Antrenör
Mustafa Baydan
Mustafa Baydan'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Baydan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 176 | 17 | 20 | 25 | %9,7 | %35,2 | −%25,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 16.03.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2024 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| 2022 | 56 | 7 | 9 | 9 | %12,5 | %44,6 |
| 2021 | 99 | 9 | 10 | 14 | %9,1 | %33,3 |
| 2020 | 15 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %13,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 149 | 14 | 14 | 21 | %9,4 | %32,9 |
| Kocaeli | 13 | 0 | 5 | 1 | %0,0* | %46,2* |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| İzmir | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
| Ankara | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 115 | 11 | 17 | 20 | %9,6 | %41,7 |
| Çim · Normal | 28 | 2 | 0 | 2 | %7,1* | %14,3* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Islak | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| Sentetik · Normal | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 7 | 3 | 1 | %24,1* | %37,9* |
| 1201–1600 m | 80 | 8 | 10 | 12 | %10,0 | %37,5 |
| 1601–2000 m | 52 | 2 | 4 | 9 | %3,8 | %28,8 |
| 2001+ m | 15 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %40,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 158 | 17 | 18 | 22 | %10,8 | %36,1 |
| İngiliz | 18 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %27,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 68 | 6 | 8 | 11 | %8,8 | %36,8 |
| Handikap | 56 | 5 | 6 | 8 | %8,9 | %33,9 |
| Maiden | 41 | 6 | 5 | 6 | %14,6 | %41,5 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Elmas | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çelik Toynak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Çelik Toynak | A. Elmas | 7/10 | 12,15 |
| 23.12.2024 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Monoklino | E. Korkmaz | 9/12 | 39,95 |
| 16.12.2024 | Bursa | KV-6 | 1200 Kum | Monoklino | E. Akkaya | 13/14 | 65,05 |
| 29.04.2024 | Bursa | Maiden | 1000 Kum | Umudumuz | V. Abiş | 1/8 | 1,20 |
| 15.04.2024 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Sabıkalı | M. Bağ | 17/17 | 21,35 |
| 15.04.2024 | Bursa | Şartlı 1 | 1000 Kum | Umudumuz | H. Kaplan | 2/10 | 2,30 |
| 09.08.2022 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Oğlum Yaman | E. Kadirler | 5/10 | 8,65 |
| 01.08.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Kum | Surşahini | C. Altun | 3/7 | 1,80 |
| 25.07.2022 | Bursa | A 3 | 1200 Kum | Müslüm Başkan | T. Yıldız | 2/12 | 8,40 |
| 25.07.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Harem Ağası | H. Kaplan | 2/6 | 15,35 |
| 22.07.2022 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Atom Kan | M. Demirbaş | 2/10 | 1,75 |
| 22.07.2022 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Uçardemir | A. İnci | 3/10 | 5,10 |
| 22.07.2022 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Uludağ Efe | B. Mırık | 4/10 | 13,95 |
| 13.07.2022 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Oğlum Yaman | T. Yıldız | 5/14 | 12,65 |
| 12.07.2022 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | Müslüm Başkan | E. Çankaya | 2/6 | 6,80 |
| 07.07.2022 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1900 Kum | Oğlum Yaman | A. Yıldız | 6/10 | 4,05 |
| 04.07.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Harem Ağası | M. Çelik | 7/8 | 28,75 |
| 04.07.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Müslüm Başkan | A. Yıldız | 5/8 | 4,70 |
| 04.07.2022 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Bold Lion Girl | A. İnci | 4/8 | 13,35 |
| 04.07.2022 | Bursa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Surşahini | M. Çiçek | 2/7 | 10,65 |
Sık sorulanlar
Mustafa Baydan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Baydan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 16.03.2026, Bursa.
Mustafa Baydan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.