Apranti (AP)AP nedir?
Uğur İrtiş
Uğur İrtiş son 12 ayda 26 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (25 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur İrtiş jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %7,7* | – |
| Son 12 ay | 26 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %7,7* | – |
| 2020'den bu yana | 59 | 0 | 4 | 2 | %0,0 | %10,2 | −%100,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 10.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| 2025 | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2023 | 15 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| 2022 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 25 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %8,0* |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| 1601–2000 m | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 18 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,1* |
| İngiliz | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 58 | 0 | 4 | 2 | %0,0 | %10,3 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 33 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %6,1 |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Normal | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %13,3* |
| 1201–1600 m | 24 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| 1601–2000 m | 19 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,3* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 32 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %12,5 |
| Arap | 27 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %7,4* |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Şen | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ü. Bozkurt | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| H. Kurt | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Kaya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| B. Özgür | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Gözüngü | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akalın | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| S. Şahyazıcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ü. Bölek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Datca | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kafkasya Gülü | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çayırkuşu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Devinay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şampiyon Ayvalık | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Colega | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Mikser | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Aşkbaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Açanay | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Yıldız Soy | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Colega | M. Kaya | 6/14 | 8,95 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kafkasya Gülü | A. Şen | –/8 | 27,60 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Mikser | S. Gözüngü | 12/12 | 28,00 |
| 03.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Devinay | B. Özgür | 11/12 | 44,25 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Aşkbaz | M. Kaya | 6/7 | 26,15 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Açanay | M. Akalın | 2/9 | 17,35 |
| 31.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Devinay | B. Özgür | 8/14 | 117,15 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Datca | S. Şahyazıcı | 9/15 | 33,80 |
| 28.06.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Kafkasya Gülü | A. Şen | 9/9 | 25,60 |
| 21.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kafkasya Gülü | A. Şen | 6/6 | 20,05 |
| 13.06.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Yıldız Soy | A. Şen | 6/10 | 25,50 |
| 09.05.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1000 Kum | Kafkasya Gülü | A. Şen | 6/6 | 29,80 |
| 07.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Kafkasya Beyi | A. Şen | 11/12 | 62,70 |
| 02.05.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Datca | H. Kurt | 7/13 | 15,60 |
| 02.05.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Gizemli Damla | H. Kurt | 9/10 | 55,55 |
| 23.04.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Kum | Çayırkuşu | Ü. Bozkurt | 14/16 | 91,35 |
| 02.04.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Şampiyon Ayvalık | Ü. Bozkurt | 6/8 | 34,15 |
| 02.04.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Kum | Çayırkuşu | Ü. Bozkurt | 6/11 | 56,50 |
| 27.03.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Silahlıkız | M. Kaya | 11/12 | 48,95 |
| 20.03.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Şampiyon Ayvalık | Ü. Bozkurt | 9/10 | 28,00 |
Sık sorulanlar
Uğur İrtiş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 26 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur İrtiş bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 10.10.2026, İzmir.
Uğur İrtiş en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 25 koşu, 0 birincilik.
Uğur İrtiş apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.