Antrenör
Süleyman Özgezer
Süleyman Özgezer'ın atları son 12 ayda 36 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 18 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Süleyman Özgezer antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 3 | 6 | 4 | %12,5* | %54,2* | – |
| Son 12 ay | 36 | 4 | 8 | 6 | %11,1 | %50,0 | – |
| 2020'den bu yana | 276 | 37 | 40 | 35 | %13,4 | %40,6 | −%40,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.06.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 3 | 6 | 4 | %12,5* | %54,2* |
| 2025 | 18 | 1 | 3 | 4 | %5,6* | %44,4* |
| 2023 | 39 | 2 | 7 | 3 | %5,1 | %30,8 |
| 2022 | 49 | 11 | 4 | 4 | %22,4 | %38,8 |
| 2021 | 82 | 12 | 15 | 9 | %14,6 | %43,9 |
| 2020 | 64 | 8 | 5 | 11 | %12,5 | %37,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 30 | 3 | 6 | 6 | %10,0 | %50,0 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| İzmir | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 18 | 2 | 4 | 2 | %11,1* | %44,4* |
| Kum · Normal | 10 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %50,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 17 | 2 | 2 | 3 | %11,8* | %41,2* |
| 1601–2000 m | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| 2001+ m | 10 | 1 | 4 | 2 | %10,0* | %70,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 33 | 4 | 6 | 6 | %12,1 | %48,5 |
| Arap | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 12 | 3 | 4 | 2 | %25,0* | %75,0* |
| Maiden | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Handikap | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 158 | 16 | 21 | 23 | %10,1 | %38,0 |
| Kocaeli | 45 | 11 | 4 | 5 | %24,4 | %44,4 |
| Bursa | 33 | 6 | 7 | 0 | %18,2 | %39,4 |
| Antalya | 30 | 3 | 6 | 6 | %10,0 | %50,0 |
| İzmir | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 127 | 17 | 18 | 20 | %13,4 | %43,3 |
| Kum · Normal | 61 | 13 | 8 | 7 | %21,3 | %45,9 |
| Çim · Normal | 46 | 3 | 7 | 4 | %6,5 | %30,4 |
| Kum · Nemli | 13 | 3 | 2 | 1 | %23,1* | %46,2* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 3 | 0 | 0/6 | 3/6 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 36 | 2 | 4 | 6 | %5,6 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 144 | 17 | 19 | 19 | %11,8 | %38,2 |
| 1601–2000 m | 64 | 14 | 9 | 7 | %21,9 | %46,9 |
| 2001+ m | 32 | 4 | 8 | 3 | %12,5 | %46,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 236 | 34 | 35 | 29 | %14,4 | %41,5 |
| Arap | 40 | 3 | 5 | 6 | %7,5 | %35,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 77 | 17 | 13 | 9 | %22,1 | %50,6 |
| Handikap | 73 | 7 | 6 | 9 | %9,6 | %30,1 |
| Maiden | 63 | 7 | 6 | 7 | %11,1 | %31,7 |
| KV-7 | 13 | 0 | 6 | 3 | %0,0* | %69,2* |
| KV-6 | 11 | 1 | 3 | 2 | %9,1* | %54,5* |
| KV-9 | 10 | 3 | 2 | 1 | %30,0* | %60,0* |
| G | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| KV-8 | 8 | 1 | 2 | 2 | 1/8 | 5/8 |
| Satış | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çankaya | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| G. Özçelik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| S. Altay | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| N. Avci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| T. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Bilgin | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| H. Çizik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A. Sözen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| M. Turan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İsen Buga | 7 | 1 | 3 | 2 | 1/7 | 6/7 |
| Chinton | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Anadolu Lideri | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| Abdül Hakeem | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Brusk Shot | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Baron | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kozmos | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Corsaro | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Tayakadın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Blackfyre | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2026 | Bursa | KV-6 | 2100 Kum | Kozmos | A. Sözen | 2/6 | 1,50 |
| 15.05.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2100 Kum | Corsaro | N. Avci | 7/9 | 5,25 |
| 27.04.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1900 Kum | Tayakadın | T. Yıldız | 5/18 | 56,90 |
| 24.04.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Blackfyre | N. Avci | 4/7 | 3,05 |
| 10.04.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Chinton | S. Altay | 10/11 | 22,25 |
| 07.04.2026 | Antalya | KV-8 | 1200 Sentetik | İsen Buga | E. Çankaya | 2/9 | 5,00 |
| 27.03.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | İsen Buga | E. Çankaya | 2/7 | 3,35 |
| 24.03.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Chinton | S. Altay | 3/10 | 18,55 |
| 17.03.2026 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Vaella | G. Özçelik | 4/9 | 3,00 |
| 17.03.2026 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Archonei | M. Turan | 1/9 | 3,00 |
| 13.03.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | İsen Buga | E. Cankılıç | 2/12 | 3,80 |
| 12.03.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Chinton | M. Akgöbek | 10/11 | 34,25 |
| 27.02.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Sentetik | Chinton | U. Temur | 9/10 | 29,00 |
| 24.02.2026 | Antalya | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | İsen Buga | M. Bilgin | 1/6 | 6,90 |
| 13.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Chinton | M. Çelik | 8/11 | 16,50 |
| 10.02.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Kum | Abdül Hakeem | E. Çankaya | 7/9 | 13,85 |
| 05.02.2026 | Antalya | KV-7 | 2100 Sentetik | Baron | E. Çankaya | 7/7 | 9,35 |
| 03.02.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Kum | Anadolu Lideri | T. Yıldız | 3/14 | 1,80 |
| 03.02.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Kum | Morghul | A. Yıldız | 2/14 | 1,80 |
| 03.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Kum | Abdül Hakeem | A. Yıldız | 8/11 | 5,70 |
Sık sorulanlar
Süleyman Özgezer bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 24 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Süleyman Özgezer'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.06.2026, Bursa.
Süleyman Özgezer en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 30 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.