Antrenör
Ümit Güler
Ümit Güler'ın atları son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (9 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ümit Güler antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 | – |
| Son 12 ay | 11 | 5 | 1 | 1 | %45,5* | %63,6* | – |
| 2020'den bu yana | 23 | 8 | 2 | 5 | %34,8* | %65,2* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 28.03.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| 2025 | 19 | 7 | 2 | 3 | %36,8* | %63,2* |
| 2024 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| Antalya | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| 1601–2000 m | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| Arap | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 9 | 5 | 0 | 1 | 5/9 | 6/9 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Handikap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 12 | 4 | 1 | 2 | %33,3* | %58,3* |
| Bursa | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Antalya | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 12 | 4 | 1 | 2 | %33,3* | %58,3* |
| Çim · Normal | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| 1201–1600 m | 12 | 4 | 2 | 3 | %33,3* | %75,0* |
| 1601–2000 m | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 18 | 6 | 2 | 4 | %33,3* | %66,7* |
| Arap | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 14 | 7 | 0 | 4 | %50,0* | %78,6* |
| Handikap | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bayır | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| M. Çelik | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kurşun | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| T. Bali | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Sansar | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tatçağ | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| Pehlivan | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kızım Feride | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Güçlü Prens | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Gökhan Babam | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| King Bora | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | Tatçağ | M. Bayır | 1/9 | 3,60 |
| 17.03.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Kum | Tatçağ | M. Bayır | 3/5 | 3,65 |
| 30.12.2025 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Kızım Feride | M. Çelik | 1/9 | 8,65 |
| 21.12.2025 | Adana | KV-7 | 1900 Kum | Pehlivan | E. Çankaya | 6/8 | 9,75 |
| 16.12.2025 | Antalya | Şartlı 4 | 2000 Kum | Güçlü Prens | A. Kurşun | 1/9 | 2,30 |
| 13.12.2025 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Tatçağ | M. Bayır | 2/10 | 1,80 |
| 13.12.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | Gökhan Babam | T. Bali | 7/7 | 16,80 |
| 07.12.2025 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Pehlivan | F. Sansar | 1/7 | 3,25 |
| 23.11.2025 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Pehlivan | A. Çelik | 4/7 | 1,55 |
| 22.11.2025 | Adana | Şartlı 1 | 1200 Kum | Tatçağ | M. Bayır | 1/10 | 10,95 |
| 09.11.2025 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Çim | King Bora | M. Akyavuz | 10/12 | 8,95 |
| 19.09.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Muharremhan | İ. Gün | 10/13 | 53,85 |
| 08.09.2025 | Bursa | Satış 1 | 1200 Çim | Tempesta Mia | N. Avci | 1/9 | 7,10 |
| 02.09.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Delice | K. Tokaçoğlu | 6/9 | 3,60 |
| 29.08.2025 | Bursa | Satış 1 | 1500 Çim | Tempesta Mia | E. Atlamaz | 2/12 | 19,85 |
| 28.08.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Delice | M. Keçeci | 3/9 | 3,00 |
| 01.08.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Golden Apple | E. Kadirler | 4/10 | 5,15 |
| 25.07.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Golden Apple | N. Şen | 1/16 | 4,20 |
| 12.07.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Çim | Golden Apple | A. Altın | 3/12 | 3,25 |
| 30.06.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1500 Çim | Golden Apple | E. Kadirler | 3/8 | 6,85 |
Sık sorulanlar
Ümit Güler bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 2 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ümit Güler'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 28.03.2026, Adana.
Ümit Güler en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 9 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.