Antrenör
Mehmet Emin Sarıdal
Mehmet Emin Sarıdal'ın atları son 12 ayda 172 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 38 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (151 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Emin Sarıdal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 109 | 4 | 6 | 9 | %3,7 | %17,4 | −%74,8 |
| Son 12 ay | 172 | 12 | 13 | 13 | %7,0 | %22,1 | −%21,0 |
| 2020'den bu yana | 1393 | 136 | 123 | 126 | %9,8 | %27,6 | −%35,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.04.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 109 | 4 | 6 | 9 | %3,7 | %17,4 |
| 2025 | 447 | 46 | 36 | 38 | %10,3 | %26,8 |
| 2024 | 333 | 40 | 29 | 35 | %12,0 | %31,2 |
| 2023 | 230 | 20 | 27 | 18 | %8,7 | %28,3 |
| 2022 | 62 | 5 | 3 | 7 | %8,1 | %24,2 |
| 2021 | 84 | 7 | 6 | 8 | %8,3 | %25,0 |
| 2020 | 128 | 14 | 16 | 11 | %10,9 | %32,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 151 | 10 | 11 | 10 | %6,6 | %20,5 |
| Elazığ | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Diyarbakır | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 129 | 10 | 8 | 9 | %7,8 | %20,9 |
| Kum · Sulu | 21 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %23,8* |
| Kum · Islak | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 2 | 2 | 3 | %6,5 | %22,6 |
| 1201–1600 m | 66 | 4 | 6 | 3 | %6,1 | %19,7 |
| 1601–2000 m | 67 | 5 | 4 | 6 | %7,5 | %22,4 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 104 | 4 | 8 | 9 | %3,8 | %20,2 |
| Arap | 68 | 8 | 5 | 4 | %11,8 | %25,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 74 | 5 | 4 | 7 | %6,8 | %21,6 |
| Handikap | 54 | 4 | 5 | 2 | %7,4 | %20,4 |
| Şartlı | 41 | 3 | 4 | 3 | %7,3 | %24,4 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 816 | 69 | 72 | 63 | %8,5 | %25,0 |
| Elazığ | 313 | 36 | 28 | 30 | %11,5 | %30,0 |
| Diyarbakır | 219 | 27 | 20 | 25 | %12,3 | %32,9 |
| Adana | 40 | 4 | 3 | 6 | %10,0 | %32,5 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1253 | 124 | 103 | 110 | %9,9 | %26,9 |
| Kum · Nemli | 48 | 3 | 5 | 4 | %6,3 | %25,0 |
| Kum · Sulu | 34 | 2 | 7 | 3 | %5,9 | %35,3 |
| Kum · Islak | 28 | 3 | 5 | 4 | %10,7* | %42,9* |
| Çim · Normal | 26 | 4 | 3 | 5 | %15,4* | %46,2* |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 542 | 56 | 53 | 48 | %10,3 | %29,0 |
| 1201–1600 m | 387 | 35 | 33 | 28 | %9,0 | %24,8 |
| 1601–2000 m | 432 | 41 | 36 | 48 | %9,5 | %28,9 |
| 2001+ m | 32 | 4 | 1 | 2 | %12,5 | %21,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 735 | 74 | 68 | 72 | %10,1 | %29,1 |
| Arap | 658 | 62 | 55 | 54 | %9,4 | %26,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 496 | 52 | 49 | 49 | %10,5 | %30,2 |
| Handikap | 420 | 48 | 31 | 31 | %11,4 | %26,2 |
| Maiden | 410 | 32 | 36 | 36 | %7,8 | %25,4 |
| KV-6 | 23 | 1 | 2 | 3 | %4,3* | %26,1* |
| KV-7 | 20 | 2 | 4 | 3 | %10,0* | %45,0* |
| KV-8 | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| G | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| A | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Sarıdal | 43 | 5 | 3 | 6 | %11,6 | %32,6 |
| Y. Cengiz | 18 | 1 | 2 | 2 | %5,6* | %27,8* |
| N. Altın | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| H. Sarıdal | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| M. Doğan | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| A. Akdemir | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| A. Bayar | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| İ. Katar | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Y. Çelikbaş | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| İ. Akyavuz | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Beautiful Dila | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Luz | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Last Game | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Hot Sugar | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| King İhsan | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Ay Çölü | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Keşanlı Mücahit | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Mualla | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Superson | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Karaca Dünya | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2026 | Elazığ | Maiden | 1000 Kum | Kızım Bindal | M. Demir | 1/8 | 11,60 |
| 21.04.2026 | Elazığ | Maiden | 1000 Kum | Hüsnügülüm | B. Sarıdal | 5/8 | 4,25 |
| 14.04.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1900 Kum | Last Game | H. Yönden | 7/7 | 20,95 |
| 14.04.2026 | Elazığ | Maiden | 1000 Kum | Mertens | M. Doğan | 4/6 | 6,75 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Hot Sugar | M. Demir | 6/16 | 18,50 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1000 Kum | Hüsnügülüm | B. Sarıdal | 6/13 | 20,65 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | King İhsan | A. Akdemir | 14/16 | 2,95 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1000 Kum | Payziroba | B. Sarıdal | 11/14 | 34,10 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1000 Kum | Kızım Bindal | M. Demir | 8/14 | 25,60 |
| 08.04.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Karaca Dünya | Y. Çelikbaş | 12/14 | 4,90 |
| 08.04.2026 | Elazığ | Şartlı 19 | 1900 Kum | Last Game | B. Sarıdal | 5/8 | 10,65 |
| 06.04.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 19 | 1700 Kum | Sedat Güzeli | Y. Cengiz | 4/13 | 22,25 |
| 06.04.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 19 | 1700 Kum | Sidelya Kız | E. Akkılıç | 9/13 | 16,85 |
| 06.04.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 19 | 1700 Kum | Boçka | B. Sarıdal | 10/13 | 29,65 |
| 06.04.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Stormy River | N. Demir | 6/10 | 2,90 |
| 01.04.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1700 Kum | Ay Çölü | N. Altın | 3/9 | 13,35 |
| 01.04.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Çermikşah | Y. Çelikbaş | 9/12 | 27,95 |
| 30.03.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Last Game | B. Sarıdal | 5/11 | 10,60 |
| 30.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Beautiful Dila | B. Sarıdal | 8/9 | 54,50 |
| 25.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | King İhsan | N. Altın | 2/15 | 4,45 |
Sık sorulanlar
Mehmet Emin Sarıdal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 109 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Emin Sarıdal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.04.2026, Elazığ.
Mehmet Emin Sarıdal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 151 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.