Antrenör
İbrahim Altınöz
İbrahim Altınöz'ın atları son 12 ayda 34 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 18 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (32 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Altınöz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 6 | 6 | 2 | %21,4* | %50,0* | – |
| Son 12 ay | 34 | 8 | 6 | 4 | %23,5 | %52,9 | – |
| 2020'den bu yana | 132 | 13 | 8 | 11 | %9,8 | %24,2 | +%13,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 | 6 | 6 | 2 | %21,4* | %50,0* |
| 2025 | 28 | 4 | 0 | 3 | %14,3* | %25,0* |
| 2024 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 2022 | 17 | 1 | 1 | 2 | %5,9* | %23,5* |
| 2021 | 43 | 1 | 0 | 1 | %2,3 | %4,7 |
| 2020 | 9 | 1 | 1 | 3 | 1/9 | 5/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 32 | 8 | 6 | 4 | %25,0 | %56,3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 28 | 7 | 5 | 2 | %25,0* | %50,0* |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| 1201–1600 m | 21 | 6 | 3 | 3 | %28,6* | %57,1* |
| 1601–2000 m | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 21 | 7 | 5 | 1 | %33,3* | %61,9* |
| Arap | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 12 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %41,7* |
| Şartlı | 11 | 7 | 0 | 1 | %63,6* | %72,7* |
| KV-6 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| KV-7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 119 | 13 | 7 | 9 | %10,9 | %24,4 |
| Bursa | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 80 | 12 | 7 | 6 | %15,0 | %31,3 |
| Çim · Normal | 20 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 14 | 1 | 1 | 5 | %7,1* | %50,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 3 | 2 | 4 | %10,0 | %30,0 |
| 1201–1600 m | 67 | 8 | 4 | 7 | %11,9 | %28,4 |
| 1601–2000 m | 31 | 2 | 1 | 0 | %6,5 | %9,7 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 76 | 9 | 6 | 5 | %11,8 | %26,3 |
| Arap | 56 | 4 | 2 | 6 | %7,1 | %21,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 48 | 8 | 1 | 6 | %16,7 | %31,3 |
| Handikap | 42 | 1 | 3 | 5 | %2,4 | %21,4 |
| Maiden | 23 | 2 | 0 | 0 | %8,7* | %8,7* |
| Satış | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| KV-6 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| KV-7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Altın | 10 | 4 | 1 | 0 | %40,0* | %50,0* |
| M. Çiçek | 8 | 3 | 2 | 0 | 3/8 | 5/8 |
| B. Bülbül | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Göl | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| K. Yılmaz | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G. Gökçe | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Avci | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Ö. Özen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Tokaçoğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Frost Cat | 14 | 7 | 3 | 0 | %50,0* | %71,4* |
| Yarenyar | 11 | 1 | 1 | 3 | %9,1* | %45,5* |
| My Star | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Mertrüzgar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | My Star | K. Yılmaz | 8/11 | 6,80 |
| 29.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | My Star | G. Gökçe | 2/9 | 3,25 |
| 24.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1200 Kum | My Star | G. Gökçe | 2/9 | 11,80 |
| 19.09.2026 | İzmir | Kısa Vade Handikap 22 | 2100 Kum | Frost Cat | A. Altın | 9/12 | 5,60 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | My Star | K. Yılmaz | 3/10 | 10,20 |
| 21.08.2026 | Bursa | KV-8 | 1900 Kum | Frost Cat | A. Altın | 5/6 | 4,65 |
| 01.08.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | My Star | Ö. Yıldırım | 6/8 | 4,80 |
| 25.07.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Frost Cat | A. Altın | 1/5 | 1,95 |
| 19.07.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | My Star | A. Altın | 4/9 | 11,30 |
| 04.07.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Frost Cat | N. Avci | 2/8 | 1,40 |
| 20.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Yarenyar | B. Bülbül | 9/19 | 19,90 |
| 20.06.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | My Star | A. Altın | 6/6 | 5,85 |
| 20.06.2026 | İzmir | KV-6 | 1900 Kum | Frost Cat | A. Altın | 2/8 | 4,35 |
| 06.06.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Frost Cat | M. Çiçek | 4/6 | 1,60 |
| 28.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Yarenyar | Ö. Özen | 8/16 | 16,50 |
| 23.05.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Frost Cat | A. Altın | 1/6 | 1,80 |
| 09.05.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Yarenyar | K. Tokaçoğlu | 8/15 | 19,10 |
| 02.05.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Frost Cat | M. Çiçek | 2/9 | 1,80 |
| 02.05.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Yarenyar | B. Bülbül | 7/13 | 4,05 |
| 16.04.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Frost Cat | M. Çiçek | 1/6 | 1,90 |
Sık sorulanlar
İbrahim Altınöz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 28 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Altınöz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
İbrahim Altınöz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 32 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.