Antrenör
Orhan Sezik
Orhan Sezik'ın atları son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (4 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Orhan Sezik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 | – |
| 2020'den bu yana | 253 | 20 | 33 | 32 | %7,9 | %33,6 | −%57,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 19.12.2025, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 | 1 | 8 | 3 | %3,1 | %37,5 |
| 2024 | 48 | 0 | 6 | 7 | %0,0 | %27,1 |
| 2023 | 24 | 1 | 2 | 5 | %4,2* | %33,3* |
| 2022 | 36 | 6 | 3 | 5 | %16,7 | %38,9 |
| 2021 | 67 | 9 | 9 | 8 | %13,4 | %38,8 |
| 2020 | 46 | 3 | 5 | 4 | %6,5 | %26,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Arap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 132 | 5 | 24 | 23 | %3,8 | %39,4 |
| Bursa | 57 | 8 | 6 | 6 | %14,0 | %35,1 |
| İstanbul | 37 | 3 | 1 | 2 | %8,1 | %16,2 |
| İzmir | 18 | 3 | 2 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Ankara | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 152 | 11 | 24 | 23 | %7,2 | %38,2 |
| Çim · Normal | 40 | 5 | 2 | 3 | %12,5 | %25,0 |
| Sentetik · Normal | 25 | 3 | 0 | 2 | %12,0* | %20,0* |
| Kum · Nemli | 14 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %35,7* |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 1 | 3 | 0/9 | 4/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 56 | 7 | 10 | 7 | %12,5 | %42,9 |
| 1201–1600 m | 131 | 11 | 15 | 17 | %8,4 | %32,8 |
| 1601–2000 m | 60 | 2 | 8 | 8 | %3,3 | %30,0 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 205 | 18 | 22 | 22 | %8,8 | %30,2 |
| Arap | 48 | 2 | 11 | 10 | %4,2 | %47,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 89 | 5 | 13 | 10 | %5,6 | %31,5 |
| Şartlı | 64 | 5 | 10 | 7 | %7,8 | %34,4 |
| Maiden | 53 | 5 | 6 | 7 | %9,4 | %34,0 |
| Satış | 20 | 2 | 2 | 3 | %10,0* | %35,0* |
| G | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| KV-7 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| KV-8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Mırık | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Turan | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| A. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Özen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| H. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Beyond The Epoch | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kırmızı Perde | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| King Destiny | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Kırmızı Perde | M. Turan | 2/10 | 11,45 |
| 19.12.2025 | Bursa | Handikap 17 | 1400 Kum | Beyond The Epoch | A. Altın | 5/8 | 5,70 |
| 15.12.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1900 Kum | Beyond The Epoch | Ö. Özen | 3/11 | 29,75 |
| 26.11.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Kum | Beyond The Epoch | B. Mırık | 6/9 | 6,75 |
| 26.11.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Kırmızı Perde | H. Turan | 9/11 | 46,35 |
| 17.11.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Beyond The Epoch | M. Keçeci | 5/7 | 3,45 |
| 16.11.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | King Destiny | B. Mırık | 6/7 | 20,20 |
| 04.11.2025 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Beyond The Epoch | S. Özen | 2/7 | 8,60 |
| 04.11.2025 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | King of Time | B. Mırık | 2/8 | 22,15 |
| 04.11.2025 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | King Destiny | A. Yıldız | 8/8 | 1,70 |
| 14.10.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Beyond The Epoch | S. Özen | 4/10 | 8,40 |
| 30.09.2025 | Kocaeli | Handikap 21 | 1400 Kum | Beyond The Epoch | R. Ketme | 5/8 | 27,65 |
| 19.09.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Beyond The Epoch | Ç. Ok | 2/8 | 9,65 |
| 02.09.2025 | Kocaeli | Handikap 16 | 1500 Kum | Beyond The Epoch | E. Atlamaz | 5/6 | 8,05 |
| 21.08.2025 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Kırmızı Perde | M. Kaya | 4/11 | 7,55 |
| 14.08.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | Beyond The Epoch | F. Arslan | 2/10 | 11,95 |
| 24.07.2025 | Kocaeli | Handikap 14 | 1700 Kum | Beyond The Epoch | A. Altın | 2/6 | 7,90 |
| 15.07.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | Beyond The Epoch | F. Arslan | 3/10 | 15,05 |
| 03.07.2025 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Beyond The Epoch | C. Altun | 8/9 | 11,00 |
| 25.06.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Beyond The Epoch | M. Akgöbek | 2/14 | 8,80 |
Sık sorulanlar
Orhan Sezik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Orhan Sezik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 19.12.2025, Bursa.
Orhan Sezik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 4 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.