Antrenör
Kenan Elaldı
Kenan Elaldı'ın atları son 12 ayda 26 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (23 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kenan Elaldı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,2* | – |
| Son 12 ay | 26 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %7,7* | – |
| 2020'den bu yana | 90 | 5 | 5 | 8 | %5,6 | %20,0 | −%68,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 24.08.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,2* |
| 2025 | 25 | 2 | 3 | 3 | %8,0* | %32,0* |
| 2024 | 16 | 2 | 1 | 2 | %12,5* | %31,3* |
| 2023 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2022 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 2021 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2020 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 23 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,3* |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 19 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %10,5* |
| Arap | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Şartlı | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Maiden | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 70 | 5 | 3 | 5 | %7,1 | %18,6 |
| İstanbul | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kocaeli | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 45 | 2 | 3 | 3 | %4,4 | %17,8 |
| Çim · Normal | 22 | 2 | 0 | 2 | %9,1* | %18,2* |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 22 | 4 | 3 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| 1201–1600 m | 46 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %10,9 |
| 1601–2000 m | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 54 | 4 | 3 | 7 | %7,4 | %25,9 |
| Arap | 36 | 1 | 2 | 1 | %2,8 | %11,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 31 | 3 | 2 | 5 | %9,7 | %32,3 |
| Maiden | 24 | 1 | 2 | 1 | %4,2* | %16,7* |
| Handikap | 23 | 1 | 0 | 2 | %4,3* | %13,0* |
| KV-6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ç. Ok | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| R. Ketme | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Altay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| K. Tokaçoğlu | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| F. Karakurt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| O. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Tırpan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Altun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Colton | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Prens Tuna | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Probala | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Yekebala | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2100 Kum | Probala | B. Gökçe | 6/7 | 9,80 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Yekebala | S. Altay | 6/7 | 54,25 |
| 16.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Probala | K. Tokaçoğlu | 3/6 | 5,80 |
| 14.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Yekebala | S. Altay | 12/12 | 22,35 |
| 31.07.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Probala | O. Yıldız | 5/8 | 5,30 |
| 06.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Yekebala | S. Tırpan | 6/11 | 25,10 |
| 29.06.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1500 Çim | Yekebala | C. Altun | 10/10 | 33,40 |
| 22.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Yekebala | M. Bilgin | 8/10 | 9,95 |
| 22.06.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2100 Kum | Probala | M. Bilgin | 4/11 | 3,00 |
| 12.06.2026 | Bursa | KV-6 | 1800 Kum | Probala | K. Tokaçoğlu | 7/7 | 10,45 |
| 01.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Colton | Ç. Ok | 6/10 | 4,50 |
| 21.04.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Prens Tuna | R. Ketme | 9/15 | 30,60 |
| 17.04.2026 | Bursa | KV-6 | 1200 Çim | Colton | Ç. Ok | 12/15 | 41,30 |
| 03.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Prens Tuna | Ç. Ok | 6/12 | 16,70 |
| 30.03.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Colton | Ç. Ok | 4/11 | 13,20 |
| 16.03.2026 | Bursa | KV-7 | 1200 Kum | Colton | Ç. Ok | 6/9 | 27,70 |
| 09.03.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Prens Tuna | E. Akpınar | 6/10 | 9,50 |
| 02.03.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Colton | M. Keçeci | 12/14 | 15,00 |
| 16.02.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Prens Tuna | R. Ketme | 6/10 | 52,60 |
| 12.02.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Colton | R. Ketme | 11/12 | 9,70 |
Sık sorulanlar
Kenan Elaldı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 24 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kenan Elaldı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 24.08.2026, Bursa.
Kenan Elaldı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 23 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.