Jokey
Menderes Avşar
Menderes Avşar son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Menderes Avşar jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 2178 | 203 | 147 | 188 | %9,3 | %24,7 | −%36,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 11.05.2024, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 135 | 12 | 9 | 10 | %8,9 | %23,0 |
| 2023 | 506 | 46 | 35 | 52 | %9,1 | %26,3 |
| 2022 | 576 | 64 | 49 | 47 | %11,1 | %27,8 |
| 2021 | 497 | 44 | 26 | 38 | %8,9 | %21,7 |
| 2020 | 464 | 37 | 28 | 41 | %8,0 | %22,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 901 | 67 | 42 | 65 | %7,4 | %19,3 |
| Elazığ | 830 | 96 | 66 | 93 | %11,6 | %30,7 |
| Diyarbakır | 414 | 35 | 38 | 26 | %8,5 | %23,9 |
| Adana | 30 | 4 | 1 | 4 | %13,3 | %30,0 |
| Ankara | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1970 | 188 | 132 | 166 | %9,5 | %24,7 |
| Kum · Nemli | 130 | 9 | 11 | 14 | %6,9 | %26,2 |
| Kum · Islak | 37 | 4 | 4 | 3 | %10,8 | %29,7 |
| Kum · Sulu | 27 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %14,8* |
| Çim · Normal | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 848 | 83 | 60 | 82 | %9,8 | %26,5 |
| 1201–1600 m | 546 | 49 | 37 | 55 | %9,0 | %25,8 |
| 1601–2000 m | 755 | 67 | 50 | 50 | %8,9 | %22,1 |
| 2001+ m | 29 | 4 | 0 | 1 | %13,8* | %17,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1121 | 101 | 67 | 87 | %9,0 | %22,7 |
| İngiliz | 1057 | 102 | 80 | 101 | %9,6 | %26,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2024 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1100 Kum | Bay Yakut | A. Işık | 1/15 | 3,20 |
| 11.05.2024 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1700 Kum | Şeşensultanı | V. Önder | 8/13 | 6,65 |
| 11.05.2024 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1700 Kum | Pele And Dido | E. Yıldırım | 7/7 | 9,00 |
| 11.05.2024 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Blackboy | V. Önder | 10/12 | 13,45 |
| 11.05.2024 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Mir Sılası | A. Akıl | 3/11 | 4,65 |
| 08.05.2024 | Elazığ | Şartlı 4 | 1700 Kum | Sefirin Kızı | E. Yıldırım | 5/9 | 12,70 |
| 08.05.2024 | Elazığ | Şartlı 5 | 1200 Kum | Yıldızkıran | M. Sarıdal | 1/8 | 2,10 |
| 08.05.2024 | Elazığ | Handikap 14 | 2000 Kum | Nowzara | M. Gündüz | 2/7 | 10,30 |
| 08.05.2024 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Alşirinoğlu | İ. Atmaca | 10/10 | 11,55 |
| 08.05.2024 | Elazığ | KV-7 | 1600 Kum | Baybars Han | E. Koçak | 2/6 | 4,80 |
| 08.05.2024 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Lıon Hector | H. Değirmenci | 3/9 | 7,05 |
| 08.05.2024 | Elazığ | Handikap 14 | 1900 Kum | Anatolian | A. Işık | 4/5 | 2,70 |
| 06.05.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Şeyma | S. Becene | 6/16 | 7,65 |
| 06.05.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Kumralım | V. Önder | 15/15 | 20,95 |
| 06.05.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | My Future | A. Çizik | 6/10 | 61,05 |
| 06.05.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Hırçın Faruk | N. Camuz | 11/15 | 41,45 |
| 06.05.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1100 Kum | Emrah Abi | F. Bakay | 9/14 | 32,10 |
| 06.05.2024 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1300 Kum | Lucky Brown | T. Çizik | 5/11 | 24,70 |
| 01.05.2024 | Elazığ | Maiden | 1000 Kum | Zafer Damlası | İ. Atmaca | 8/12 | 5,80 |
| 01.05.2024 | Elazığ | Handikap 14 | 2000 Kum | Anatolian | A. Işık | 2/7 | 1,60 |
Sık sorulanlar
Menderes Avşar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Menderes Avşar bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 11.05.2024, Diyarbakır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.