Antrenör
Hakan Cansu
Hakan Cansu'ın atları son 12 ayda 25 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (20 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Cansu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 1 | 1 | 3 | %5,0* | %25,0* | – |
| Son 12 ay | 25 | 2 | 1 | 3 | %8,0* | %24,0* | – |
| 2020'den bu yana | 362 | 24 | 31 | 33 | %6,6 | %24,3 | −%36,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 1 | 1 | 3 | %5,0* | %25,0* |
| 2025 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| 2024 | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| 2020 | 323 | 22 | 29 | 30 | %6,8 | %25,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 20 | 2 | 0 | 2 | %10,0* | %20,0* |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 16 | 2 | 0 | 1 | %12,5* | %18,8* |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 17 | 1 | 1 | 3 | %5,9* | %29,4* |
| İngiliz | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Şartlı | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| Maiden | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 230 | 16 | 17 | 22 | %7,0 | %23,9 |
| Kocaeli | 79 | 5 | 10 | 6 | %6,3 | %26,6 |
| İstanbul | 42 | 3 | 3 | 5 | %7,1 | %26,2 |
| İzmir | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 167 | 11 | 13 | 12 | %6,6 | %21,6 |
| Çim · Normal | 95 | 6 | 7 | 7 | %6,3 | %21,1 |
| Kum · Nemli | 38 | 2 | 6 | 3 | %5,3 | %28,9 |
| Sentetik · Normal | 19 | 3 | 2 | 3 | %15,8* | %42,1* |
| Çim · Yumuşak | 15 | 1 | 0 | 3 | %6,7* | %26,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 72 | 2 | 8 | 3 | %2,8 | %18,1 |
| 1201–1600 m | 138 | 12 | 7 | 13 | %8,7 | %23,2 |
| 1601–2000 m | 118 | 7 | 10 | 13 | %5,9 | %25,4 |
| 2001+ m | 34 | 3 | 6 | 4 | %8,8 | %38,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 231 | 19 | 22 | 24 | %8,2 | %28,1 |
| İngiliz | 131 | 5 | 9 | 9 | %3,8 | %17,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 169 | 14 | 14 | 18 | %8,3 | %27,2 |
| Şartlı | 92 | 4 | 10 | 7 | %4,3 | %22,8 |
| Maiden | 62 | 6 | 4 | 3 | %9,7 | %21,0 |
| KV-6 | 12 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %25,0* |
| KV-7 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| KV-8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Yüksel | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| N. Şen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| R. Ketme | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| E. Akpınar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| H. Çizik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Avci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Paso | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| T. Alıcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ç. Ok | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Akyel Abi | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Barbuda | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Şah Dragon | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Megafauna | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İspanoz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Fortunello | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Cüda | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Urasefe | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Tavilog | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Avus Mazen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Cüda | Y. Yüksel | 3/18 | 19,45 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | Barbuda | E. Akpınar | 3/10 | 5,50 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | Şah Dragon | Y. Yüksel | 9/10 | 5,50 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Megafauna | R. Ketme | 8/11 | 17,00 |
| 11.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 1600 Çim | İspanoz | H. Çizik | 6/8 | 9,60 |
| 15.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Akyel Abi | N. Avci | 15/15 | 4,35 |
| 23.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Urasefe | Y. Yüksel | 3/11 | 11,50 |
| 23.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Tavilog | O. Atmaca | 2/11 | 23,45 |
| 08.06.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Avus Mazen | C. Paso | 10/13 | 12,80 |
| 06.04.2026 | Bursa | KV-6 | 1800 Kum | Cide Gülü | T. Alıcı | 10/13 | 52,60 |
| 06.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Blueback | R. Ketme | 1/11 | 13,25 |
| 06.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Julyus | Ç. Ok | 8/11 | 13,25 |
| 06.04.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2100 Kum | Fortunello | R. Ketme | 4/11 | 19,00 |
| 06.04.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Balaban Sümbülü | Y. Yüksel | 7/12 | 61,60 |
| 06.04.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Megafauna | S. Yazıcıoğlu | 8/10 | 14,70 |
| 06.04.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Timbirbike | N. Şen | 6/10 | 14,70 |
| 03.04.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Aydınefesi | Y. Yüksel | 5/15 | 8,20 |
| 03.04.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Şah Dragon | O. Yıldız | 6/15 | 8,20 |
| 03.04.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Rodyum | Y. Yüksel | 5/6 | 10,45 |
| 03.04.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | İspanoz | N. Şen | 4/6 | 10,45 |
Sık sorulanlar
Hakan Cansu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 20 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Cansu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.10.2026, Bursa.
Hakan Cansu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 20 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.