Antrenör
Bilal Şimşek
Bilal Şimşek'ın atları son 12 ayda 37 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (23 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bilal Şimşek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 3 | 3 | 4 | %12,0* | %40,0* | – |
| Son 12 ay | 37 | 6 | 5 | 4 | %16,2 | %40,5 | – |
| 2020'den bu yana | 532 | 90 | 72 | 69 | %16,9 | %43,4 | −%37,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 28.08.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 3 | 3 | 4 | %12,0* | %40,0* |
| 2025 | 80 | 10 | 12 | 13 | %12,5 | %43,8 |
| 2024 | 83 | 21 | 11 | 14 | %25,3 | %55,4 |
| 2023 | 108 | 20 | 14 | 10 | %18,5 | %40,7 |
| 2022 | 52 | 12 | 10 | 6 | %23,1 | %53,8 |
| 2021 | 81 | 11 | 11 | 6 | %13,6 | %34,6 |
| 2020 | 103 | 13 | 11 | 16 | %12,6 | %38,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 23 | 4 | 3 | 3 | %17,4* | %43,5* |
| Bursa | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Elazığ | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 20 | 5 | 2 | 1 | %25,0* | %40,0* |
| Çim · Normal | 10 | 1 | 3 | 1 | %10,0* | %50,0* |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 21 | 4 | 1 | 3 | %19,0* | %38,1* |
| 1601–2000 m | 12 | 1 | 3 | 1 | %8,3* | %41,7* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 29 | 4 | 4 | 4 | %13,8* | %41,4* |
| Arap | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| Şartlı | 11 | 4 | 1 | 1 | %36,4* | %54,5* |
| Handikap | 9 | 1 | 4 | 0 | 1/9 | 5/9 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 278 | 45 | 32 | 29 | %16,2 | %38,1 |
| Adana | 219 | 42 | 36 | 32 | %19,2 | %50,2 |
| İstanbul | 21 | 1 | 2 | 5 | %4,8* | %38,1* |
| Bursa | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| Elazığ | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 258 | 47 | 44 | 34 | %18,2 | %48,4 |
| Çim · Normal | 194 | 25 | 20 | 27 | %12,9 | %37,1 |
| Kum · Nemli | 15 | 5 | 3 | 1 | %33,3* | %60,0* |
| Kum · Islak | 13 | 3 | 1 | 1 | %23,1* | %38,5* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 2 | 1 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| Çim · Ağır | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| Sentetik · Normal | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Kum · Sulu | 6 | 3 | 1 | 2 | 3/6 | 6/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 73 | 13 | 10 | 6 | %17,8 | %39,7 |
| 1201–1600 m | 301 | 48 | 36 | 45 | %15,9 | %42,9 |
| 1601–2000 m | 116 | 20 | 20 | 15 | %17,2 | %47,4 |
| 2001+ m | 42 | 9 | 6 | 3 | %21,4 | %42,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 311 | 63 | 49 | 35 | %20,3 | %47,3 |
| Arap | 221 | 27 | 23 | 34 | %12,2 | %38,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 163 | 23 | 19 | 21 | %14,1 | %38,7 |
| Şartlı | 145 | 30 | 21 | 21 | %20,7 | %49,7 |
| Maiden | 138 | 17 | 13 | 15 | %12,3 | %32,6 |
| KV-6 | 21 | 9 | 5 | 3 | %42,9* | %81,0* |
| KV-7 | 19 | 7 | 4 | 2 | %36,8* | %68,4* |
| G | 16 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %31,3* |
| KV-8 | 13 | 3 | 2 | 3 | %23,1* | %61,5* |
| A | 9 | 1 | 3 | 1 | 1/9 | 5/9 |
| KV-9 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Çetinbaş | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| M. Çelik | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| F. Sansar | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| G. Özçelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Taşkaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| A. Kurşun | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| R. Ketme | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| M. Turan | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| T. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rockin Tizway | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Blue Phantom | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Crazy Tiz | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Knight Of The Road | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Enheduanna | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Day Dream Boy | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| Angel At War | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Tuna Adam | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Eşay | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Some Jewel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Some Jewel | M. Çelik | 7/8 | 11,25 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Enheduanna | R. Ketme | 2/10 | 19,30 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1300 Çim | Özgür Kaptan | F. Çetinbaş | 1/10 | 2,85 |
| 03.08.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Izzy Fizzy | G. Özçelik | 4/8 | 7,60 |
| 03.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Enheduanna | G. Özçelik | 7/8 | 14,05 |
| 20.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Day Dream Boy | M. Turan | 2/10 | 2,05 |
| 17.07.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Çim | Enheduanna | T. Yıldız | 5/5 | 13,45 |
| 06.07.2026 | Elazığ | Maiden | 1900 Kum | Day Dream Boy | M. Taşkaya | 1/11 | 1,80 |
| 06.07.2026 | Elazığ | Maiden | 1900 Kum | Rockin Tizway | Y. Cengiz | 8/12 | 5,05 |
| 22.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Rockin Tizway | M. Taşkaya | 6/16 | 17,50 |
| 22.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Day Dream Boy | N. Altın | 3/14 | 6,10 |
| 01.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Angel At War | M. Çelik | 12/16 | 19,85 |
| 01.05.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Crazy Tiz | M. Çelik | 10/13 | 9,60 |
| 01.05.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Göktuğtay | M. Keçeci | 4/11 | 5,60 |
| 11.04.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1800 Çim | Crazy Tiz | F. Çetinbaş | 3/14 | 29,10 |
| 11.04.2026 | Adana | Maiden | 1900 Çim | Rockin Tizway | F. Çetinbaş | 10/14 | 58,35 |
| 22.03.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Angel At War | M. Çelik | 3/11 | 2,00 |
| 14.03.2026 | Adana | KV-9 | 1400 Kum | Blue Phantom | M. Çelik | 4/6 | 11,10 |
| 08.03.2026 | Adana | Handikap 21 | 2000 Çim | Crazy Tiz | F. Çetinbaş | 13/14 | 7,65 |
| 03.03.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Çiğdemli | M. Sunkar | 4/9 | 5,50 |
Sık sorulanlar
Bilal Şimşek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 25 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bilal Şimşek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 28.08.2026, Bursa.
Bilal Şimşek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 23 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.