Antrenör
Tamer Koldaş
Tamer Koldaş'ın atları son 12 ayda 15 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 5 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tamer Koldaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* | – |
| Son 12 ay | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* | – |
| 2020'den bu yana | 32 | 1 | 3 | 4 | %3,1 | %25,0 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| 2023 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| 2022 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| 2021 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Arap | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Şartlı | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 28 | 1 | 2 | 4 | %3,6* | %25,0* |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 16 | 1 | 2 | 4 | %6,3* | %43,8* |
| Çim · Normal | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| 1201–1600 m | 21 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %23,8* |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 25 | 1 | 1 | 3 | %4,0* | %20,0* |
| Arap | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 18 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %27,8* |
| Şartlı | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Aktuğ | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| A. Sözen | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| B. Bülbül | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gümüş | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| U. Levent | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Çizik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ç. Taşcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Efe Kaptan | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Grand Commander | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Lady Calipha | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Stupor Mundi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Queen Rhapsody | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Lysandros | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Grand Commander | B. Bülbül | 5/8 | 23,35 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Efe Kaptan | A. Sözen | 3/13 | 4,20 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1200 Çim | Grand Commander | E. Aktuğ | 7/7 | 11,95 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Efe Kaptan | A. Sözen | 2/11 | 8,10 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Lady Calipha | G. Özçelik | –/11 | 55,45 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Efe Kaptan | Y. Gümüş | 2/14 | 15,70 |
| 23.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Queen Rhapsody | Ö. Yıldırım | 3/8 | 10,35 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Lady Calipha | U. Levent | –/8 | 27,80 |
| 16.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Efe Kaptan | M. Çelik | 5/14 | 20,75 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Efe Kaptan | E. Aktuğ | 5/15 | 30,55 |
| 26.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Efe Kaptan | H. Çizik | 8/10 | 8,65 |
| 10.07.2026 | Bursa | Maiden | 1700 Çim | Stupor Mundi | Ç. Taşcı | 15/15 | 79,95 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Efe Kaptan | E. Aktuğ | 5/14 | 46,90 |
| 24.05.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Lysandros | E. Aktuğ | 1/10 | 9,60 |
| 19.04.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1600 Çim | Stupor Mundi | B. Çığla | 8/9 | 42,10 |
| 27.10.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Impossible Dream | H. Yıldız | 9/9 | 58,25 |
| 17.09.2023 | İstanbul | Şartlı 19 | 1200 Çim | Impossible Dream | G. Yıldız | 10/15 | 8,90 |
| 10.09.2023 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Impossible Dream | G. Yıldız | 7/17 | 10,55 |
| 07.05.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Impossible Dream | V. Abiş | 18/18 | 6,20 |
| 08.04.2023 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Impossible Dream | H. Çizik | 11/12 | 6,50 |
Sık sorulanlar
Tamer Koldaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 15 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tamer Koldaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.10.2026, İstanbul.
Tamer Koldaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 13 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.