Antrenör
Baran Haci Tosun
Baran Haci Tosun'ın atları son 12 ayda 30 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (28 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Baran Haci Tosun antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 1 | 1 | 0 | %4,2* | %8,3* | – |
| Son 12 ay | 30 | 2 | 1 | 0 | %6,7 | %10,0 | – |
| 2020'den bu yana | 39 | 2 | 3 | 0 | %5,1 | %12,8 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.10.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 1 | 1 | 0 | %4,2* | %8,3* |
| 2025 | 15 | 1 | 2 | 0 | %6,7* | %20,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 28 | 1 | 1 | 0 | %3,6* | %7,1* |
| Elazığ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 20 | 1 | 0 | 0 | %5,0* | %5,0* |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| 1201–1600 m | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1601–2000 m | 15 | 1 | 0 | 0 | %6,7* | %6,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 30 | 2 | 1 | 0 | %6,7 | %10,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Maiden | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| Şartlı | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 32 | 1 | 1 | 0 | %3,1 | %6,3 |
| Elazığ | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Adana | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 28 | 1 | 1 | 0 | %3,6* | %7,1* |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 1 | 3 | 0 | 1/9 | 4/9 |
| 1201–1600 m | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1601–2000 m | 16 | 1 | 0 | 0 | %6,3* | %6,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 39 | 2 | 3 | 0 | %5,1 | %12,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Maiden | 13 | 1 | 2 | 0 | %7,7* | %23,1* |
| Handikap | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Doğan | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| B. Sarıdal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Işık | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| H. Yönden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Akkılıç | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Bayar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Altın | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İ. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Kaplan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Şakir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| By Cura | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Güneş Erva | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Cypriot | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Junıor Cura | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Silver Sword | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Son Zayn | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İlk Heyecan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Extraction | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Heyli Veyli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Son Zayn | M. Doğan | 1/8 | 3,90 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Son Zayn | İ. Akyavuz | 6/13 | 20,05 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Extraction | S. Kaplan | 15/16 | 10,45 |
| 25.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Cypriot | H. Yönden | 10/15 | 54,05 |
| 23.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | By Cura | M. Doğan | 2/11 | 17,65 |
| 11.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1800 Kum | By Cura | E. Akkılıç | 6/13 | 15,05 |
| 11.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1800 Kum | Junıor Cura | H. Yönden | 12/13 | 15,05 |
| 02.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Cypriot | A. Bayar | 10/17 | 58,10 |
| 23.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Junıor Cura | B. Sarıdal | 4/17 | 31,25 |
| 18.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | By Cura | E. Akkılıç | 4/16 | 44,35 |
| 16.02.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Cypriot | B. Sarıdal | 16/16 | 67,65 |
| 11.02.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | İlk Heyecan | M. Şakir | 12/12 | 66,30 |
| 09.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1700 Kum | Junıor Cura | M. Coşkun | 14/14 | 5,60 |
| 09.02.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1700 Kum | By Cura | N. Altın | 12/14 | 5,60 |
| 28.01.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Güneş Erva | M. Işık | 8/11 | 19,40 |
| 28.01.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1300 Kum | Silver Sword | B. Sarıdal | 7/15 | 16,55 |
| 28.01.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | İlk Heyecan | H. Altundağ | 9/12 | 35,60 |
| 14.01.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Silver Sword | M. Işık | 14/16 | 17,20 |
| 14.01.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1700 Kum | By Cura | Y. Cengiz | 14/14 | 16,40 |
| 14.01.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1700 Kum | Cypriot | B. Sarıdal | 9/14 | 29,85 |
Sık sorulanlar
Baran Haci Tosun bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 24 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Baran Haci Tosun'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.10.2026, Elazığ.
Baran Haci Tosun en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 28 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.