Antrenör
Nuray Alageyik
Nuray Alageyik'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nuray Alageyik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 | – |
| 2020'den bu yana | 202 | 12 | 18 | 16 | %5,9 | %22,8 | −%51,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 13.12.2025, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 2024 | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| 2023 | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| 2022 | 98 | 5 | 6 | 7 | %5,1 | %18,4 |
| 2021 | 75 | 6 | 11 | 7 | %8,0 | %32,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 145 | 11 | 15 | 13 | %7,6 | %26,9 |
| Ankara | 22 | 1 | 2 | 0 | %4,5* | %13,6* |
| İstanbul | 19 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,8* |
| Kocaeli | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 100 | 6 | 11 | 10 | %6,0 | %27,0 |
| Çim · Normal | 63 | 4 | 7 | 4 | %6,3 | %23,8 |
| Sentetik · Normal | 13 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %15,4* |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 1 | 2 | 2 | %4,3* | %21,7* |
| 1201–1600 m | 100 | 6 | 9 | 11 | %6,0 | %26,0 |
| 1601–2000 m | 60 | 4 | 6 | 3 | %6,7 | %21,7 |
| 2001+ m | 19 | 1 | 1 | 0 | %5,3* | %10,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 104 | 6 | 6 | 7 | %5,8 | %18,3 |
| İngiliz | 98 | 6 | 12 | 9 | %6,1 | %27,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 74 | 4 | 7 | 4 | %5,4 | %20,3 |
| Şartlı | 59 | 3 | 8 | 5 | %5,1 | %27,1 |
| Maiden | 47 | 4 | 3 | 5 | %8,5 | %25,5 |
| Satış | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| KV-7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kurşun | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Caboose | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Adana | Şartlı 1 | 1400 Kum | Caboose | A. Kurşun | 2/10 | 3,55 |
| 11.07.2024 | Kocaeli | Satış 2 | 1900 Kum | Paytak | E. Bozdağ | 8/10 | 50,05 |
| 04.07.2024 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1900 Kum | Paytak | M. Turan | 8/9 | 59,30 |
| 11.06.2024 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Paytak | B. Çığla | 12/12 | 39,15 |
| 04.06.2024 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1900 Kum | Paytak | E. Aktuğ | 3/12 | 7,05 |
| 24.05.2024 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Paytak | N. Avci | 5/8 | 9,25 |
| 08.05.2024 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Paytak | G. Özçelik | 11/11 | 37,35 |
| 30.04.2024 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Paytak | G. Bektaş | 5/7 | 25,00 |
| 11.04.2024 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Paytak | G. Özçelik | 4/10 | 8,75 |
| 01.04.2024 | Bursa | Maiden | 1900 Kum | Paytak | A. İnci | 8/11 | 11,20 |
| 29.02.2024 | Kocaeli | Maiden | 1800 Kum | Paytak | E. Bozdağ | 4/10 | 5,35 |
| 24.02.2024 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Paytak | E. Bozdağ | 6/10 | 24,45 |
| 01.02.2024 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Paytak | E. Bozdağ | 4/10 | 32,60 |
| 23.12.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Paytak | E. Aktuğ | 10/11 | 78,05 |
| 25.11.2023 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Paytak | M. Bayır | 11/12 | 18,50 |
| 29.04.2023 | Ankara | Maiden | 1100 Kum | Bebiko | F. Bebek | 5/7 | 10,85 |
| 28.02.2023 | Adana | Handikap 16 | 1200 Kum | Yüceer | O. Açar | 10/10 | 87,60 |
| 25.02.2023 | Adana | G 2 | 1900 Kum | Yücel | E. Sincan | 12/12 | 67,25 |
| 25.02.2023 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Merchandıser | M. Çelik | 3/10 | 11,10 |
| 24.01.2023 | Adana | Handikap 17 | 1200 Kum | Crime Machine | A. Kaçmaz | 9/11 | 23,45 |
Sık sorulanlar
Nuray Alageyik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nuray Alageyik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 13.12.2025, Adana.
Nuray Alageyik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.