanlar
Sabahattin Tekdoğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 11 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sabahattin Tekdoğan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.07.2026, İzmir.
Sabahattin Tekdoğan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 15 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.