Antrenör
Harun Değirmenci
Harun Değirmenci'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Harun Değirmenci antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 1125 | 110 | 110 | 103 | %9,8 | %28,7 | −%27,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 22.06.2024, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 182 | 18 | 16 | 13 | %9,9 | %25,8 |
| 2023 | 554 | 53 | 61 | 58 | %9,6 | %31,0 |
| 2022 | 126 | 17 | 13 | 11 | %13,5 | %32,5 |
| 2021 | 79 | 5 | 6 | 7 | %6,3 | %22,8 |
| 2020 | 184 | 17 | 14 | 14 | %9,2 | %24,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 506 | 48 | 40 | 35 | %9,5 | %24,3 |
| Diyarbakır | 305 | 34 | 35 | 30 | %11,1 | %32,5 |
| Elazığ | 303 | 26 | 34 | 37 | %8,6 | %32,0 |
| Adana | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1008 | 96 | 102 | 94 | %9,5 | %29,0 |
| Kum · Nemli | 81 | 12 | 5 | 6 | %14,8 | %28,4 |
| Kum · Islak | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| Kum · Sulu | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| Çim · Normal | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 320 | 28 | 26 | 30 | %8,8 | %26,3 |
| 1201–1600 m | 255 | 23 | 23 | 18 | %9,0 | %25,1 |
| 1601–2000 m | 529 | 53 | 60 | 54 | %10,0 | %31,6 |
| 2001+ m | 21 | 6 | 1 | 1 | %28,6* | %38,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 606 | 69 | 72 | 51 | %11,4 | %31,7 |
| İngiliz | 519 | 41 | 38 | 52 | %7,9 | %25,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 421 | 40 | 44 | 34 | %9,5 | %28,0 |
| Şartlı | 394 | 33 | 39 | 35 | %8,4 | %27,2 |
| Maiden | 242 | 25 | 20 | 22 | %10,3 | %27,7 |
| KV-6 | 22 | 6 | 1 | 2 | %27,3* | %40,9* |
| KV-8 | 15 | 2 | 1 | 4 | %13,3* | %46,7* |
| A | 14 | 2 | 1 | 3 | %14,3* | %42,9* |
| KV-7 | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| G | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.06.2024 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Alganhan | N. Altın | 7/7 | 3,35 |
| 22.06.2024 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kocademir | H. Altunkılıç | 6/7 | 14,50 |
| 22.06.2024 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Balkuhan | B. Bektaş | 1/7 | 3,10 |
| 22.06.2024 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Kabahaydar Hanımı | Y. Cengiz | 2/8 | 3,05 |
| 22.06.2024 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Modest Gırl | H. Altunkılıç | 3/7 | 5,20 |
| 10.06.2024 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1300 Kum | Agahbey | M. Doğan | 13/14 | 25,00 |
| 10.06.2024 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1300 Kum | Tiryaki Bey | M. Şakir | 6/14 | 26,90 |
| 10.06.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Good Hope | B. Bektaş | 12/12 | 40,60 |
| 05.06.2024 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Dervişbey | F. Felhan | 13/13 | 12,35 |
| 05.06.2024 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kocademir | M. Taşkaya | 11/13 | 12,35 |
| 05.06.2024 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Şimşekli | A. Şenbahar | 6/6 | 28,80 |
| 05.06.2024 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Rüken Kızım | F. Felhan | 7/14 | 10,25 |
| 05.06.2024 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Bahele | İ. Akyavuz | 11/14 | 10,25 |
| 03.06.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 2000 Kum | Agahbey | Y. Cengiz | 11/12 | 43,75 |
| 01.06.2024 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1700 Kum | Benzema | İ. Katar | 4/16 | 9,20 |
| 01.06.2024 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1800 Kum | Queenstown | T. Yılmaz | 4/5 | 2,45 |
| 01.06.2024 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Storm Runner | İ. Katar | 5/9 | 9,90 |
| 01.06.2024 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1100 Kum | Tumbul Gazelim | S. Kaplan | 13/13 | 44,30 |
| 01.06.2024 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1100 Kum | Kabahaydar Hanımı | Y. Cengiz | 3/13 | 11,50 |
| 01.06.2024 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1100 Kum | Maremşav | İ. Katar | 9/13 | 19,95 |
Sık sorulanlar
Harun Değirmenci bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Harun Değirmenci'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 22.06.2024, Diyarbakır.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.