Antrenör
Şinasi Gökçe
Şinasi Gökçe'ın atları son 12 ayda 82 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 29 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (61 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Şinasi Gökçe antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 70 | 9 | 4 | 12 | %12,9 | %35,7 | +%8,8 |
| Son 12 ay | 82 | 11 | 5 | 13 | %13,4 | %35,4 | −%0,2 |
| 2020'den bu yana | 549 | 64 | 53 | 69 | %11,7 | %33,9 | −%22,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 70 | 9 | 4 | 12 | %12,9 | %35,7 |
| 2025 | 53 | 6 | 5 | 6 | %11,3 | %32,1 |
| 2024 | 78 | 9 | 11 | 10 | %11,5 | %38,5 |
| 2023 | 105 | 14 | 8 | 13 | %13,3 | %33,3 |
| 2022 | 88 | 17 | 5 | 11 | %19,3 | %37,5 |
| 2021 | 117 | 7 | 13 | 15 | %6,0 | %29,9 |
| 2020 | 38 | 2 | 7 | 2 | %5,3 | %28,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 61 | 8 | 4 | 12 | %13,1 | %39,3 |
| Kocaeli | 17 | 2 | 1 | 0 | %11,8* | %17,6* |
| Bursa | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 30 | 4 | 1 | 2 | %13,3 | %23,3 |
| Sentetik · Normal | 27 | 4 | 2 | 8 | %14,8* | %51,9* |
| Çim · Normal | 17 | 3 | 1 | 3 | %17,6* | %41,2* |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 1 | 0 | 2 | %5,9* | %17,6* |
| 1201–1600 m | 35 | 7 | 2 | 6 | %20,0 | %42,9 |
| 1601–2000 m | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| 2001+ m | 12 | 3 | 2 | 3 | %25,0* | %66,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 47 | 9 | 2 | 11 | %19,1 | %46,8 |
| Arap | 35 | 2 | 3 | 2 | %5,7 | %20,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 26 | 5 | 2 | 3 | %19,2* | %38,5* |
| Şartlı | 23 | 2 | 2 | 2 | %8,7* | %26,1* |
| Maiden | 16 | 1 | 0 | 3 | %6,3* | %25,0* |
| KV-6 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0/3 | 3/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 482 | 55 | 48 | 62 | %11,4 | %34,2 |
| Kocaeli | 51 | 7 | 5 | 4 | %13,7 | %31,4 |
| Bursa | 13 | 2 | 0 | 1 | %15,4* | %23,1* |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 316 | 39 | 30 | 45 | %12,3 | %36,1 |
| Çim · Normal | 120 | 13 | 15 | 11 | %10,8 | %32,5 |
| Kum · Normal | 68 | 9 | 5 | 7 | %13,2 | %30,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 57 | 8 | 9 | 4 | %14,0 | %36,8 |
| 1201–1600 m | 247 | 36 | 19 | 32 | %14,6 | %35,2 |
| 1601–2000 m | 144 | 11 | 15 | 19 | %7,6 | %31,3 |
| 2001+ m | 101 | 9 | 10 | 14 | %8,9 | %32,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 401 | 48 | 38 | 50 | %12,0 | %33,9 |
| Arap | 148 | 16 | 15 | 19 | %10,8 | %33,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 221 | 25 | 20 | 30 | %11,3 | %33,9 |
| Şartlı | 158 | 19 | 16 | 21 | %12,0 | %35,4 |
| Maiden | 62 | 6 | 4 | 6 | %9,7 | %25,8 |
| Satış | 25 | 3 | 2 | 2 | %12,0* | %28,0* |
| KV-7 | 20 | 2 | 5 | 2 | %10,0* | %45,0* |
| G | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| KV-8 | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| KV-6 | 11 | 5 | 1 | 2 | %45,5* | %72,7* |
| A | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-9 | 6 | 0 | 0 | 4 | 0/6 | 4/6 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kaya | 21 | 5 | 3 | 4 | %23,8* | %57,1* |
| A. Yıldız | 18 | 1 | 0 | 4 | %5,6* | %27,8* |
| M. Çelik | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| G. Özçelik | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| V. Abiş | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| G. Bektaş | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| U. Levent | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| E. Aktuğ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Avşar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Keçeci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Linares | 17 | 5 | 1 | 6 | %29,4* | %70,6* |
| Rosario | 9 | 2 | 1 | 4 | 2/9 | 7/9 |
| Karakurt Beyi | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Altaybora | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Özgür | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Akter Tay | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kumkapılı | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Tepebağ Kızı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| My Stardust | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Magıc Flute | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Rosario | M. Kaya | 2/9 | 6,25 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1500 Sentetik | Linares | G. Özçelik | 1/10 | 8,45 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Özgür | G. Kocakaya | 2/6 | 2,30 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Rosario | M. Kaya | 3/9 | 3,90 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | Rosario | G. Özçelik | 3/9 | 11,45 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Çim | Linares | A. Yıldız | 1/8 | 2,35 |
| 04.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Özgür | M. Kaya | 5/13 | 41,40 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Rosario | V. Abiş | 5/8 | 7,75 |
| 23.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Linares | A. Yıldız | 3/9 | 10,75 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Özgür | M. Çelik | 3/13 | 20,40 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Arabella | M. Çelik | 5/13 | 9,70 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Kumkapılı | O. Öztürk | 9/13 | 35,30 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Özgür | M. Çelik | 1/11 | 6,10 |
| 06.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Linares | A. Yıldız | 3/8 | 4,70 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1200 Sentetik | Tepebağ Kızı | B. Çığla | 10/12 | 115,05 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Kumkapılı | G. Özçelik | 1/9 | 26,00 |
| 23.08.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Linares | M. Kaya | 6/8 | 7,05 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Tepebağ Kızı | U. Levent | 10/15 | 100,55 |
| 16.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Rosario | V. Abiş | 6/8 | 2,40 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Magıc Flute | M. Kaya | 8/8 | 4,65 |
Sık sorulanlar
Şinasi Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 70 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Şinasi Gökçe'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Şinasi Gökçe en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 61 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.