Antrenör
Kamil Arda
Kamil Arda'ın atları son 12 ayda 85 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 30 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (51 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kamil Arda antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 71 | 7 | 9 | 8 | %9,9 | %33,8 | −%81,3 |
| Son 12 ay | 85 | 8 | 11 | 11 | %9,4 | %35,3 | −%82,0 |
| 2020'den bu yana | 211 | 26 | 22 | 24 | %12,3 | %34,1 | −%65,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 71 | 7 | 9 | 8 | %9,9 | %33,8 |
| 2025 | 42 | 4 | 4 | 6 | %9,5 | %33,3 |
| 2024 | 33 | 6 | 4 | 4 | %18,2 | %42,4 |
| 2023 | 48 | 5 | 4 | 4 | %10,4 | %27,1 |
| 2022 | 14 | 4 | 1 | 2 | %28,6* | %50,0* |
| 2020 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 51 | 7 | 6 | 9 | %13,7 | %43,1 |
| İstanbul | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ankara | 12 | 1 | 3 | 2 | %8,3* | %50,0* |
| Antalya | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 41 | 6 | 6 | 9 | %14,6 | %51,2 |
| Sentetik · Normal | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| Çim · Normal | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* |
| 1201–1600 m | 30 | 2 | 3 | 5 | %6,7 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 31 | 5 | 6 | 2 | %16,1 | %41,9 |
| 2001+ m | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 85 | 8 | 11 | 11 | %9,4 | %35,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 26 | 3 | 4 | 3 | %11,5* | %38,5* |
| Handikap | 22 | 2 | 1 | 3 | %9,1* | %27,3* |
| Şartlı | 19 | 2 | 1 | 4 | %10,5* | %36,8* |
| G | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 158 | 23 | 17 | 22 | %14,6 | %39,2 |
| İstanbul | 34 | 2 | 0 | 0 | %5,9 | %5,9 |
| Ankara | 12 | 1 | 3 | 2 | %8,3* | %50,0* |
| Antalya | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 126 | 21 | 16 | 19 | %16,7 | %44,4 |
| Çim · Normal | 31 | 1 | 1 | 2 | %3,2 | %12,9 |
| Sentetik · Normal | 26 | 3 | 2 | 1 | %11,5* | %23,1* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 32 | 2 | 1 | 3 | %6,3 | %18,8 |
| 1201–1600 m | 85 | 11 | 6 | 8 | %12,9 | %29,4 |
| 1601–2000 m | 75 | 10 | 12 | 11 | %13,3 | %44,0 |
| 2001+ m | 19 | 3 | 3 | 2 | %15,8* | %42,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 190 | 21 | 18 | 23 | %11,1 | %32,6 |
| Arap | 21 | 5 | 4 | 1 | %23,8* | %47,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 66 | 8 | 8 | 10 | %12,1 | %39,4 |
| Maiden | 61 | 6 | 6 | 6 | %9,8 | %29,5 |
| Şartlı | 53 | 7 | 3 | 5 | %13,2 | %28,3 |
| KV-7 | 9 | 3 | 2 | 0 | 3/9 | 5/9 |
| KV-8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| G | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-6 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Cankılıç | 23 | 5 | 5 | 4 | %21,7* | %60,9* |
| E. Tunç | 10 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %40,0* |
| M. Çelik | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| M. Çelik | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| E. Çankaya | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| A. Kurşun | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| G. Özçelik | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| M. Keskin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Solmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Aktuğ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cash For You | 17 | 1 | 3 | 0 | %5,9* | %23,5* |
| Görkem Kaptan | 14 | 3 | 4 | 3 | %21,4* | %71,4* |
| Franki Cha Cha | 13 | 3 | 4 | 0 | %23,1* | %53,8* |
| Last Islander | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| İsterlin | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Belıever | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Go Her Led | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Amores | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| Gıve Me A Second | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kumkapılı | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Belıever | E. Tunç | 3/9 | 29,80 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Belıever | E. Tunç | 9/18 | 39,85 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | Kumkapılı | E. Cankılıç | 17/18 | 9,55 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Go Her Led | E. Tunç | 3/12 | 36,20 |
| 13.10.2026 | Adana | KV-8 | 1300 Sentetik | Görkem Kaptan | M. Çelik | 4/10 | 19,35 |
| 13.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Amores | E. Cankılıç | 3/6 | 8,80 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Kumkapılı | E. Cankılıç | 3/15 | 18,40 |
| 11.10.2026 | Adana | KV-7 | 1900 Sentetik | Franki Cha Cha | E. Cankılıç | 5/9 | 2,25 |
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Amores | E. Cankılıç | 1/11 | 2,20 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1800 Kum | Gıve Me A Second | M. Keskin | 6/15 | 6,25 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1800 Kum | Go Her Led | M. Solmaz | 14/15 | 6,25 |
| 26.09.2026 | Ankara | G 1 | 2200 Kum | Görkem Kaptan | G. Kocakaya | 7/10 | 12,60 |
| 12.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Kum | Franki Cha Cha | E. Cankılıç | 2/7 | 3,00 |
| 08.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1500 Kum | Görkem Kaptan | A. Kurşun | 2/7 | 2,30 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Cash For You | A. Kurşun | 8/9 | 5,45 |
| 25.08.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 2000 Kum | Gıve Me A Second | A. Kurşun | 5/9 | 2,65 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Çim | Cash For You | E. Aktuğ | 5/9 | 24,45 |
| 11.08.2026 | Ankara | KV-6 | 2100 Kum | Görkem Kaptan | E. Çankaya | 2/5 | 1,95 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Go Her Led | T. Yıldız | 6/16 | 11,60 |
| 22.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Belıever | M. Keçeci | 7/10 | 26,35 |
Sık sorulanlar
Kamil Arda bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 71 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kamil Arda'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 2. koşu 17:45, BELIEVER; Adana 9. koşu 21:30, GO HER LED.
Kamil Arda en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 51 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.